Nowe produkty

Ogrzewanie 

Wyobraź sobie ogrzewanie, które inteligentnie dopasowuje się do potrzeb Twoich i Twojej rodziny. Takie, które pozwoli Ci obniżyć wydatki na ciepło nawet o 40%, jednocześnie podnosząc komfort Twojego życia. Takie właśnie możliwości daje Ci inteligentne ogrzewanie. To nie technologia przyszłości, a ogólnie dostępne już rozwiązanie technologiczne, które zmieni Twoje życie na lepsze.

W naszej ofercie czeka na Ciebie inteligentne ogrzewanie, a dokładniej – urządzenia, które pozwolą na kontrolę i sterowanie ogrzewaniem. Wystarczy, że podłączysz je do swojego obecnego systemu ogrzewania – zastępując starą głowicę termostatyczną lub termostat, by zyskać możliwość zarządzania ciepłem bez względu na to, gdzie jesteś. To naprawdę proste!

Inteligentne ogrzewanie:

 •        to nowoczesne urządzenia sterujące i kontrolujące ogrzewaniem, które z łatwością zintegrują się z kontrolerami Z-Wave, dając Ci dostęp do zupełnie nowych funkcjonalności,
 •        proste w obsłudze – wszystkiego, co musisz wiedzieć o sterowaniu nimi nauczysz się w krótkim czasie,
 •        wielofunkcyjne – zaprogramuj dzięki nim swój system ogrzewania tak, jak jest Ci najwygodniej, oszczędzając energię,
 •        możesz obsługiwać również zdalnie – na przykład za pomocą swojego smartfona czy komputera, bez względu na to, gdzie jesteś. Teraz włączenie grzejników na godzinę przed przyjazdem do domu w mroźny dzień to nie problem!

Oszczędzaj i żyj wygodnie – to wszystko możesz zrobić dzięki inteligentnemu ogrzewaniu. Poznaj oferowane przez nas produkty, a w razie wątpliwości skontaktuj się, a udzielimy Ci bliższych informacji.

Pokaż 1- 1 z
 • Danfoss

  219,00 zł WYSYŁKA 2-5 DNI

  To najnowszy model głowicy termostatycznej przeznaczonej do regulacji grzejników wodnych. Sterowanie odbywa się lokalnie (przyciski ustawienia temperatury znajdują się na obudowie termostatu) lub za pośrednictwem kontrolera sieci automatyki domowej systemu Z-Wave. Posiada adaptery do montażu na zaworach RA-N oraz M30x1,5.

 • -20,00 zł

  Eurotronic

  190,00 zł 210,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Głowica termostatyczna z-wave Comet jest następcą modelu Stella firmy Eurotronic. W urządzeniu znacznie poprawiono wygląd, ale zadbano również o rozszerzenie funkcjonalności chociażby możliwość ręcznej zmiany temperatury za pomocą pokrętła

 • -40,00 zł

  Heatit

  559,00 zł 599,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Termostat elektroniczny heatit wyposażony jest w moduł Z-Wave co pozwala podłączyć go do systemu automatyki. Posiada wejście na dodatkowy czujnik temperatury który jest montowany w podłodze. Wyświetlacz pokazuje aktualną temperaturę otoczenia lub podłogi.

 • -100,00 zł

  MCO Home

  699,00 zł 799,00 zł WYSYŁKA 3-5 DNI
  Spadające ceny!

  Termostat MH7 pozwala kontrolować różne systemy ogrzewania wodnego takie jak: bojler, pompa wodna, centralne ogrzewanie, wodne ogrzewanie podłogowe.

 • NEST

  1 190,00 zł WYSYŁKA 2-5 DNI

  Termostat Nest 3 to inteligentne urządzenie, które uczy się Twoich ulubionych temperatur w ciągu jednego tygodnia by później ustawiać odpowiednią, taką jak lubisz. 

 • Fibaro

  389,99 zł Wysyłka od 01.10.2017

  Radiator Thermostat Starter Pack zawiera: głowicę termostatyczną  oraz zewnętrzny czujnik temperatury. Inteligentna głowica termostatyczna FIBARO- Radiator Thermostat oferuje: Zarządzanie grzejnikiem Pomiar temperatury Harmonogramy ogrzewania Adaptacyjny tryb pracy Zabezpieczenie przed dziećmi Funkcja odkamieniania zaworu

 • Fibaro

  339,99 zł Wysyłka od 01.10.2017

  Radiator Thermostat Head to obecnie najbardziej zaawansowana głowica termostatyczna na rynku. Oferuje: Zarządzanie grzejnikiem Pomiar temperatury Harmonogramy ogrzewania Adaptacyjny tryb pracy Zabezpieczenie przed dziećmi Funkcja odkamieniania zaworu Wykrywanie otwarcia okna

Pokaż 1- 1 z