Stacje pogody 

Inteligentne stacje pogodowe to już nie tylko wskaźniki temperatury. Wykonają za Ciebie większość pracy. Podłączone do centralki na bieżąco monitorują natężenie światła, ciśnienie czy wilgotność powietrza. Odpowiednio zaprogramowane pomyślą za Ciebie - dosłownie! Zamkną żaluzje, zapalą światło czy w inny sposób zabezpieczą dom przed negatywnymi zjawiskami atmosferycznymi. Nie musisz też martwić się o zasilanie - zajmą się tym panele słoneczne. Jest pochmurno? Nie szkodzi! Nasze urządzenie nadal będzie działać. Ma funkcję kumulowania energii, dzięki czemu jest zdolne do pracy nawet w niekorzystnych warunkach pogodowych. Automatycznie i regularnie raportuje, co pozwala skutecznie zarządzać planem podlewania czy oszczędzać energię elektryczną.

Nie ma obecnie produktów w tej kategorii.

Ekologicznie i oszczędnie

Stacje pogodowe z naszej oferty z pewnością spodoba się osobom troszczącym się o środowisko. Przede wszystkim dlatego, że nie potrzebuje zewnętrznego źródła zasilania, korzystając z energii słonecznej. Pomoże nam zaplanować podlewanie, przez co zmniejszymy też użycie innego, cennego surowca - wody. Nie tylko chronimy w ten sposób naszą planetę, ale też zmniejszamy rachunki. Zaoszczędzone pieniądze możemy wydać na inne potrzeby. Pomyśl - nawet pod Twoją nieobecność nie musisz martwić się o zalanie mieszkania, ładowanie baterii, zamknięcie okien czy podlewanie trawnika. Zdecydowanie lepiej wypoczniesz na urlopie, mając świadomość, że wszystko jest w najlepszym porządku.

Inteligentne i automatyczne

Bezprzewodowe stacje pogodowe nie tylko potrafią aktywnie dbać o nasz dobytek. Połączone z centralą dadzą znać, że trzeba zasłonić okno albo doświetlić pomieszczenie. Wszystko zależy od tego, jak skonfigurujemy system urządzeń. Wystarczy aplikacja i możesz sprawić, że dom powita Cię przyjemnym ciepłem oraz zapalonymi światłami - system przekaże do kontrolera informację, że zrobiło się już ciemno. Stopniowe uruchamianie sztucznego oświetlenia zmniejsza też zużycie energii elektrycznej i jest bardziej przyjazne dla zmęczonych oczu. W pochmurne dni zamknie okna i żaluzje, a kiedy w upalne lato szukamy cienia, automatycznie rozwinie się markiza. Oszczędzasz swój czas, bo nie musisz osobiście niczego regulować. Wystarczy, że poprawnie połączysz urządzenia Z-Wave. Tak wiele zalet - a tylko jedna, dobrze skonfigurowana stacja pogodowa wi-fi. Postaw na skuteczne i sprawdzone rozwiązania od renomowanych producentów. Bądź spokojny, zapewnij pełne bezpieczeństwo swojej rodzinie. Gwarantujemy produkty wysokiej jakości dostępne w korzystnych cenach. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą!