Z-wave 

Produkty dla inteligentnego domu wykorzystujące komunikację z wykorzystaniem technologii Z-wave.

 • Kontrolery
  Kontrolery

  Kontrolery z-wave stanowią serce i mózg sieci urządzeń. Pozwalają budować, zarządzać oraz sterować urządzeniami połączonymi w sieć tworząc inteligentny, bezpieczny dom. Połączenie kontrolera do internetu daje ogromne możliwości zdalnej kontroli urządzeń poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację na Twoim smartfonie co w znacznym stopniu zwiększa bezpieczeństwo Twojego domu. Aplikacje kontrolerów umożliwiają tworzenie scenariuszy (scen) zachowań które pozwolą Ci stworzyć komfortowy,inteligentny oraz bezpieczny dom. 

 • Inteligentne Czujniki
  Inteligentne Czujniki

  Do czujników z-wave zaliczamy czujnik ruchu, zadymienia, czadu, zalania,temperatury, wilgotności,sabotażu oraz natężenie światła. Wraz z innymi urządzeniami z-wave tworzą Twój smart dom. Ich funkcjonalność nie ogranicza się tylko do raportowania mierzonych parametrów ale pozwala sterować innymi urządzeniami z-wave Twojego inteligentnego domu.

 • Kamery
  Kamery

  System monitoringu to dziś rozwiązanie odpowiednie nie tylko dla firm i instytucji. Pozwoli Ci zadbać o bezpieczeństwo również w domu: prosto i komfortowo – zwłaszcza, jeśli postawisz na inteligentny monitoring domu. Kamery i inne akcesoria do monitoringu, które znajdziesz w naszej ofercie Ci w tym pomogą.

  Inteligentny monitoring domu

  Wygodnie, prosto i w pełni bezpiecznie – tak właśnie działa nowoczesny monitoring domu oparty o rozwiązania związane z inteligentnym zarządzaniem budynkiem. Kamery oraz inne elementy systemu:

  •        pozwalają na zdalne sterowanie – możesz natychmiast sprawdzić, co dzieje się w Twoim domu za pośrednictwem urządzenia podpiętego do Internetu na całym świecie,
  •        są wyposażone w czujniki i działają w oparciu na algorytmach, dzięki którym możliwe jest rozpoznawanie osób i rzeczy,
  •        informują, gdy w pomieszczeniu objętym przez monitoring domu dojdzie do podejrzanego ruchu – pozwalając Ci szybko zareagować,
  •        zapewniają nagrywanie obrazu w bardzo wysokiej rozdzielczości,
  •        pracują bezprzewodowo, łącząc się z systemem inteligentnego domu.

  To rozwiązanie, w które warto zainwestować. Zrób to, by poczuć się bezpiecznie każdego dnia!

  Nie wiesz, które elementy systemu monitoringu najlepiej dopasują się do Twojego systemu zabezpieczeń oraz indywidualnych potrzeb? Skontaktuj się z naszymi doradcami! Z przyjemnością pomożemy Ci dobrać kamerę i inne elementy – tak, by powstał w pełni zintegrowany i inteligentny system gwarantujący Twojemu domowi bezpieczeństwo.

 • Inteligentne Ogrzewanie
  Inteligentne Ogrzewanie

  Wyobraź sobie ogrzewanie, które inteligentnie dopasowuje się do potrzeb Twoich i Twojej rodziny. Takie, które pozwoli Ci obniżyć wydatki na ciepło nawet o 40%, jednocześnie podnosząc komfort Twojego życia. Takie właśnie możliwości daje Ci inteligentne ogrzewanie. To nie technologia przyszłości, a ogólnie dostępne już rozwiązanie technologiczne, które zmieni Twoje życie na lepsze.

  W naszej ofercie czeka na Ciebie inteligentne ogrzewanie, a dokładniej – urządzenia, które pozwolą na kontrolę i sterowanie ogrzewaniem. Wystarczy, że podłączysz je do swojego obecnego systemu ogrzewania – zastępując starą głowicę termostatyczną lub termostat, by zyskać możliwość zarządzania ciepłem bez względu na to, gdzie jesteś. To naprawdę proste!

