Z-wave 

Produkty dla inteligentnego domu wykorzystujące komunikację z wykorzystaniem technologii Z-wave.

 • Kontrolery
  Kontrolery

  Kontrolery z-wave stanowią serce i mózg sieci urządzeń. Pozwalają budować, zarządzać oraz sterować urządzeniami połączonymi w sieć tworząc inteligentny, bezpieczny dom. Połączenie kontrolera do internetu daje ogromne możliwości zdalnej kontroli urządzeń poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację na Twoim smartfonie co w znacznym stopniu zwiększa bezpieczeństwo Twojego domu. Aplikacje kontrolerów umożliwiają tworzenie scenariuszy (scen) zachowań które pozwolą Ci stworzyć komfortowy,inteligentny oraz bezpieczny dom. 

 • Czujniki
  Czujniki

  Do czujników z-wave zaliczamy czujnik ruchu, zadymienia, czadu, zalania,temperatury, wilgotności,sabotażu oraz natężenie światła. Wraz z innymi urządzeniami z-wave tworzą Twój smart dom. Ich funkcjonalność nie ogranicza się tylko do raportowania mierzonych parametrów ale pozwala sterować innymi urządzeniami z-wave Twojego inteligentnego domu.

 • Kamery
  Kamery

  System monitoringu to dziś rozwiązanie odpowiednie nie tylko dla firm i instytucji. Pozwoli Ci zadbać o bezpieczeństwo również w domu: prosto i komfortowo – zwłaszcza, jeśli postawisz na inteligentny monitoring domu. Kamery i inne akcesoria do monitoringu, które znajdziesz w naszej ofercie Ci w tym pomogą.

  Inteligentny monitoring domu

  Wygodnie, prosto i w pełni bezpiecznie – tak właśnie działa nowoczesny monitoring domu oparty o rozwiązania związane z inteligentnym zarządzaniem budynkiem. Kamery oraz inne elementy systemu:

  •        pozwalają na zdalne sterowanie – możesz natychmiast sprawdzić, co dzieje się w Twoim domu za pośrednictwem urządzenia podpiętego do Internetu na całym świecie,
  •        są wyposażone w czujniki i działają w oparciu na algorytmach, dzięki którym możliwe jest rozpoznawanie osób i rzeczy,
  •        informują, gdy w pomieszczeniu objętym przez monitoring domu dojdzie do podejrzanego ruchu – pozwalając Ci szybko zareagować,
  •        zapewniają nagrywanie obrazu w bardzo wysokiej rozdzielczości,
  •        pracują bezprzewodowo, łącząc się z systemem inteligentnego domu.

  To rozwiązanie, w które warto zainwestować. Zrób to, by poczuć się bezpiecznie każdego dnia!

  Nie wiesz, które elementy systemu monitoringu najlepiej dopasują się do Twojego systemu zabezpieczeń oraz indywidualnych potrzeb? Skontaktuj się z naszymi doradcami! Z przyjemnością pomożemy Ci dobrać kamerę i inne elementy – tak, by powstał w pełni zintegrowany i inteligentny system gwarantujący Twojemu domowi bezpieczeństwo.

 • Ogrzewanie
  Ogrzewanie

  Wyobraź sobie ogrzewanie, które inteligentnie dopasowuje się do potrzeb Twoich i Twojej rodziny. Takie, które pozwoli Ci obniżyć wydatki na ciepło nawet o 40%, jednocześnie podnosząc komfort Twojego życia. Takie właśnie możliwości daje Ci inteligentne ogrzewanie. To nie technologia przyszłości, a ogólnie dostępne już rozwiązanie technologiczne, które zmieni Twoje życie na lepsze.

  W naszej ofercie czeka na Ciebie inteligentne ogrzewanie, a dokładniej – urządzenia, które pozwolą na kontrolę i sterowanie ogrzewaniem. Wystarczy, że podłączysz je do swojego obecnego systemu ogrzewania – zastępując starą głowicę termostatyczną lub termostat, by zyskać możliwość zarządzania ciepłem bez względu na to, gdzie jesteś. To naprawdę proste!

  Inteligentne ogrzewanie:

  •        to nowoczesne urządzenia sterujące i kontrolujące ogrzewaniem, które z łatwością zintegrują się z kontrolerami Z-Wave, dając Ci dostęp do zupełnie nowych funkcjonalności,
  •        proste w obsłudze – wszystkiego, co musisz wiedzieć o sterowaniu nimi nauczysz się w krótkim czasie,
  •        wielofunkcyjne – zaprogramuj dzięki nim swój system ogrzewania tak, jak jest Ci najwygodniej, oszczędzając energię,
  •        możesz obsługiwać również zdalnie – na przykład za pomocą swojego smartfona czy komputera, bez względu na to, gdzie jesteś. Teraz włączenie grzejników na godzinę przed przyjazdem do domu w mroźny dzień to nie problem!

  Oszczędzaj i żyj wygodnie – to wszystko możesz zrobić dzięki inteligentnemu ogrzewaniu. Poznaj oferowane przez nas produkty, a w razie wątpliwości skontaktuj się, a udzielimy Ci bliższych informacji.

