Systemy alarmowe 

W tej kategorii znajdziesz urządzenia korzystające z nowoczesnej technologii Z-Wave, takie jak syreny alarmowe, które w połączeniu z innymi urządzeniami (np. czujnik ruchu czy elektroniczne zamki do drzwi) pomogą stworzyć Tobie i Twojej rodzinie bezpieczny, wygodny dom. Wszystkie urządzenia związane z bezpieczeństwem posiadają zaszyfrowaną komunikację oraz dodatkowe zabezpieczenie w postaci jednorazowego hasła, aby chronić przed niepożądanym wykorzystaniem. Poczuj się w pełni komfortowo i bezpiecznie we własnym domu. Wybierz skuteczne systemy alarmowe.

Pokaż 1- 1 z 1
  • Aeotec

    149,00 zł 239,00 zł WYSYŁKA 24H
    Spadające ceny!

    To sygnalizator akustyczny pracujący w sieci Z-Wave. Poziom głośności można regulować. Urządzenie posiada 5 różnych rodzajów dźwięków. Sygnalizator podłączany jest do gniazdka elektrycznego, dodatkowo syrena posiada zasilanie bateryjne dzięki czemu będzie pracować nawet w przypadku braku prądu. Sygnalizator posiada sygnalizacyjne diody LED.

Pokaż 1- 1 z 1

Systemy alarmowe

W naszym sklepie można znaleźć sieć rozmaitych urządzeń - czujników ruchu, inteligentnych zamków, syren ostrzegających czy innych rozwiązań, podłączonych do centrali i aplikacji w Twoim telefonie. Jeśli chcesz zapewnić dodatkową ochronę Twoim bliskim i zabezpieczyć mienie na czas wyjazdów - dzięki takiemu rozwiązaniu możesz to zrobić w prosty, wygodny sposób. Będziesz spać spokojnie, wiedząc, że w Twoim domu wszystko jest w porządku.

Inteligentny alarm

Inteligentny alarm to coś więcej niż sam czujnik. Na przykład sygnalizator alarmowy nie tylko można zdalnie włączyć i wyłączyć, ale też wyregulować jego głośność bądź dobrać rodzaj dźwięku według Twoich potrzeb i gustu. Dodatkowe zasilanie bateryjne pozwala mu pracować nawet bez dostępu prądu. Diody LED wysyłają dodatkowo sygnał wizualny. Szyfrowana komunikacja oraz system jednorazowych haseł uchronią Cię przed przejęciem urządzeń przez osoby niepożądane i włamaniem, a więc ryzykiem strat finansowych. System Z-Wave pozwala na połączenie wielu jednostek i zarządzanie nimi. Może współpracować z czujnikami dymu, ruchu lub zalania, informując zawczasu o zaistniałym niebezpieczeństwie. To bardzo mądre rozwiązanie! W połączeniu z czujnikami ruchu i pilotem możemy stworzyć spersonalizowany system.

System alarmowy do domu

Tworząc rozwiązania dla Twojego domu, kieruj się przede wszystkim swoimi potrzebami i wygodą. Zastanów się, gdzie potrzebny będzie czujnik ruchu oraz kiedy powinien się uruchomić? Taki sprzęt może wykryć nie tylko ruch, ale również zmianę natężenia światła czy temperatury. W razie próby sabotażu lub kradzieży wysyłane jest powiadomienie. Przemyśl też, które miejsca wymagają szczególnej uwagi? A może połączyć sygnalizator z czujnikiem dymu? Dodawanie urządzeń jest proste - wystarczy, że znajdą się w zasięgu kontrolera. Trzykrotnie naciskając przycisk, dodamy je do systemu. Można go powiązać z innymi czujnikami. Potem wystarczy już tylko dostęp do Internetu, kontroler, specjalna aplikacja i w efekcie otrzymamy szybkie połączenie wszystkich urządzeń. Nawet wtedy, gdy będziemy błogo relaksować się na urlopie, otrzymasz na telefon powiadomienie, gdyby coś się stało. To da Ci czas na odpowiednią reakcję, spokój i poczucie bezpieczeństwa. To gwarancja, że zabezpieczyłeś bliskich w najlepszy sposób. Postaw na sprawdzone systemy alarmowe do swojego domu.