  Inteligentne ogrzewanie:

  •        to nowoczesne urządzenia sterujące i kontrolujące ogrzewaniem, które z łatwością zintegrują się z kontrolerami Z-Wave, dając Ci dostęp do zupełnie nowych funkcjonalności,
  •        proste w obsłudze – wszystkiego, co musisz wiedzieć o sterowaniu nimi nauczysz się w krótkim czasie,
  •        wielofunkcyjne – zaprogramuj dzięki nim swój system ogrzewania tak, jak jest Ci najwygodniej, oszczędzając energię,
  •        możesz obsługiwać również zdalnie – na przykład za pomocą swojego smartfona czy komputera, bez względu na to, gdzie jesteś. Teraz włączenie grzejników na godzinę przed przyjazdem do domu w mroźny dzień to nie problem!

  Oszczędzaj i żyj wygodnie – to wszystko możesz zrobić dzięki inteligentnemu ogrzewaniu. Poznaj oferowane przez nas produkty, a w razie wątpliwości skontaktuj się, a udzielimy Ci bliższych informacji.

 • Oświetlenie
  Oświetlenie

  Chcesz przejąć pełną kontrolę nad oświetleniem w Twoim domu? Zależy Ci na tym, by móc samodzielnie ustalać natężenie poszczególnych świateł? Nie chcesz już nigdy więcej zastanawiać się, czy wyłączyłeś lampy w domu czy nie? Dziś to możliwe. Wystarczy, że sięgniesz po inteligentne oświetlenie zintegrowane z systemem inteligentnego zarządzania domem. Dzięki niemu wszystkimi elementami oświetlenia w domu możesz sterować za pomocą smartfona, tabletu czy innego urządzenia, do którego podłączony jest Internet.

  Co zyskasz, sięgając po inteligentne oświetlenie?

  Inteligentne oświetlenie to gama urządzeń, które działają w oparciu o innowacyjną technologię Z-Wave. To ona daje możliwość przejęcia pełnej kontroli nad światłem, i to bezprzewodowo, z dowolnego miejsca na świecie.

  Obawiasz się problematycznej instalacji? Nic bardziej mylnego! Inteligentne oświetlenie opiera się o instalację z wykorzystaniem podtynkowych przełączników montowanych w puszce pod przełącznikami, a także same włączniki z modułem Z-Wave. Wykorzystać można również popularne wall plugi, czyli gniazdka pozwalające na sterowanie np. lampami podłogowymi.

  Za pomocą inteligentnego oświetlenia zyskasz możliwość:

  • zdalnego sterowania oświetleniem – jego włączania i wyłączania,
  • indywidualnego dopasowywania natężenia poszczególnych świateł, włącznie z szansą na tworzenie złożonych scen (takich, w których każde światło ma inne natężenie),
  • automatycznego włączania/ wyłączania świateł – gdy elementy oświetlenia zintegrujesz np. z czujnikiem ruchu.

  Przyjrzyj się naszej ofercie i zamów już teraz!

 • Stacje pogody
  Stacje pogody

  Stacje pogody do integracji z systemami inteligentnego domu opartego o bezprzewodową komunikację z-wave lub Wi-Fi. Współpracujące z centralami Vera i Fibaro. Dzięki nim nie tylko sprawdzisz prognozę pogodę na najbliższe dni, ale będziesz mógł wykorzystać ich funkcjonalności do na przykład sterowania podlewaniem ogródu lub jeszcze wydajniej zarządzać ogrzewaniem swojego domu. Proponowane przez nas urządzenia rozbudowane o różne akcesoria potrafią mierzyć oprócz temperatury i wilgotności, ilość opadów, siłę wiatru czy punkty rosy.  

 • Sterowniki rolet i bram
  Sterowniki rolet i bram

  Urządzenia do  zdalnego sterowania bramami, drzwiami garażowymi, roletami okiennymi, żaluzjami markizami. Komunikacja oparta o bezprzewodową komunikację z-wave. Dzięki tym urządzeniom Twoja brama może otwierać się bez konieczności używania pilota a w momencie gdy się do niej zbliżasz, a Twoje rolety mogę wpuszczać odrobinę światła rano lub się opuszczać gdy zaczyna się zmierzch.

