Inteligentne kamery

Kamery do monitoringu domu stają się coraz tańsze i coraz bardziej popularne - nic w tym dziwnego. Dają nam pełną kontrolę nad tym, co się dzieje pod naszą nieobecność lub kto dzwoni do naszych drzwi. Zapewniają spokój i bezpieczeństwo nam oraz bliskim. Zniechęcają potencjalnych złodziei, a w przypadku włamania zapis monitoringu stanowi ważny dowód i nieocenioną pomoc dla organów ścigania. Dzięki systemowi inteligentnego domu możemy zaprojektować zintegrowany zespół do rejestrowania dźwięku i obrazu, który szybko rozpozna nieznajomych, zrobi zbliżenia, będzie nagrywać w rozdzielczości Full HD, a nawet wyśle zapis na telefon bądź maila. Są i takie, które powitają rozpoznanych członków rodziny. Kamery do monitoringu domu dają obecnie mnóstwo możliwości.

 • Videodzwonki
  Videodzwonki

  Wideodzwonki to nowoczesne urządzenia które zastąpią klasyczny dzwonek do drzwi czy do furtki, dzięki któremu będziemy mogli zobaczyć naszego gościa na smartfonie lub panelu w domu. Dzięki aplikacji na smartfonie będziemy mogli też prowadzić rozmowę wideo lub zostawić automatyczną odpowiedź. WIdeodzwnoki pełnią jeszcze jedną bardzo ważną rolę mianowicie kamery zewnętrznej monitorującej teren przed domem lub bramą. Montowane w nich kamery mają rozdzielczość Full HD i szeroki kąt widzenia oraz wiele funkcji umożliwiających informowanie nas że coś się dzieje przed naszym domem, ale nie koniecznie gdy przechodzi jakieś domowe zwierzątko sąsiada. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą videodzwonków w naszym sklepie smart4living

Pokaż 1- 1 z
 • Google NEST

  1 699,00 zł Na zamówienie

  Kamera Nest IQ zapewnia bardzo ostry obraz w wysokiej rozdzielczości. Dzięki zaawansowanym algorytmom może wykrywać obecność, wysyłać alert i powiększać obraz z osobą, aby pokazać Ci kto to jest.

 • Google NEST

  1 049,00 zł WYSYŁKA 24H

  Kamera Nest ma wszystko co powinna mieć nowoczesna kamera bezpieczeństwa. Wyposażona w noktowizor może nagrywać w rozdzielczości full HD  24/7. Poinformuje Cię o wykrytej aktywność rozpoznając czy to osoba czy rzecz. Wyposażona w głośniki i mikrofon więc komunikacja audio w obie strony dzięki darmowej aplikacji. Bardzo łatwa w montażu.

 • Google NEST

  1 899,00 zł Niedostępny

  Kamera NEST IQ Outdoor jest inteligentną kamerą bezpieczeństwa do zastosowania na zewnątrz budynku. Ostrzega, gdy rozpozna osobę i oferuje przybliżenie na twarz wykrytej persony z śledzeniem jej ruchów. Kamera potrafi odróżniać osobę od wszystkiego innego i poinformuję Cię o tym, jeśli osoba z obiektywu nie będzie członkiem Twojej rodziny.

 • Google NEST

  1 159,00 zł 1 199,00 zł WYSYŁKA 2-5 DNI
  Spadające ceny!

  Inteligentna kamera zewnętrzna NEST to:Monitoring  24/7  Alerty wysyłane bezpośrednio na Twój telefon Komunikacja w 2 strony (słuchanie i mówienie) Rozpoznanie osoby/przedmiot co chroni przed otrzymywaniem fałszywych alertów Wygodna aplikacja Zobacz więcej dzięki rozdzielczości Full HD, noktowizorowi i szerokiemu kątowi obiektywu 130°

 • NETATMO

  899,00 zł WYSYŁKA 24H

  Kamera, która rozpoznaje twarz dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii to innowacyjne rozwiązanie na rynku inteligentnych urządzeń. Po rozpoznaniu twarzy kamera zwraca się do człowieka po imieniu, lub powiadamia użytkownika systemu o pojawieniu się osoby nieznajomej.

