Inteligentne oświetlenie 

Chcesz przejąć pełną kontrolę nad oświetleniem w Twoim domu? Zależy Ci na tym, by móc samodzielnie ustalać natężenie poszczególnych świateł? Nie chcesz już nigdy więcej zastanawiać się, czy wyłączyłeś lampy w domu czy nie? Dziś to możliwe. Wystarczy, że sięgniesz po inteligentne oświetlenie zintegrowane z systemem inteligentnego zarządzania domem. Dzięki niemu wszystkimi elementami oświetlenia w domu możesz sterować za pomocą smartfona, tabletu czy innego urządzenia, do którego podłączony jest Internet.

Co zyskasz, sięgając po inteligentne oświetlenie?

Inteligentne oświetlenie to gama urządzeń, które działają w oparciu o innowacyjną technologię Z-Wave. To ona daje możliwość przejęcia pełnej kontroli nad światłem, i to bezprzewodowo, z dowolnego miejsca na świecie.

Obawiasz się problematycznej instalacji? Nic bardziej mylnego! Inteligentne oświetlenie opiera się o instalację z wykorzystaniem podtynkowych przełączników montowanych w puszce pod przełącznikami, a także same włączniki z modułem Z-Wave. Wykorzystać można również popularne wall plugi, czyli gniazdka pozwalające na sterowanie np. lampami podłogowymi.

Za pomocą inteligentnego oświetlenia zyskasz możliwość:

 • zdalnego sterowania oświetleniem – jego włączania i wyłączania,
 • indywidualnego dopasowywania natężenia poszczególnych świateł, włącznie z szansą na tworzenie złożonych scen (takich, w których każde światło ma inne natężenie),
 • automatycznego włączania/ wyłączania świateł – gdy elementy oświetlenia zintegrujesz np. z czujnikiem ruchu.

Przyjrzyj się naszej ofercie i zamów już teraz!

 • Moduły podtynkowe
  Moduły podtynkowe

  Urządzenia z-wave montowane w puszkach elektrycznych za przełącznikami. Głównie wykorzystywane do zmiany natężenia światła. Mogą sterować innymi urządzeniami z- wave w tej samej sieci oraz mogą być wzmacniaczami sygnału z-wave.

 • Przełączniki ścienne
  Przełączniki ścienne

  Przełączniki ścienne umożliwiają sterowanie wszelakimi urządzeniami typu włącz/wyłącz. Najczęścieściej stosowane do sterowania oświetleniem lub też żaluzjami okiennymi. Dzięki modułom z-wave pozwalają na sterowanie zdalne.

 • Żarówki LED
  Żarówki LED

  Kategoria zawierająca żarówki z wbudowanym modułem z-wave. 

Pokaż 1- 1 z
 • Fibaro

  359,00 zł 379,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  FIBARO Walli Switch to inteligentny przełącznik, który może niezależnie sterować jednym lub dwoma obwodami oświetlenia. Jest przeznaczony do szybkiej instalacji w puszkach podtynkowych i jest wyposażony w pierścień LED oraz znane i rozpoznawane cechy modułów Fibaro.

 • Fibaro

  359,00 zł 379,00 zł Dostępny
  Spadające ceny!

  FIBARO Walli Dimmer to inteligentny ściemniacz z wbudowanym włącznikiem światła. Współpracuje z dostępnymi na rynku źródłami światła, takimi jak: diody LED, lampy kompaktowe, tradycyjne żarówki i lampy halogenowe. Urządzenie jest wyposażone w automatyczne funkcje kalibracji oraz pomiar mocy czynnej i zużycia energii.

 • Fibaro

  249,00 zł 279,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Nowy model przełącznika podtynkowego 2x1,5kW który przeznaczony jest do pracy w puszce włącznika ściennego lub wszędzie tam gdzie jest  potrzeba wysterowania dwoma dowolnymi odbiornikami o mocy nie przekraczającej 1,5 kW każdy. Za pomocą tego modułu można włączać i wyłączać podłączone do jego zacisków urządzenie za pośrednictwem sieci Z-Wave lub...

 • Fibaro

  249,00 zł 279,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Moduł podtynkowy to jedna z najnowszych wersji jednokanałowego modułu  o mocy 1x2,5kW, który przeznaczony jest do pracy w puszce włącznika ściennego. Za pomocą modułu można włączać i wyłączać podłączone do jego zacisków urządzenie za pośrednictwem sieci Z-Wave lub tradycyjnego przełącznika ściennego.  

 • Fibaro

  249,00 zł 279,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Moduł RGBW to uniwersalny sterownik wykorzystujący sygnał wyjściowy PWM do sterowania taśmami LED, RGB, RGBW, oświetleniem halogenowym i wentylatorami. Istnieje możliwość podłączenia do czterech czujników analogowych 0-10V np.         temperatury,          wilgotności,          siły lub          kierunku wiatru.Użytkownik ma możliwość dowolnej...

Pokaż 1- 1 z