Przełączniki ścienne

Przełączniki ścienne 

Przełączniki ścienne umożliwiają sterowanie wszelakimi urządzeniami typu włącz/wyłącz. Najczęścieściej stosowane do sterowania oświetleniem lub też żaluzjami okiennymi. Dzięki modułom z-wave pozwalają na sterowanie zdalne.

 • Ściemniacze światła
  Ściemniacze światła

  Specjalna grupa przełączników ściennych służąca do zmiany natężenia światła. Mogą być również wykorzystywane do sterowania innymi urządzeniami w sieci z-wave.

Pokaż 1- 1 z
 • Fibaro

  359,00 zł 379,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  FIBARO Walli Switch to inteligentny przełącznik, który może niezależnie sterować jednym lub dwoma obwodami oświetlenia. Jest przeznaczony do szybkiej instalacji w puszkach podtynkowych i jest wyposażony w pierścień LED oraz znane i rozpoznawane cechy modułów Fibaro.

 • Fibaro

  359,00 zł 379,00 zł Dostępny
  Spadające ceny!

  FIBARO Walli Dimmer to inteligentny ściemniacz z wbudowanym włącznikiem światła. Współpracuje z dostępnymi na rynku źródłami światła, takimi jak: diody LED, lampy kompaktowe, tradycyjne żarówki i lampy halogenowe. Urządzenie jest wyposażone w automatyczne funkcje kalibracji oraz pomiar mocy czynnej i zużycia energii.

 • Aeotec

  250,00 zł 315,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  WallMote łączy w sobie 2 funkcje przełącznika ściennego i zdalnego kontrolera. Zasilany bateryjnie, wyglądem przypomina nowoczesny włącznik ścienny. Daje ogromne możliwości kontrolowania Twoich urządzeń Z-wave poprzez sceny.

 • MCO Home

  379,00 zł Niedostępny

  MCO_TPS412 to pokryty szkłem włącznik z-wave z dwoma przyciskami z możliwością podłączenia obwodu do 1100 W na każdy.

 • MCO Home

  359,00 zł WYSYŁKA 24H

  MCO_TPS411 to pokryty hartowanym szkłem włącznik z-wave z jednym przyciskiem z maksymalnym obciążeniem do 1100 W.

Pokaż 1- 1 z