Inteligentne zamki do drzwi 

Inteligentne zamki, umożliwiające zdalny dostęp bez konieczności używania klucza. Dzisiaj stanowią podstawowe wyposażenie mieszkań na wynajem, gdzie przekazanie zdalnego, czasowego dostępu jest na wagę złota. Nie ma już konieczności zostawiania kluczy w sejfach lub co gorsza zjawianie się w wynajmowanym mieszkaniu i oczekiwanie na gości. Inteligentne zamki takie jak GERDALOCK V3 całkowicie rozwiązują ten problem a co więcej dzięki integracji z platformą Airbnb upraszczają tą czynność do bezwzględnego minimum. Gość po dokonaniu rezerwacji otrzyma automatycznie dostęp do zamka na czas na jaki wynajął mieszkanie. Elektroniczne zamki zyskują na popularności również wśród osób prywatnych które cenią sobie wygodę

Pokaż 1- 1 z
 • GERDA

  1 199,00 zł Produkt dostępny w różnych opcjach
  Produkt dostępny w różnych opcjach

  GerdaLock to elegancki, inteligentny zamek w nowoczesnym design z atestowaną wkładką GERDA PRO SYSTEM. W cenę wliczony jest: Zamek GerdaLock Atestowana wkładka GERDA PRO System, która współpracuje z zamkiem. Montaż zamka - GRATIS!Zamek może być również cały czarny. Należy dopisać w zamówieniu.

 • Popp

  259,00 zł WYSYŁKA 24H

  Pierwsze na rynku urządzenie do zamków elektrycznych sterowane z-wave. Zastąpi tradycyjny mechanizm sterujący elektrozaczepem i umożliwi integrację zamka z Twoim systemem inteligentnego domu.

 • GERDA

  1 249,00 zł WYSYŁKA 24H

  5 razy lepszy czyli... Szybszy - 4x szybciej otwiera/zamyka niż poprzednik Silniejszy - 2x mocniejszy niż poprzednik Bezpieczniejszy - kodowanie transmisji sygnału 256 bit AES Mądrzejszy - dzięki zastosowaniu sprzęgła otwieranie standardowym kluczem nie wiąże się z dodatkowym oporem. Mniejszy - tylko 59 x 59 mm Cena obejmuje:Zamek GERDALOCK V3 wkładkę...

 • GERDA

  499,00 zł WYSŁKA 24H

  Otwieranie zamka za pomocą kodów PIN Dzięki interfejsowi Bluetooth do inteligentnego zamka GerdaLock V3 klawiatura dodaje nową opcję bezpiecznego dostępu. Nie musisz już zabierać ze sobą klucza ani telefonu, kiedy wychodzisz z domu. Dzięki klawiaturze dostęp nigdy nie był łatwiejszy. Stwórz PIN dla każdego gościa, a system zajmie się resztą.

 • NUKI

  999,00 zł WYSYŁKA 3- 5 DNI

  Nuki Smart Lock przekształca Twój klucz i obecny zamek w cyfrowy system dostępu i zamienia smartfon w inteligentny klucz. Jego elegancka, ale bardzo prosta konstrukcja zapewnia maksymalny komfort. Bez użycia smartfona możesz zablokować i odblokować blokadę za pomocą wbudowanego przycisku i funkcji Lock 'n' Go. Jasny pierścień wskazuje stan blokady...

 • NUKI

  420,00 zł WYSYŁKA 3-5 DNI

  NUKI BRIDGE – połączenie zamka Nuki SmartLock 2.0 z internetem Mostek Nuki łączy zamek z Internetem, dzięki czemu możesz zarządzać nim i kontrolować zdalnie za pomocą aplikacji Nuki w dowolnym miejscu i czasie. Bądź w kontakcie, gdziekolwiek jesteś ... Nuki Bridge oferuje pełny  zdalny dostęp do Smart Lock - gdziekolwiek jesteś

 • NUKI

  369,00 zł WYSYŁKA 3-5 DNI

  Zrób pierwszy krok w kierunku codziennego korzystania z klawiatury Nuki. Twórz spersonalizowane kody dostępu, które zapewniają członkom rodziny, przyjaciołom lub gościom wygodny dostęp bez fizycznego klucza lub smartfona.

 • NUKI

  1 349,00 zł WYSYŁKA 3-5 DNI

  Zestaw w którego skład wchodzi inteligentny zamek NUKI SmartLock 2.0 i Nuki BRIDGE który łączy zamek z internetem i pozwala na zdalny dostęp z  dowolnego miejsca na świecie.

 • NUKI

  169,00 zł WYSYŁKA 3-5 DNI

  NUKI FOB to pilot do zamka zamka NUKI SmartLock 2.0. Umieść to małe urządzenie Bluetooth w pęku swoich kluczy, aby zamknąć lub otwierać zamek Nuki bez smartfona.

Pokaż 1- 1 z