Nowe produkty

Czujniki 

Do czujników z-wave zaliczamy czujnik ruchu, zadymienia, czadu, zalania,temperatury, wilgotności,sabotażu oraz natężenie światła. Wraz z innymi urządzeniami z-wave tworzą Twój smart dom. Ich funkcjonalność nie ogranicza się tylko do raportowania mierzonych parametrów ale pozwala sterować innymi urządzeniami z-wave Twojego inteligentnego domu.

 • Czujniki zalania
  Czujniki zalania

  Czujniki zalania jak i dymu to obowiązkowe urządzenia w inteligentnym domu. Uchronią Nas przed kosztownym i czasochłonnym remontem w przypadku awarii pralki lub zmywarki. Awarie wężyków przy bateriowych są również częstym wyzwalaczem alarmu czujników zalania.

 • Czujniki otwarcia drzwi/okna
  Czujniki otwarcia...

  W tej kategorii czujników z-wave znajdują się wszelkiego rodzaju kontaktrony, które pozwolą nam zabezpieczyć drzwi i okna przed niepowołanym otwarciem. Dzięki rosnącej popularności technologii z-wave mamy dzisiaj do dyspozycji sporą gamę różnych czujników otwarcia drzwi/okna. Od klasycznych montowanych na ramie( mimo niewielkich rozmiarów widocznych gołym okiem) po sprytne paski montowane wewnątrz framugi lub maskujące się dzięki dyskretnemu montażowi w roku okna z możliwością pomalowania w kolorze ramy okna.

 • Czujniki dymu/CO
  Czujniki dymu/CO

  Czujniki dymu, dwutlenku węgla, CO (czadu) to obowiązkowe urządzenia które powinien mieć każdy świadomy użytkownik inteligentnego domu lub mieszkania. Jeśli nie mamy piecyka gazowego czujnik CO możemy sobie podarować, ale już czujnik dymu przynajmniej w kuchni powinien mieć każdy. Uchroni nasz dom przed pożarem, a przynajmniej nasze garnki przed spaleniem i totalnym zadymieniem pomieszczenia która nie jednokrotnie kończy się wyrzuceniem naczynia i koniecznością odmalowania ścian.

 • Multisensory
  Multisensory

  Multisensory to grupa urządzeń z-wave mieszczących w jednym niewielkim urządzeniu kilka czujników. Głównie temperatury, wilgotności, natężenia światła, ruchu, zmiany położenia, zalania, dymu. Różni producenci łączą w swoich produktach z-wave różne kombinacje powyższych czujników w zależności od głównego przeznaczenia multisensora. 

per strona
Pokaż 1- 1 z
 • Aeon Labs

  269,00 zł WYSYŁKA 24H

  To najnowszy multisensor, pracujący w standardzie Z-wave Plus (500 series). Czujnik ruchu, światła, promieni UV, temperatury, wilgotności oraz wibracji. Czujnik wibracji spełnia funkcję czujnika sabotażowego.

 • Aeon Labs

  209,00 zł WYSYŁKA 24H

  Magnetyczny czujnik otwarcia drzwi/okna Z-Wave który jest wpuszczany w futrynę i skrzydło drzwi/okna. Łatwy wewnętrzny montaż w skrzydło drzwi/okna powoduje, że czujnik  jest niewidocznym i nie zaburza wyglądu pomieszczenia.

 • -20,00 zł

  Fibaro

  189,00 zł 209,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Bezprzewodowy, zasilany bateryjnie magnetyczny czujnik otwarcia drzwi lub okna sterowany za pomocą dowolnego kontrolera Z-WAVE. Urządzenie umożliwia podłączenie zewnętrznego przełącznika lub innego czujnika typu ON/OFF oraz czujnika temperatury Fibaro DS001. Montując czujnik drzwi/okno w swoim domu, zwiększasz bezpieczeństwo i komfort zamieszkania....

 • -20,00 zł

  Fibaro

  249,00 zł 269,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Najnowszy czujnik dymu Fibaro FGSD to sensor pracujący w standardzie Z-wave, służy do wykrywania wczesnego stadium pożaru wykorzystujący optyczną metodę detekcji dymu, kompatybilny z centralami Fibaro HC2 oraz Vera. Sygnalizacja alarmu pożarowego odbywa się w sposób akustyczny i optyczny.

 • -20,00 zł

  Fibaro

  229,00 zł 249,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Czujnik Fibaro to najbardziej zaawansowany i funkcjonalny czujnik zalania w nowoczesnym wzornictwie. Wszystko to zamknięte w kompaktowej i estetycznej obudowie.

 • -10,00 zł

  Fibaro

  229,00 zł 239,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Multisensor Fibaro zwiększy komfort Twojego inteligentnego domu. Oprócz funkcji wykrywania ruchu posiada wbudowany czujnik temperatury, czujnik natężenia światła oraz akcelerometr który poinformuje Cię o zmianie położenia czy np trzęsieniu ziemi.

 • Sensitive

  225,00 zł WYSYŁKA 24H

  Strips to ultra cienki magnetyczny sensor otwarcia drzwi/okna. Montaż na wewnętrznej części ramy, niewidoczny przy zamkniętym oknie czy też drzwiach.

 • Aeon Labs

  215,00 zł WYSYŁKA 2-5 DNI

  Door / Window Sensor 6 od Aeotec jest mały praktycznie niewidoczny I może być zamalowywany aby nie odróżniać się od ramy drzwi czy okna na którym jest zamocowany.

 • -20,00 zł

  Popp

  399,00 zł 419,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Tlenek  węgla – nazywany cichym zabójcą jest śmiertelnie niebezpieczny w domu. Jest niewidoczny i niewyczuwalny i silnie trujący. CO detektor firmy POPP wyposażony w moduł Z-Wave pomoże uczynić Twój smart dom bardziej bezpiecznym. 

Pokaż 1- 1 z