Inteligentne zamki do drzwi

Inteligentne zamki umożliwiają zdalny dostęp do nieruchomości bez konieczności używania klucza. Dzisiaj stanowią podstawowe wyposażenie mieszkań na wynajem, gdzie przekazanie zdalnego, czasowego dostępu jest na wagę złota. Nie ma już konieczności pozostawiania kluczy w sejfach lub, co gorsza, zjawianie się w wynajmowanym mieszkaniu i oczekiwanie na gości. Oferowane przez nas rozwiązania, w tym zamki zamek GERDALOCK V3, całkowicie rozwiązują ten problem, a co więcej dzięki integracji z platformą Airbnb upraszczają tą czynność do bezwzględnego minimum. Gość po dokonaniu rezerwacji otrzyma automatycznie dostęp do zamka na czas wynajmu mieszkania. Od teraz nie będzie trzeba się więcej zajmować przekazywaniem kluczy. Elektroniczne zamki zyskują na popularności również wśród osób prywatnych, ceniących sobie wygodę.

Pokaż 1- 1 z
 • GERDA

  499,00 zł WYSŁKA 24H

  Otwieranie zamka za pomocą kodów PIN Dzięki interfejsowi Bluetooth do inteligentnego zamka GerdaLock V3 klawiatura dodaje nową opcję bezpiecznego dostępu. Nie musisz już zabierać ze sobą klucza ani telefonu, kiedy wychodzisz z domu. Dzięki klawiaturze dostęp nigdy nie był łatwiejszy. Stwórz PIN dla każdego gościa, a system zajmie się resztą.

 • NUKI

  999,00 zł WYSYŁKA 3- 5 DNI

  Nuki Smart Lock przekształca Twój klucz i obecny zamek w cyfrowy system dostępu i zamienia smartfon w inteligentny klucz. Jego elegancka, ale bardzo prosta konstrukcja zapewnia maksymalny komfort. Bez użycia smartfona możesz zablokować i odblokować blokadę za pomocą wbudowanego przycisku i funkcji Lock 'n' Go. Jasny pierścień wskazuje stan blokady...

 • NUKI

  420,00 zł WYSYŁKA 24H

  NUKI BRIDGE – połączenie zamka Nuki SmartLock 2.0 z internetem Mostek Nuki łączy zamek z Internetem, dzięki czemu możesz zarządzać nim i kontrolować zdalnie za pomocą aplikacji Nuki w dowolnym miejscu i czasie. Bądź w kontakcie, gdziekolwiek jesteś ... Nuki Bridge oferuje pełny  zdalny dostęp do Smart Lock - gdziekolwiek jesteś

 • NUKI

  1 249,00 zł 1 349,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Zestaw w którego skład wchodzi inteligentny zamek NUKI SmartLock 2.0 i Nuki BRIDGE który łączy zamek z internetem i pozwala na zdalny dostęp z  dowolnego miejsca na świecie.

 • NUKI

  369,00 zł WYSYŁKA 3-5 DNI

  Zrób pierwszy krok w kierunku codziennego korzystania z klawiatury Nuki. Twórz spersonalizowane kody dostępu, które zapewniają członkom rodziny, przyjaciołom lub gościom wygodny dostęp bez fizycznego klucza lub smartfona.

 • NUKI

  169,00 zł WYSYŁKA 3-5 DNI

  NUKI FOB to pilot do zamka zamka NUKI SmartLock 2.0. Umieść to małe urządzenie Bluetooth w pęku swoich kluczy, aby zamknąć lub otwierać zamek Nuki bez smartfona.

 • Popp

  259,00 zł WYSYŁKA 2-5 DNI

  Pierwsze na rynku urządzenie do zamków elektrycznych sterowane z-wave. Zastąpi tradycyjny mechanizm sterujący elektrozaczepem i umożliwi integrację zamka z Twoim systemem inteligentnego domu.

Pokaż 1- 1 z

Zamek inteligentny Gerdalock V3 - doskonały przykład

Zamek ten stanowi połączenie zalet starszych wersji i nowych, inteligentnych rozwiązań. Cztery baterie oraz zaawansowany, bezpieczny system kodowania AES-256 czynią z modelu V3 doskonały przykład tego, jak można połączyć wygodę, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo. Co zyskujesz?

1. 8- 12 miesięcy bezproblemowego użytkowania dzięki bateriom CR123.
2. Spokój - aplikacja sama poinformuje Cię, kiedy trzeba będzie je wymienić!
3. Bezpieczeństwo - będziemy na bieżąco informować Cię o każdym zdarzeniu, a specjalne szyfrowanie zapobiega przejęciu danych przez osoby niepowołane.
4. Wygodę - specjalne sprzęgło niweluje opór podczas otwierania zamka.
5. Rozwiązanie problemu wciąż zagubionych kluczy - aplikacja zainstalowana w telefonie sama otworzy drzwi.
6. Współdzielenie dostępu mailowo bądź za pośrednictwem wiadomości SMS.
7. Darmową usługę założenia zamka.

Dla wynajmujących, nie tylko przez Airbnb

Wynajem mieszkań jest często kłopotliwe, gdyż trzeba zjawić się osobiście i przekazać lub odebrać klucze. A gdyby tak rozwiązać problem dostępu? Umawiasz się na zameldowanie i odblokowujesz lokal o określonej godzinie. Wyręcza Cię aplikacja, a wynajmujący otrzymuje specjalny kod dostępu za pośrednictwem SMS. Bez konieczności przemieszczania się możesz mieć pełną kontrolę nad tym, kto i kiedy znajduje się na terenie nieruchomości. Zapobiegasz też wymeldowaniu się po terminie. To wygoda oraz bezpieczeństwo dla obu stron.

Inteligentne zamki dla osób prywatnych

Inteligentne zamki do drzwi mogą ułatwić Ci życie również wtedy, gdy masz zajęte ręce i nie możesz znaleźć klucza ani telefonu. Elektroniczny zamek rozwiązuje problem. Dzięki funkcji Auto- otwierania drzwi otworzą się same jak zbliżysz się do nich. Aplikacja pomoże automatycznie dać dostęp do mieszkania hydraulikowi czy elektrykowi umówionym na spotkanie. Takie rozwiązanie ucieszy również osoby starsze czy z ograniczoną sprawnością, które korzystają ze wsparcia pielęgniarki czy rehabilitanta. Już od teraz możesz zyskać pełną kontrolę nad tym, kto wchodzi do mieszkania. To gwarancja bezpieczeństwa dla Ciebie i Twojej rodziny. Czy jest lepszy sposób na głęboki, spokojny sen niż pewność, że nic i nikt nie zakłóci nocnego wypoczynku, a podczas nieobecności nie padniesz ofiarą kradzieży? Bezpieczeństwo należy przecież budować od podstaw, a taką solidną bazą jest z pewnością niezawodny zamek elektroniczny. Postaw zatem na sprawdzone i solidne rozwiązania od renomowanych producentów. Gwarantujemy wysoką jakość produktów oraz bardzo korzystne ceny, sprawdź sam w naszym sklepie internetowym.