 • Oświetlenie
  Oświetlenie

  Chcesz przejąć pełną kontrolę nad oświetleniem w Twoim domu? Zależy Ci na tym, by móc samodzielnie ustalać natężenie poszczególnych świateł? Nie chcesz już nigdy więcej zastanawiać się, czy wyłączyłeś lampy w domu czy nie? Dziś to możliwe. Wystarczy, że sięgniesz po inteligentne oświetlenie zintegrowane z systemem inteligentnego zarządzania domem. Dzięki niemu wszystkimi elementami oświetlenia w domu możesz sterować za pomocą smartfona, tabletu czy innego urządzenia, do którego podłączony jest Internet.

  Co zyskasz, sięgając po inteligentne oświetlenie?

  Inteligentne oświetlenie to gama urządzeń, które działają w oparciu o innowacyjną technologię Z-Wave. To ona daje możliwość przejęcia pełnej kontroli nad światłem, i to bezprzewodowo, z dowolnego miejsca na świecie.

  Obawiasz się problematycznej instalacji? Nic bardziej mylnego! Inteligentne oświetlenie opiera się o instalację z wykorzystaniem podtynkowych przełączników montowanych w puszce pod przełącznikami, a także same włączniki z modułem Z-Wave. Wykorzystać można również popularne wall plugi, czyli gniazdka pozwalające na sterowanie np. lampami podłogowymi.

  Za pomocą inteligentnego oświetlenia zyskasz możliwość:

  • zdalnego sterowania oświetleniem – jego włączania i wyłączania,
  • indywidualnego dopasowywania natężenia poszczególnych świateł, włącznie z szansą na tworzenie złożonych scen (takich, w których każde światło ma inne natężenie),
  • automatycznego włączania/ wyłączania świateł – gdy elementy oświetlenia zintegrujesz np. z czujnikiem ruchu.

  Przyjrzyj się naszej ofercie i zamów już teraz!

 • Stacje pogody
  Stacje pogody
 • Sterowniki rolet i bram
  Sterowniki rolet i bram
 • Sygnalizator alarmowy
  Sygnalizator alarmowy

  W tej kategorii znajdziesz urządzenia z-wave takie jak syreny alarmowe, które w połączeniu z innymi urządzeniami takimi jak czujnik ruchu czy elektroniczne zamki do drzwi stworzą Twój bezpieczny dom. Wszystkie urządzenia związane z bezpieczeństwem posiadają zaszyfrowaną komunikację i dodatkowe zabezpieczenie w postaci jednorazowego hasła, tak aby chronić przed niepożądanym wykorzystaniem. Poczuj się komfortowo i bezpiecznie we własnym domu.

 • Zamki
  Zamki

  Inteligentne zamki, umożliwiające zdalny dostęp bez konieczności używania klucza.

 • Włączniki do gniazd elektrycznych
  Włączniki do gniazd...

  Moduły z-wave pozwalające sterować urządzeniami podłączanymi do prądu. Mogą włączać/wyłączać, zmieniać natężenie światła i mierzyć pobór prądu. Dzięki temu możesz zaoszczędzić na kosztach energii nawet do 30%. 

 • Piloty
  Piloty

  Posiadanie ogromnej ilości urządzeń w sieci Z-wave nie jest niczym niezwykłym lecz zarządzanie nimi w domu z poziomu laptopa czy smartfonu nie jest naturalne. Na przeciw tym potrzebą wychodzą pilotami, nazywane również przenośnymi kontrolerami Z-wave. W tej kategorii znajdziecie Państwo takie urządzenia. Pozwalają one sterować wcześniej przypisanymi im scenami jak i konkretnymi urządzeniami. Mogą pełnić dodatkowe funkcje jak na przykład przełącznika ściennego lub breloka przy kluczach w zależności od producenta i przeznaczenia.

 • Mierniki zużycia
  Mierniki zużycia

  W tej kategorii znajdziesz produkty, których zadaniem jest pomiar zużycia wody, gazu czy też energii. Dzięki ich zastosowaniu w swoim inteligentnym domu będziesz mógł kontrolować pobór danego medium i łatwiej będziesz mógł zoptymalizować jego wykorzystanie.

Pokaż 1- 1 z
 • -20,00 zł

  Popp

  399,00 zł 419,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Tlenek  węgla – nazywany cichym zabójcą jest śmiertelnie niebezpieczny w domu. Jest niewidoczny i niewyczuwalny i silnie trujący. CO detektor firmy POPP wyposażony w moduł Z-Wave pomoże uczynić Twój smart dom bardziej bezpiecznym. 

 • Remotec

  359,00 zł WYSYŁKA 2-5 DNI

  Kontroler ZXT-120 umożliwia kontrolę klimatyzacji poprzez sieć z-wave, posiada wbudowany czujnik temperatury oraz pomiar temperatury.

 • 255,00 zł WYSYŁKA 24H

  Bezprzewodowy miernik wody Z-Wave Secure SWM301 to urządzenie, które informuje o pomiarze wody.

 • Fibaro

  339,99 zł WYSYŁKA 24H

  Radiator Thermostat Head to obecnie najbardziej zaawansowana głowica termostatyczna na rynku. Oferuje: Zarządzanie grzejnikiem Pomiar temperatury Harmonogramy ogrzewania Adaptacyjny tryb pracy Zabezpieczenie przed dziećmi Funkcja odkamieniania zaworu Wykrywanie otwarcia okna

 • Eurotronic

  229,00 zł WYSYŁKA 24H

  Spirit - nowa głowica termostatyczna z-wave plus od Eurotronic z nowym ładniejszym designem. Została wyposażona w kilka nowych znaczących funkcji w porównaniu z poprzednimi modelami.

Pokaż 1- 1 z