Z-wave 

Produkty dla inteligentnego domu wykorzystujące komunikację z wykorzystaniem technologii Z-wave.

 • Kontrolery
  Kontrolery

  Kontrolery z-wave stanowią serce i mózg sieci urządzeń. Pozwalają budować, zarządzać oraz sterować urządzeniami połączonymi w sieć tworząc inteligentny, bezpieczny dom. Połączenie kontrolera do internetu daje ogromne możliwości zdalnej kontroli urządzeń poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację na Twoim smartfonie co w znacznym stopniu zwiększa bezpieczeństwo Twojego domu. Aplikacje kontrolerów umożliwiają tworzenie scenariuszy (scen) zachowań które pozwolą Ci stworzyć komfortowy,inteligentny oraz bezpieczny dom. 

 • Inteligentne Czujniki
  Inteligentne Czujniki

  Inteligentne czujniki są niezwykle ważnym elementem wyposażenia każdego nowoczesnego domu. Doskonale sprawdzą się również w Twoim mieszkaniu o czym możesz się przekonać nabywając jeden z modeli w Smart4Living. Czy wiedziałeś, że w zależności od konkretnego modelu, potrafią one raportować mierzone parametry, takie jak wilgotność, temperatura lub zadymienie? Inteligentny dom wyposażony w czujniki zapewni bezpieczeństwo i komfort domownikom. Zastosowanie czujników ruchu lub sabotażu sprawia, że będziesz mógł czuć się bardziej komfortowo i żyć w domu przyszłości, czyli takim, który będzie dopasowany do Twoich oczekiwań. Czujniki z-wave stworzą dom przyszłości, dopasowany do preferencji jego mieszkańców.

 • Inteligentne Ogrzewanie
  Inteligentne Ogrzewanie

  Chcesz wydawać na ogrzewanie do 40% mniej, jednocześnie podnosząc komfort swojego życia? Wyobraź sobie system ogrzewania, który inteligentnie dopasowuje się do potrzeb Twoich i Twojej rodziny. Takie właśnie możliwości daje Ci inteligentne ogrzewanie. To nie technologia przyszłości, a ogólnie dostępne już rozwiązanie technologiczne, które zmieni Twoje życie na lepsze. Oszczędzaj i żyj wygodnie - to wszystko możesz zrobić dzięki inteligentnemu ogrzewaniu. Poznaj oferowane przez nas produkty, a w razie wątpliwości skontaktuj się, udzielimy Ci bliższych informacji.

 • Inteligentne oświetlenie
  Inteligentne oświetlenie

  Chcesz przejąć pełną kontrolę nad oświetleniem w Twoim domu? Zależy Ci na tym, by móc samodzielnie ustalać natężenie poszczególnych świateł? Nie chcesz już nigdy więcej zastanawiać się, czy wyłączyłeś lampy w domu czy nie? Dziś to możliwe. Wystarczy, że sięgniesz po inteligentne oświetlenie zintegrowane z systemem inteligentnego zarządzania domem. Dzięki niemu wszystkimi elementami oświetlenia w domu możesz sterować za pomocą smartfona, tabletu czy innego urządzenia, do którego podłączony jest Internet.

  Co zyskasz, sięgając po inteligentne oświetlenie?

  Inteligentne oświetlenie to gama urządzeń, które działają w oparciu o innowacyjną technologię Z-Wave. To ona daje możliwość przejęcia pełnej kontroli nad światłem, i to bezprzewodowo, z dowolnego miejsca na świecie.

  Obawiasz się problematycznej instalacji? Nic bardziej mylnego! Inteligentne oświetlenie opiera się o instalację z wykorzystaniem podtynkowych przełączników montowanych w puszce pod przełącznikami, a także same włączniki z modułem Z-Wave. Wykorzystać można również popularne wall plugi, czyli gniazdka pozwalające na sterowanie np. lampami podłogowymi.

  Za pomocą inteligentnego oświetlenia zyskasz możliwość:

  • zdalnego sterowania oświetleniem – jego włączania i wyłączania,
  • indywidualnego dopasowywania natężenia poszczególnych świateł, włącznie z szansą na tworzenie złożonych scen (takich, w których każde światło ma inne natężenie),
  • automatycznego włączania/ wyłączania świateł – gdy elementy oświetlenia zintegrujesz np. z czujnikiem ruchu.

  Przyjrzyj się naszej ofercie i zamów już teraz!

 • Stacje pogody
  Stacje pogody

  Stacje pogody do integracji z systemami inteligentnego domu opartego o bezprzewodową komunikację z-wave lub Wi-Fi. Współpracujące z centralami Vera i Fibaro. Dzięki nim nie tylko sprawdzisz prognozę pogodę na najbliższe dni, ale będziesz mógł wykorzystać ich funkcjonalności do na przykład sterowania podlewaniem ogródu lub jeszcze wydajniej zarządzać ogrzewaniem swojego domu. Proponowane przez nas urządzenia rozbudowane o różne akcesoria potrafią mierzyć oprócz temperatury i wilgotności, ilość opadów, siłę wiatru czy punkty rosy.  

 • Sterowniki inteligentnego domu
  Sterowniki...

