Inteligentne Ogrzewanie 

Chcesz wydawać na ogrzewanie do 40% mniej, jednocześnie podnosząc komfort swojego życia? Wyobraź sobie system ogrzewania, który inteligentnie dopasowuje się do potrzeb Twoich i Twojej rodziny. Takie właśnie możliwości daje Ci inteligentne ogrzewanie. To nie technologia przyszłości, a ogólnie dostępne już rozwiązanie technologiczne, które zmieni Twoje życie na lepsze. Oszczędzaj i żyj wygodnie - to wszystko możesz zrobić dzięki inteligentnemu ogrzewaniu. Poznaj oferowane przez nas produkty, a w razie wątpliwości skontaktuj się, udzielimy Ci bliższych informacji.

 • Inteligentne termostaty
  Inteligentne termostaty

  Tradycyjne termostaty to już historia! Nowoczesne i inteligentne termostaty dostosowują się do Twojego trybu życia i po prostu… ułatwiają je. Niezwykle prosta instalacja pomoże Ci zwiększyć komfort mieszkania. Aby ułatwić życie i codzienne obowiązki w naszej ofercie znajdziesz inteligentny termostat pokojowy, a także wiele innych urządzeń, które pomogą Ci szybko i sprawnie regulować temperaturę w Twoim domu. Oszczędność energii będzie zauważalna już od pierwszego dnia.

 • Głowice termostatyczne
  Głowice termostatyczne

  Ogrzewanie w domu w zasadniczy sposób przekłada się na komfort naszego życia. Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia już nie tylko utrzymanie właściwej temperatury powietrza w pomieszczeniach, ale także na generowanie oszczędności związanych z obniżeniem wydatków na energię. Proponowane przez Nas głowice termostatyczne doskonale spełniają stawiane przed nimi zadania, dzięki czemu zyskujesz pełną kontrolę nad sterowaniem ogrzewania w domu. To niezwykle wygodne! Klasyczne głowice termostatyczne do grzejników nie spełniają oczekiwań w dzisiejszych czasach. Postęp technologiczny umożliwił wprowadzenie nowych funkcjonalności, z których zdecydowanie warto skorzystać. Głowica termostatyczna wifi lub z-wave umożliwia obsługę w pełni zdalną, za pomocą smartfona lub komputera, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

per strona
Pokaż 1- 1 z
 • Google NEST

  1 250,00 zł ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ

  Termostat Nest 3 to inteligentne urządzenie, które uczy się Twoich ulubionych temperatur w ciągu jednego tygodnia by później ustawiać odpowiednią, taką jak lubisz. 

 • Google NEST

  799,00 zł 999,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  NOWY -prezentacyjny, pokazowy. Z termostatem E od Nest łatwo jest oszczędzać energię. Matowy wyświetlacz pokazuje temperaturę, gdy zbliżysz się do urządzenia, a następnie znika, gdy odchodzisz.

 • NETATMO

  798,00 zł Wysyłka 24H

  Inteligentny termostat od Netatmo został zaprojektowany przez znanego disignera Starck. Ma kształt sześcianu i wykonany jest z półprzeźroczystego pleksiglasu. Wyróżnia się minimalistycznym i ponad czasowym wyglądem. Możliwość dopasowania do Twojego wnętrza dzięki 4 kolorowym ramkom (czerwona, pomarańczowa, zielona, niebieska).

 • Fibaro

  359,99 zł 389,99 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Radiator Thermostat Starter Pack zawiera: głowicę termostatyczną  oraz zewnętrzny czujnik temperatury. Inteligentna głowica termostatyczna FIBARO- Radiator Thermostat oferuje:Zarządzanie grzejnikiem Pomiar temperatury Harmonogramy ogrzewania Adaptacyjny tryb pracy Zabezpieczenie przed dziećmi Funkcja odkamieniania zaworu

 • Fibaro

  339,99 zł WYSYŁKA 24H

  Radiator Thermostat Head to obecnie najbardziej zaawansowana głowica termostatyczna na rynku. Oferuje:Zarządzanie grzejnikiem Pomiar temperatury Harmonogramy ogrzewania Adaptacyjny tryb pracy Zabezpieczenie przed dziećmi Funkcja odkamieniania zaworu Wykrywanie otwarcia okna

 • Fibaro

  79,00 zł Dostępny

  Bezprzewodowy czujnik temperatury dedykowany do współpracy z  głowicami termostatycznymi  Fibaro Radiator Head. Zadaniem czujnika jest sterowanie bezpośrednio głowicą tak aby zadaną temperaturę osiągnąć tam gdzie tego chcesz a nie przy grzejniku.Punkt odniesienia nawet dla trzech głowic Możliwość umieszczenia sensora w dogodnym miejscu Precyzyjny pomiar...

