Moduły podtynkowe 

Zamontowane w puszce włącznika ściennego moduły podtynkowe Z-Wave pozwalają swobodnie sterować oświetleniem. Dotyczy to również oświetlenia LED albo halogenowego. Sterowanie odbywa się za pomocą kontrolera Z-Wave (przez aplikację) lub zwykłego przełącznika ściennego. Dzięki temu możemy w prosty sposób budować prawdziwe sceny - pogrążyć pomieszczenie w kojącym cieniu bądź też skupić wzrok widza na konkretnym przedmiocie, na przykład obrazie czy witrynie z dekoracyjnymi drobiazgami - wszystko zależy tylko i wyłącznie od Twojego gustu oraz wyobraźni. Dzięki funkcji stopniowego rozjaśniania sztuczne źródło światła nie wpłynie niekorzystnie na oczy. Nie są to jednak wszystkie funkcje modułów podtynkowych.

Pokaż 1- 1 z
 • Fibaro

  249,00 zł 279,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Moduł RGBW to uniwersalny sterownik wykorzystujący sygnał wyjściowy PWM do sterowania taśmami LED, RGB, RGBW, oświetleniem halogenowym i wentylatorami. Istnieje możliwość podłączenia do czterech czujników analogowych 0-10V np.         temperatury,          wilgotności,          siły lub          kierunku wiatru.Użytkownik ma możliwość dowolnej...

 • Fibaro

  249,00 zł 279,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Dimmer,2 firmy Fibaro to ściemniacz sterowany zdalnie za pomocą technologii z-wave. Jego głównym przeznaczeniem jest płynne sterowanie wieloma typami oświetlenia. Jego dużą zaletą jest fakt iż może pracować w instalacji z przewodem neutralnym (konfiguracja 3-przewodowa) lub bez niego (konfiguracja 2-przewodowa).

 • Fibaro

  249,00 zł 279,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  FIBARO Double Switch 2 został zaprojektowany do włączania/wyłączania dwóch urządzeń elektrycznych. Dzięki swoim małym rozmiarom możne zostać zamontowany w puszkach instalacyjnych lub obudowach urządzeń.

 • Fibaro

  249,00 zł 279,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Za pomocą Switch 2 można włączać/wyłączać urządzenia elektryczne podłączone do jego zacisków. Switch 2 pozwala na sterowanie urządzeniami poprzez sieć Z-Wave lub za pomocą podłączonego przycisku, a funkcja pomiaru mocy i zużycia energii pozwala na monitorowanie i obniżenie rachunków za energię elektryczną.

 • Fibaro

  153,00 zł WYSYŁKA 24H

  Universal Binary Sensor jest bezprzewodowym modułem umożliwiającym zwiększenie funkcjonalności dowolnego czujnika z wyjściem binarnym o możliwość komunikacji z bezprzewodową siecią Z-WAVE i systemem inteligencji budynkowej FIBARO.

Pokaż 1- 1 z

Nie tylko światło - moduły podtynkowe

Za pośrednictwem modułów podtynkowych możemy kontrolować każde urządzenie podłączone do zacisków - np. wentylatory czy markizy. Jeśli połączyć je z centralą i stacją pogodową, mogą automatycznie zapalić lampy, gdy zrobi się ciemno czy uruchomić klimatyzację lub wentylator w upalne dni. Mogą też zamknąć okna, kiedy stacja wykryje opady. Wszystko to sterowane za pomocą prostej w obsłudze aplikacji w Twoim telefonie. Jeśli nie chcesz go nosić zawsze przy sobie, możesz też dokupić prostego pilota i również mieć cały dom pod kontrolą. W zależności od potrzeb możesz wybrać z kilku dostępnych modeli modułów podtynkowych Fibaro, np. Double Switch - niewielki i przystosowany do sterowania dwoma urządzeniami. RGBW to uniwersalny sterownik, który możemy podłączyć do czterech czujników analogowych. U nas znajdziesz dokładnie taki, jakiego szukasz!