Przełączniki ścienne

Przełączniki ścienne 

Przełącznik ścienny Z-Wave wyglądem przypomina perłę. Oryginalny design na pewno będzie pasował do wielu wnętrz zarówno w stylu minimalistycznym, jak i skandynawskim. Możliwe jest dopasowanie konwencjonalnych przełączników i gniazd od Fibaro, aby cieszyć się spójnym stylistycznie wnętrzem. Ich uroda nie tkwi jedynie w kształcie. Możesz wybrać kolor pierścienia LED zgodnie z własnymi preferencjami. Nie tylko zostaniemy powiadomieni o dokładnym statusie urządzenia i poborze energii elektrycznej, ale też dopasujemy przycisk do naszej sypialni czy salonu. Wystarczy ustawić inny kolor na górze a inny na dole.

 • Ściemniacze światła
  Ściemniacze światła

  Niezależnie od tego, z jakiego typu oświetlenia korzystamy w naszym domu, ściemniacz DIMMER spełni swoją podstawową funkcję włącz/wyłącz w instalacji z przewodem neutralnym, czyli w konfiguracji trójprzewodowej. Nie musisz więc obawiać się nietrafionego zakupu. Może też działać bez niego jako konfiguracja dwuprzewodowa. Algorytm sam rozpozna rodzaj oświetlenia, co znacznie upraszcza proces konfiguracji. Instalacja oraz uruchomienie urządzenia powinny być przecież maksymalnie proste. Skraca się również czas kalibracji. Oferowane przez nas ściemniacze umożliwiają sterowanie zarówno sznurami diod LED, jak i tradycyjnymi żarówkami.

Pokaż 1- 1 z
 • Fibaro

  359,00 zł 379,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  FIBARO Walli Switch to inteligentny przełącznik, który może niezależnie sterować jednym lub dwoma obwodami oświetlenia. Jest przeznaczony do szybkiej instalacji w puszkach podtynkowych i jest wyposażony w pierścień LED oraz znane i rozpoznawane cechy modułów Fibaro.

 • Fibaro

  359,00 zł 379,00 zł Dostępny
  Spadające ceny!

  FIBARO Walli Dimmer to inteligentny ściemniacz z wbudowanym włącznikiem światła. Współpracuje z dostępnymi na rynku źródłami światła, takimi jak: diody LED, lampy kompaktowe, tradycyjne żarówki i lampy halogenowe. Urządzenie jest wyposażone w automatyczne funkcje kalibracji oraz pomiar mocy czynnej i zużycia energii.

 • Aeotec

  250,00 zł 315,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  WallMote łączy w sobie 2 funkcje przełącznika ściennego i zdalnego kontrolera. Zasilany bateryjnie, wyglądem przypomina nowoczesny włącznik ścienny. Daje ogromne możliwości kontrolowania Twoich urządzeń Z-wave poprzez sceny.

Pokaż 1- 1 z

Obsługa przełącznika ściennego Fibaro

Za pomocą odpowiednio skonfigurowanego przełącznika ściennego będziemy mogli sterować oświetleniem w domu - niezależnie od tego, czy mówimy o sznurach LED, lampach halogenowych czy tradycyjnych żarówkach. Współpracują też z innymi urządzeniami typu włącz/wyłącz. Sama obsługa również jest niezwykle prosta. Urządzenie rozpoznaje kliknięcia - pojedyncze zapali światło, podwójne je wyłączy, a potrójne pozwoli oświetlić dowolną scenę. To jednak nie wszystko! Możesz je skonfigurować i sterować nim zdalnie za pomocą tabletu, telefonu lub smartwatcha z dowolnego miejsca. Przełącznik współpracuje z asystentami głosowymi Google Assistant i Amazon Alexa. Czyż to nie proste i wygodne rozwiązanie? Szczególnie docenisz je, gdy masz zajęte obie ręce, a chcesz oświetlić dany pokój. Nie musisz już odkładać zakupów czy bagaży, by zapalić lampę w kuchni lub sypialni. Zdarza się, że wychodzisz, a dzieci lubią zasypiać przy zapalonym świetle? Możesz dopilnować, by lampa świeciła przez określony czas, a potem stopniowo zmniejszało się natężenie światła. Od teraz usypianie czy zajęte ręce nie będą żadnym problemem.

Oszczędnie i ekologicznie

Instalacja jest niezwykle prosta. Przełączniki są kompatybilne z produktami innych producentów GIRA - System 55, Legrand - Céliane, Schneider - Odace. Wystarczy adapter i nie ma już konieczności wymiany panelu czołowego. Przełączniki ścienne Fibaro mają też jeszcze jedną, niezaprzeczalną zaletę - pomogą Ci oszczędzać pieniądze i dbać o planetę. Jak to działa? Pierścień LED wskazuje stan urządzenia, które też samo prześle raport o zużyciu energii elektrycznej oraz ewentualnych awariach. To prosty, automatyczny sposób na kontrolowanie wysokości rachunków za prąd. W przypadku, gdy nie jesteś pewien, czy zgasiłeś światło, po prostu wyjmij telefon i przy jego pomocy je wyłącz. Sprawdzą się również podczas wyjazdów. Wystarczy dostęp do aplikacji, aby w dowolnych momentach rozjaśnić dom, dając wrażenie obecności i płosząc potencjalnych złodziei. Przełącznik nie jest więc wyłącznie inwestycją w naszą wygodę. Może również zadbać o domowy budżet i zabezpieczyć mienie przed kradzieżą. To inwestycja, która z pewnością się opłaci.