 • Google NEST

  1 399,00 zł Wysyłka 2-5 DNI

  Videodomofon w miejsce obecnego przewodowego dzwonka do drzwi! Z Nest Hello wiesz kto dzwoni i niczego nie przegapisz. Jakości wideo HD gwarantuje wyraźny obraz zarówno w dzień jak i w nocy. Dzięki doskonałej kamerze o przekątnym kącie widzenia 160 ° i 8 krotnemu zoomowi cyfrowemu zobaczysz wszystko ze szczegółami. Miej oko co dzieje się przed domem z...

 • RING

  899,00 zł WYSYŁKA 24H

  Monitoruj swój dom za pomocą wideo w wysokiej rozdzielczości 1080p, oglądaj, słuchaj i rozmawiaj z odwiedzającymi z dowolnego miejsca. Dzięki alertom mobilnym i dwukierunkowemu dźwiękowi możesz odbierać połączenia z telefonu, tabletu lub komputera.

Pokaż 1- 1 z

Rejestracja obrazu i dźwięku w wysokiej rozdzielczości

Obecnie kamera do monitoringu domu wi-fi może rejestrować dźwięk i obraz w wysokiej rozdzielczości a nawet posiadać noktowizor. Zapis będzie więc wyraźny niezależnie od pory dnia i nocy. Potrafi też rozpoznawać twarze, odróżnić członków rodziny od obcych i zrobić zbliżenie, cały czas rejestrując obraz z pola swojego działania. Odróżnia osoby od przedmiotów. W wypadku pojawienia się nieproszonego gościa poinformuje policję (jeśli jest zintegrowana z systemem alarmowym). Daje możliwość przejrzenia zapisów nawet do 3 godzin wstecz. To niezwykłe ułatwienie podczas ujęcia ewentualnego sprawcy. Wyśle powiadomienie prosto na nasz telefon. W zależności od indywidualnych potrzeb możemy zdecydować się na kamery zewnętrzne lub wewnętrzne. Te pierwsze będą przydatne w mieszkaniu, drugie można zainstalować na przykład po zewnętrznej stronie drzwi wejściowych, by rejestrowały obraz już od progu domu.

Inteligentny dom

Inteligentne kamery nie muszą pracować samodzielnie, mogą łączyć się z innymi urządzeniami - czujnikami oraz innymi elementami systemu alarmowego. Taki sygnał dźwiękowy i wizualny skutecznie spłoszy włamywacza. Wystarczy, że wybierzemy odpowiedni model i sparujemy go z centralką. Niektóre w przypadku wykrycia kogoś obcego prześlą zbliżenie na wskazany numer telefonu bądź adres e-mail. Przyjazna aplikacja pozwala skonfigurować urządzenie, kontrolować je lub przejrzeć zapis. Może łączyć się także przez sieć wi-fi. Możliwości jest więc bardzo wiele.

Nie tylko kamera

System monitoringu to nie tylko same kamery wewnętrzne i zewnętrzne. To również różnego rodzaju wideodomofony. Mamy więc obraz każdego, kto zapuka do naszych drzwi. Niektóre modele potrafią nawet przywitać osobę rozpoznaną jako członek rodziny. Połączenie z Asystentem Google sprawi, że gość zostanie zapowiedziany, zanim jeszcze zadzwoni dzwonek. Tryb cichy wyciszy dźwięk powiadomienia, gdy na przykład kładziesz się spać po ciężkim dniu w pracy lub właśnie jesteś w trakcie usypiania dziecka i nie chcesz, by coś Ci przeszkadzało. Cały czas będziesz jednak dostawać wiadomości na telefon. Na bieżąco będziesz informowany o każdym zdarzeniu. Aplikacja umożliwia komunikację głosową, rozpoznanie numeru czy skonfigurowanie urządzenia. Kamera nie tylko nagrywa obraz! Od teraz możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twoi bliscy są zawsze bezpieczni i nikt niepowołany nie znajduje się w Twoim domu. Postaw na sprawdzone i w pełni skuteczne rozwiązania. Odwiedź nasz sklep internetowy i zapoznaj się z pełnym asortymentem.