Inteligentne oświetlenie 

Chcesz przejąć kontrolę nad oświetleniem w Twoim domu? Samodzielnie ustalać natężenie poszczególnych świateł? Po wyjściu z domu wciąż zastanawiasz się, czy wyłączyłeś lampy? A może wolałbyś, aby zapalała się, gdy tylko wejdziesz do pokoju? Dziś to możliwe. Wystarczy, że sięgniesz po inteligentne oświetlenie zintegrowane z systemem zarządzania domem. Dzięki niemu możesz sterować wszystkimi elementami oświetlenia w domu za pomocą smartfona, tabletu czy innego urządzenia, do którego podłączony jest Internet. Jeśli połączysz je z czujnikiem natężenia światła, uruchomią się automatycznie, gdy system wykryje, że zrobiło się zbyt ciemno. Twój dom będzie bezpieczny, oparty na innowacyjnych rozwiązaniach.

 • Moduły podtynkowe
  Moduły podtynkowe

  Zamontowane w puszce włącznika ściennego moduły podtynkowe Z-Wave pozwalają swobodnie sterować oświetleniem. Dotyczy to również oświetlenia LED albo halogenowego. Sterowanie odbywa się za pomocą kontrolera Z-Wave (przez aplikację) lub zwykłego przełącznika ściennego. Dzięki temu możemy w prosty sposób budować prawdziwe sceny - pogrążyć pomieszczenie w kojącym cieniu bądź też skupić wzrok widza na konkretnym przedmiocie, na przykład obrazie czy witrynie z dekoracyjnymi drobiazgami - wszystko zależy tylko i wyłącznie od Twojego gustu oraz wyobraźni. Dzięki funkcji stopniowego rozjaśniania sztuczne źródło światła nie wpłynie niekorzystnie na oczy. Nie są to jednak wszystkie funkcje modułów podtynkowych.

 • Przełączniki ścienne
  Przełączniki ścienne

  Przełącznik ścienny Z-Wave wyglądem przypomina perłę. Oryginalny design na pewno będzie pasował do wielu wnętrz zarówno w stylu minimalistycznym, jak i skandynawskim. Możliwe jest dopasowanie konwencjonalnych przełączników i gniazd od Fibaro, aby cieszyć się spójnym stylistycznie wnętrzem. Ich uroda nie tkwi jedynie w kształcie. Możesz wybrać kolor pierścienia LED zgodnie z własnymi preferencjami. Nie tylko zostaniemy powiadomieni o dokładnym statusie urządzenia i poborze energii elektrycznej, ale też dopasujemy przycisk do naszej sypialni czy salonu. Wystarczy ustawić inny kolor na górze a inny na dole.

 • Żarówki LED
  Żarówki LED

  Od teraz w każdym pomieszczeniu może panować nieco inny klimat. Może błękit w łazience? Delikatne, nastrojowe, zmysłowe światło w zaciszu Twojej domowej sypialni? Ciepłe, białe światło w gabinecie, gdy chcesz się skoncentrować na pracy i jednocześnie nie męczyć wzroku? Podczas spotkań z przyjaciółmi możesz pozwolić sobie również na odrobinę ekstrawagancji. Wystarczy postawić na model RGB, który ma 15 diod i pozwala na ustawienie jednego z 16 milionów kolorów. Niezwykły efekt gwarantowany! Twoi goście na pewno też będą chcieli mieć takie rozwiązanie w swoich domach. 

Pokaż 1- 1 z
 • Fibaro

  359,00 zł 379,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  FIBARO Walli Switch to inteligentny przełącznik, który może niezależnie sterować jednym lub dwoma obwodami oświetlenia. Jest przeznaczony do szybkiej instalacji w puszkach podtynkowych i jest wyposażony w pierścień LED oraz znane i rozpoznawane cechy modułów Fibaro.

 • Fibaro

  359,00 zł 379,00 zł Dostępny
  Spadające ceny!

  FIBARO Walli Dimmer to inteligentny ściemniacz z wbudowanym włącznikiem światła. Współpracuje z dostępnymi na rynku źródłami światła, takimi jak: diody LED, lampy kompaktowe, tradycyjne żarówki i lampy halogenowe. Urządzenie jest wyposażone w automatyczne funkcje kalibracji oraz pomiar mocy czynnej i zużycia energii.

 • Fibaro

  249,00 zł 279,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Moduł RGBW to uniwersalny sterownik wykorzystujący sygnał wyjściowy PWM do sterowania taśmami LED, RGB, RGBW, oświetleniem halogenowym i wentylatorami. Istnieje możliwość podłączenia do czterech czujników analogowych 0-10V np.         temperatury,          wilgotności,          siły lub          kierunku wiatru.Użytkownik ma możliwość dowolnej...

Pokaż 1- 1 z

Co zyskasz, sięgając po inteligentne oświetlenie?

Inteligentne oświetlenie to gama urządzeń działających na podstawie innowacyjnej technologii Z-Wave. Daje możliwość przejęcia pełnej kontroli nad światłem, w dodatku bezprzewodowo, z dowolnego miejsca na świecie. Obawiasz się problematycznej instalacji? Nic bardziej mylnego! Oświetlenie, które polecamy, opiera się na instalacji z wykorzystaniem podtynkowych przełączników montowanych w puszce pod przełącznikami a także włączniki z modułem Z-Wave. Wykorzystać można również popularne wall plug, czyli gniazdka pozwalające na sterowanie np. lampami podłogowymi. Za pomocą inteligentnego oświetlenia zyskasz możliwość:

 • zdalnego sterowania oświetleniem – jego włączania i wyłączania,
 • indywidualnego dopasowywania natężenia poszczególnych świateł, łącznie z szansą na tworzenie złożonych scen (takich, w których każde światło ma inne natężenie),
 • automatycznego włączania lub wyłączania świateł – gdy elementy oświetlenia połączysz np. z czujnikiem ruchu,
 • włączenia do systemu nie tylko głównego oświetlenia, ale również świateł punktowych, jak lampy stojące.

Przyjrzyj się naszej ofercie i zamów już teraz!