Lista produktów per producent Aeotec

per strona
Pokaż 1- 1 z
 • Aeotec

  209,00 zł WYSYŁKA 24H

  Magnetyczny czujnik otwarcia drzwi/okna Z-Wave który jest wpuszczany w futrynę i skrzydło drzwi/okna. Łatwy wewnętrzny montaż w skrzydło drzwi/okna powoduje, że czujnik  jest niewidocznym i nie zaburza wyglądu pomieszczenia.

 • Aeotec

  215,00 zł WYSYŁKA 2-5 DNI

  Door / Window Sensor 6 od Aeotec jest mały praktycznie niewidoczny I może być zamalowywany aby nie odróżniać się od ramy drzwi czy okna na którym jest zamocowany.

 • Aeotec

  229,00 zł WYSYŁKA 2-5 DNI

  Minimote to nowoczesny mały (wielkości pilota) w pełni funkcjonalny kontroler Z-Wave, zdolny kontrolować, dodawać nowe lub usuwać istniejące już urządzenia w sieci, a także wywoływać odpowiednie sceny. 

 • Aeotec

  259,00 zł 269,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  To najnowszy multisensor, pracujący w standardzie Z-wave Plus (500 series). Czujnik ruchu, światła, promieni UV, temperatury, wilgotności oraz wibracji. Czujnik wibracji spełnia funkcję czujnika sabotażowego.

 • Aeotec

  199,00 zł WYSYŁKA 24H

  Podtynkowy przełącznik, który jest zdalnie sterowany. Przełącznik  ma możliwość dwóch opcji sterowania: radiowego (Z-Wave) lub bezpośredniego (mechanicznego)  czyli sterowanie oświetlenia za pomocą podłączonego przełącznika ściennego. Dodatkową opcją modułu jest możliwość monitorowania zużycia energii elektrycznej.

 • Aeotec

  285,00 zł 299,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  The Smart Dimmer 6 jest inteligentnym adapterem gniazdka elektrycznego który może służyc jako włącznik/wyłącznik ale przede wszystkim ściemniacz światła.

 • Aeotec

  255,00 zł WYSYŁKA 24H

  Smart Switch 6 jest inteligentnym włącznikiem sprzętów elektrycznych, który dzięki technologii z-wave może być sterowany zdalnie za pomocą smartfona, tableta lub komputera.

 • Aeotec

  199,00 zł 229,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  To sygnalizator akustyczny pracujący w sieci Z-Wave. Poziom głośności można regulować. Urządzenie posiada 5 różnych rodzajów dźwięków. Sygnalizator podłączany jest do gniazdka elektrycznego, dodatkowo syrena posiada zasilanie bateryjne dzięki czemu będzie pracować nawet w przypadku braku prądu. Sygnalizator posiada sygnalizacyjne diody LED.

 • Aeotec

  335,00 zł WYSYŁKA 2-5 DNI

  WallMote łączy w sobie 2 funkcje przełącznika ściennego i zdalnego kontrolera. Zasilany bateryjnie, wyglądem przypomina nowoczesny włącznik ścienny. Daje ogromne możliwości kontrolowania Twoich urządzeń Z-wave poprzez sceny.

Pokaż 1- 1 z