Kamery 

System monitoringu to dziś rozwiązanie odpowiednie nie tylko dla firm i instytucji. Pozwoli Ci zadbać o bezpieczeństwo również w domu: prosto i komfortowo – zwłaszcza, jeśli postawisz na inteligentny monitoring domu. Kamery i inne akcesoria do monitoringu, które znajdziesz w naszej ofercie Ci w tym pomogą.

Inteligentny monitoring domu

Wygodnie, prosto i w pełni bezpiecznie – tak właśnie działa nowoczesny monitoring domu oparty o rozwiązania związane z inteligentnym zarządzaniem budynkiem. Kamery oraz inne elementy systemu:

 •        pozwalają na zdalne sterowanie – możesz natychmiast sprawdzić, co dzieje się w Twoim domu za pośrednictwem urządzenia podpiętego do Internetu na całym świecie,
 •        są wyposażone w czujniki i działają w oparciu na algorytmach, dzięki którym możliwe jest rozpoznawanie osób i rzeczy,
 •        informują, gdy w pomieszczeniu objętym przez monitoring domu dojdzie do podejrzanego ruchu – pozwalając Ci szybko zareagować,
 •        zapewniają nagrywanie obrazu w bardzo wysokiej rozdzielczości,
 •        pracują bezprzewodowo, łącząc się z systemem inteligentnego domu.

To rozwiązanie, w które warto zainwestować. Zrób to, by poczuć się bezpiecznie każdego dnia!

Nie wiesz, które elementy systemu monitoringu najlepiej dopasują się do Twojego systemu zabezpieczeń oraz indywidualnych potrzeb? Skontaktuj się z naszymi doradcami! Z przyjemnością pomożemy Ci dobrać kamerę i inne elementy – tak, by powstał w pełni zintegrowany i inteligentny system gwarantujący Twojemu domowi bezpieczeństwo.

Pokaż 1- 1 z
 • -30,00 zł

  Vera

  470,00 zł 500,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Camera HD VistaCam 700 od Vera Control posiada wszystko czego potrzebujesz od kamery dla inteligentnego domu i nie tylko. Posiada rozdzielczość 720p, czujnik ruchu na podczerwień do wykrywania ruchu w ciemności oraz wbudowany moduł WI-FI, który połączysz w prosty sposób za pomocą funkcji WPS (parowanie za pomocą jednego przycisku).

 • NEST

  999,00 zł WYSYŁKA 5-10 DNI

  Kamera Nest ma wszystko co powinna mieć nowoczesna kamera bezpieczeństwa. Wyposażona w noktowizor może nagrywać w rozdzielczości full HD  24/7. Poinformuje Cię o wykrytej aktywność rozpoznając czy to osoba czy rzecz. Wyposażona w głośniki i mikrofon więc komunikacja audio w obie strony dzięki darmowej aplikacji. Bardzo łatwa w montażu.

 • NEST

  1 129,00 zł WYSYŁKA 24H

  Inteligentna kamera zewnętrzna NEST to:Monitoring  24/7  Alerty wysyłane bezpośrednio na Twój telefon Komunikacja w 2 strony (słuchanie i mówienie) Rozpoznanie osoby/przedmiot co chroni przed otrzymywaniem fałszywych alertów Wygodna aplikacja Zobacz więcej dzięki rozdzielczości Full HD, noktowizorowi i szerokiemu kątowi obiektywu 130°

 • NETATMO

  899,00 zł WYSYŁKA 24H

  Kamera, która rozpoznaje twarz dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii to innowacyjne rozwiązanie na rynku inteligentnych urządzeń. Po rozpoznaniu twarzy kamera zwraca się do człowieka po imieniu, lub powiadamia użytkownika systemu o pojawieniu się osoby nieznajomej.

Pokaż 1- 1 z