 • Sygnalizator alarmowy
  Sygnalizator alarmowy

  W tej kategorii znajdziesz urządzenia z-wave takie jak syreny alarmowe, które w połączeniu z innymi urządzeniami takimi jak czujnik ruchu czy elektroniczne zamki do drzwi stworzą Twój bezpieczny dom. Wszystkie urządzenia związane z bezpieczeństwem posiadają zaszyfrowaną komunikację i dodatkowe zabezpieczenie w postaci jednorazowego hasła, tak aby chronić przed niepożądanym wykorzystaniem. Poczuj się komfortowo i bezpiecznie we własnym domu.

 • Włączniki do gniazd elektrycznych
  Włączniki do gniazd...

  Moduły z-wave pozwalające sterować urządzeniami podłączanymi do prądu. Mogą włączać/wyłączać, zmieniać natężenie światła i mierzyć pobór prądu. Dzięki temu możesz zaoszczędzić na kosztach energii nawet do 30%. 

 • Piloty
  Piloty

  Posiadanie ogromnej ilości urządzeń w sieci Z-wave nie jest niczym niezwykłym lecz zarządzanie nimi w domu z poziomu laptopa czy smartfonu nie jest naturalne. Na przeciw tym potrzebą wychodzą pilotami, nazywane również przenośnymi kontrolerami Z-wave. W tej kategorii znajdziecie Państwo takie urządzenia. Pozwalają one sterować wcześniej przypisanymi im scenami jak i konkretnymi urządzeniami. Mogą pełnić dodatkowe funkcje jak na przykład przełącznika ściennego lub breloka przy kluczach w zależności od producenta i przeznaczenia.

 • Mierniki zużycia
  Mierniki zużycia

  W tej kategorii znajdziesz produkty, których zadaniem jest pomiar zużycia wody, gazu czy też energii. Dzięki ich zastosowaniu w swoim inteligentnym domu będziesz mógł kontrolować pobór danego medium i łatwiej będziesz mógł zoptymalizować jego wykorzystanie.

Pokaż 1- 1 z
 • Fibaro

  299,99 zł 339,99 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Radiator Thermostat Head to obecnie najbardziej zaawansowana głowica termostatyczna na rynku. Oferuje:Zarządzanie grzejnikiem Pomiar temperatury Harmonogramy ogrzewania Adaptacyjny tryb pracy Zabezpieczenie przed dziećmi Funkcja odkamieniania zaworu Wykrywanie otwarcia okna

 • Eurotronic

  189,00 zł 219,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Spirit - nowa głowica termostatyczna z-wave plus od Eurotronic z nowym ładniejszym designem. Została wyposażona w kilka nowych znaczących funkcji w porównaniu z poprzednimi modelami.

 • Vera

  1 459,00 zł 1 559,00 zł WYSYŁKA 2-5 DNI
  Spadające ceny!

  Najnowsza centrala Vera Secure to najwyższy model kontrolera od firmy Vera Control co oznacza iż:Jest najbardziej zaawansowaną technologicznie centralą tego producenta. Jest najmocniejsza z pośród  3 dostępnych central Vera Control Obsługuje najwięcej protokołów: Z-wave, ZigBee, WiFi, Bluetooth, ISTEON, X-10.

 • Danfoss

  1 159,00 zł Wysyłka 2-5 DNI

  Danfoss HC pozwala kontrolować wodne ogrzewanie podłogowe. Urządzenie oferuje mnóstwo funkcji dla optymalizacji komfortu i zmaksymalizowania oszczędności wynikających z tego typu ogrzewania pomieszczeń. Wyposażony w chipset z-wave może być obsługiwany bezprzewodowo w systemie domu inteligentnego.

 • Danfoss

  899,00 zł 999,00 zł Wysyłka 24H
  Spadające ceny!

  Danfoss HC pozwala kontrolować wodne ogrzewanie podłogowe. Urządzenie oferuje mnóstwo funkcji dla optymalizacji komfortu i zmaksymalizowania oszczędności wynikających z tego typu ogrzewania pomieszczeń. Wyposażony w chipset z-wave może być obsługiwany bezprzewodowo w systemie domu inteligentnego.

Pokaż 1- 1 z