 • NETATMO

  899,00 zł Wysyłka 24H

  Netatmo Velves Set to eleganckie oraz inteligentne głowice termostatyczne, które zadbają o Twój komfort cieplny oraz pozwolą Ci zaoszczędzić nawet do 37% na zużyciu energii. Zarządzaj ogrzewaniem swojego mieszkania ze smartfona. Zmieniaj i reguluj temperaturę w pomieszczeniach z domu, podróży oraz każdego innego miejsca na świecie.

 • NETATMO

  349,00 zł Wysyłka 24H

  Netatmo Velve to elegancka oraz inteligentna głowica termostatyczna. Uwaga! Jest uzupełnieniem zestawu startowego Netatmo Velves Set. Bez zestawu startowego nie będzie możliwe zarządzanie zdalnie termostatem a wyłącznie manualnie.

 • Danfoss

  899,00 zł 999,00 zł Wysyłka 24H
  Spadające ceny!

  Danfoss HC pozwala kontrolować wodne ogrzewanie podłogowe. Urządzenie oferuje mnóstwo funkcji dla optymalizacji komfortu i zmaksymalizowania oszczędności wynikających z tego typu ogrzewania pomieszczeń. Wyposażony w chipset z-wave może być obsługiwany bezprzewodowo w systemie domu inteligentnego.

Pokaż 1- 1 z

Urządzenia inteligentnego sterowania ogrzewaniem pozwolą Ci dobrze dysponować ciepłem

Nie każdy z nas wyposażył swój dom w inteligentne ogrzewanie. Nic w tym dziwnego, ponieważ osoby, które budowały się lub przejmowały domy po swoich rodzicach kilkanaście lub kilkadziesiąt lat temu nie miały takiej możliwości oraz dostępu do systemów inteligentnego ogrzewania. Ponadto gdy systemy takie stawały się coraz bardziej popularne nie każdego było na nie stać. Współcześnie nie jest to jednak żaden problem, ponieważ dziś z łatwością można taki system w swoim domu zainstalować, jak i wymienić stare urządzenia na nowe. Osoby, które planują budowę domu, powinny przewidzieć obecność inteligentnego sterowania ogrzewaniem już na etapie planowania. Co więcej, nie będzie to dla nich tak duży wydatek, jak jeszcze jakiś czas temu.

W naszej ofercie znajdziesz urządzenia, które pozwolą Ci na inteligentne sterowanie ogrzewaniem. Wystarczy, że podłączysz je do swojego obecnego systemu ogrzewania, zastępując starą głowicę termostatyczną lub termostat, by zyskać możliwość zarządzania energią bez względu na to, gdzie jesteś. To naprawdę proste! Proponujemy nowoczesne i inteligentne urządzenia kontrolujące ogrzewanie w domu. Z łatwością można zintegrować je z kontrolerami z-wave, co da Ci możliwość odkrycia zupełnie nowych funkcji. Dodatkowo oferowane sprzęty są intuicyjne oraz niezwykle łatwe w obsłudze, dzięki czemu szybko nauczysz się, jak dobrze zarządzać ciepłem w swoim domu, by zmniejszyć rachunki za prąd.

Łatwy montaż i użytkowanie

Oferowane urządzenia są bardzo łatwe w montażu, dodatkowo mają estetyczny wygląd, a ich nowoczesny design na stałe wpisze się w przestrzeń Twojego domu. Inteligentne ogrzewanie pozwala Ci ustawić temperaturę w domu tak, aby zapewnić Ci jak najwyższy poziom komfortu. Dodatkowo temperatura jest ustawiana w momencie, gdy domownicy są w pomieszczeniu, dzięki czemu ciepło nie jest zbędnie emitowane podczas nieobecności, co zdecydowanie zmniejsza wysokość opłat za prąd i ogrzewanie. Co więcej, urządzenia mogą być zarządzane zdalnie - na przykład za pomocą swojego smartfona czy komputera, bez względu na to, gdzie jesteś. Teraz włączenie grzejników na godzinę przed przyjazdem do domu w mroźny dzień to nie problem! Dzięki aplikacji, która pozwala na inteligentne sterowanie ogrzewaniem, możesz żyć dynamicznie, zarządzając swoim mieszkaniem nawet podczas nieobecności.

Inteligentne ogrzewanie to system niezwykle wygodny i korzystny, dlatego decyduje się na nie coraz więcej osób. To inwestycja na lata, która pomoże Ci rozsądnie i odpowiednio zarządzać swoimi rachunkami za eksploatację mieszkania lub domu. Zalety finansowe to jedno - istotną kwestią jest również nieporównywalny do ręcznego ustalania temperatury komfort domowników. Wyobraź sobie, że w mroźny dzień możesz wrócić do ciepłego domu, który przywita Cię niezwykle przytulną atmosferą. Wszystko to dzięki możliwości zdalnego sterowania ale i inteligencji urządzeń które uczą się Twojego trybu życia.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać sprzęt odpowiedni dla Twojego domu.