Ściemniacze światła 

Niezależnie od tego, z jakiego typu oświetlenia korzystamy w naszym domu, ściemniacz DIMMER spełni swoją podstawową funkcję włącz/wyłącz w instalacji z przewodem neutralnym, czyli w konfiguracji trójprzewodowej. Nie musisz więc obawiać się nietrafionego zakupu. Może też działać bez niego jako konfiguracja dwuprzewodowa. Algorytm sam rozpozna rodzaj oświetlenia, co znacznie upraszcza proces konfiguracji. Instalacja oraz uruchomienie urządzenia powinny być przecież maksymalnie proste. Skraca się również czas kalibracji. Oferowane przez nas ściemniacze umożliwiają sterowanie zarówno sznurami diod LED, jak i tradycyjnymi żarówkami.

Pokaż 1- 1 z
 • Fibaro

  249,00 zł 279,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Dimmer,2 firmy Fibaro to ściemniacz sterowany zdalnie za pomocą technologii z-wave. Jego głównym przeznaczeniem jest płynne sterowanie wieloma typami oświetlenia. Jego dużą zaletą jest fakt iż może pracować w instalacji z przewodem neutralnym (konfiguracja 3-przewodowa) lub bez niego (konfiguracja 2-przewodowa).

 • Fibaro

  359,00 zł 379,00 zł Dostępny
  Spadające ceny!

  FIBARO Walli Dimmer to inteligentny ściemniacz z wbudowanym włącznikiem światła. Współpracuje z dostępnymi na rynku źródłami światła, takimi jak: diody LED, lampy kompaktowe, tradycyjne żarówki i lampy halogenowe. Urządzenie jest wyposażone w automatyczne funkcje kalibracji oraz pomiar mocy czynnej i zużycia energii.

Pokaż 1- 1 z

Stopniowe włączanie i wyłączanie światła

Dzięki ściemniaczom światła możesz je stopniowo wyłączyć i odwrotnie. Niezależnie od tego, czy w danym momencie preferujesz delikatny półmrok, czy może przeciwnie - wolisz dokładnie oświetlone pomieszczenia - ściemniacz DIMMER pomoże Ci wykreować taką przestrzeń, jakiej oczekujesz. Kolację możesz więc spożyć przy pełnym świetle, a w zaciszu sypialni stworzyć intymną, zmysłową atmosferę. Przyciskami możesz sterować nie tylko ręcznie, lecz również za pośrednictwem asystenta głosowego Google Assistant, Amazon czy aplikacji w Twoim telefonie. Wystarczy, że będą w zasięgu sieci Z-Wave lub Z-Wave+.

Nie tylko wygląd

Te proste, wygodne w obsłudze urządzenia są praktyczne i bardzo wygodne w obsłudze, do tego inteligentne oraz estetyczne. Ciekawy design jest przyjazny użytkownikowi. Ściemniacze światła dopełnią wygląd każdego wnętrza. Niezależnie od tego, czy wolisz styl boho czy glamour - z pewnością je dopasujesz. Są przy tym niezwykle inteligentne i ekologiczne. Odpowiednio zaprogramowany sam rejestruje zużycie prądu, pomagając zmniejszyć wydatki na energię elektryczną. Może też współpracować z innymi urządzeniami, zwiększać lub zmniejszać natężenie sztucznego oświetlenia wraz ze słońcem. Stopniowe wygaszanie lamp to również łagodny sygnał dla organizmu, że już najwyższy czas na nocny odpoczynek. Kiedy wpadasz w wir pracy, nie zmuszaj oczu do wysilania się - zadbaj o odpowiednie źródło światła. Jeśli masz dziecko w wieku szkolnym, wiesz, jak istotnym czynnikiem jest podczas odrabiania lekcji. W ten sposób nawet wieczorna lektura nie osłabi niczyjego wzroku. Na specjalne okazje zostaw sobie bardziej nastrojowe światło. W łatwy i komfortowy sposób dopasuj opcję do własnych preferencji.