  Urządzenia do  zdalnego sterowania bramami, drzwiami garażowymi, roletami okiennymi, żaluzjami markizami. Komunikacja oparta o bezprzewodową komunikację z-wave. Dzięki tym urządzeniom Twoja brama może otwierać się bez konieczności używania pilota a w momencie gdy się do niej zbliżasz, a Twoje rolety mogę wpuszczać odrobinę światła rano lub się opuszczać gdy zaczyna się zmierzch.

 • Systemy alarmowe
  Systemy alarmowe

  W tej kategorii znajdziesz urządzenia z-wave takie jak syreny alarmowe, które w połączeniu z innymi urządzeniami takimi jak czujnik ruchu czy elektroniczne zamki do drzwi stworzą Twój bezpieczny dom. Wszystkie urządzenia związane z bezpieczeństwem posiadają zaszyfrowaną komunikację i dodatkowe zabezpieczenie w postaci jednorazowego hasła, tak aby chronić przed niepożądanym wykorzystaniem. Poczuj się komfortowo i bezpiecznie we własnym domu.

 • Inteligentne gniazdka
  Inteligentne gniazdka

  Inteligentne gniazdko ma dwie główne zalety: pozwala włączyć lub wyłączyć podłączonego laptopa bądź telewizor z poziomu aplikacji. To ważne, kiedy mamy przykry zwyczaj zapominać o tym przed położeniem się spać. Możemy zaprogramować automatyczne odcięcie zasilania w danym gniazdu o określonej godzinie - np. 00:00. Dodatkowo informuje o poborze energii elektrycznej. Aplikacja zapisuje wyniki będące doskonałym punktem wyjścia dla optymalizacji kosztów. Dzięki temu zyskujemy kontrolę nad własnymi wydatkami. Takie rozwiązanie pozwala zmniejszyć rachunki nawet o 30%. Jest to więc inwestycja, która bardzo szybko się zwróci.

 • Mierniki zużycia
  Mierniki zużycia

  W tej kategorii znajdziesz produkty, których zadaniem jest pomiar zużycia wody, gazu czy też energii. Dzięki ich zastosowaniu w swoim inteligentnym domu będziesz mógł kontrolować pobór danego medium i łatwiej będziesz mógł zoptymalizować jego wykorzystanie.

 • Urządzenia Fibaro
  Urządzenia Fibaro
 • Piloty
  Piloty

  Posiadanie ogromnej ilości urządzeń w sieci Z-wave nie jest niczym niezwykłym lecz zarządzanie nimi w domu z poziomu laptopa czy smartfonu nie jest naturalne. Na przeciw tym potrzebą wychodzą pilotami, nazywane również przenośnymi kontrolerami Z-wave. W tej kategorii znajdziecie Państwo takie urządzenia. Pozwalają one sterować wcześniej przypisanymi im scenami jak i konkretnymi urządzeniami. Mogą pełnić dodatkowe funkcje jak na przykład przełącznika ściennego lub breloka przy kluczach w zależności od producenta i przeznaczenia.

Pokaż 1- 1 z
 • Fibaro

  239,99 zł 339,99 zł Niedostępny
  Spadające ceny!

  Radiator Thermostat Head to obecnie najbardziej zaawansowana głowica termostatyczna na rynku. Oferuje:Zarządzanie grzejnikiem Pomiar temperatury Harmonogramy ogrzewania Adaptacyjny tryb pracy Zabezpieczenie przed dziećmi Funkcja odkamieniania zaworu Wykrywanie otwarcia okna

 • Eurotronic

  159,00 zł 219,00 zł Niedostępny
  Spadające ceny!

  Spirit - nowa głowica termostatyczna z-wave plus od Eurotronic z nowym ładniejszym designem. Została wyposażona w kilka nowych znaczących funkcji w porównaniu z poprzednimi modelami.

 • Vera

  1 459,00 zł 1 559,00 zł WYSYŁKA 2-5 DNI
  Spadające ceny!

  Najnowsza centrala Vera Secure to najwyższy model kontrolera od firmy Vera Control co oznacza iż:Jest najbardziej zaawansowaną technologicznie centralą tego producenta. Jest najmocniejsza z pośród  3 dostępnych central Vera Control Obsługuje najwięcej protokołów: Z-wave, ZigBee, WiFi, Bluetooth, ISTEON, X-10.

 • Danfoss

  1 159,00 zł Wysyłka 2-5 DNI

  Danfoss HC pozwala kontrolować wodne ogrzewanie podłogowe. Urządzenie oferuje mnóstwo funkcji dla optymalizacji komfortu i zmaksymalizowania oszczędności wynikających z tego typu ogrzewania pomieszczeń. Wyposażony w chipset z-wave może być obsługiwany bezprzewodowo w systemie domu inteligentnego.

 • Danfoss

  899,00 zł 999,00 zł Wysyłka 24H
  Spadające ceny!

  Danfoss HC pozwala kontrolować wodne ogrzewanie podłogowe. Urządzenie oferuje mnóstwo funkcji dla optymalizacji komfortu i zmaksymalizowania oszczędności wynikających z tego typu ogrzewania pomieszczeń. Wyposażony w chipset z-wave może być obsługiwany bezprzewodowo w systemie domu inteligentnego.

 • Fibaro

  359,00 zł 379,00 zł Dostępny
  Spadające ceny!

  Walli Outlet to inteligentne gniazdko, które umożliwia sterowanie i zarządzanie podłączonym do niego urządzeniem elektrycznym. Wyposażony jest w pierścień LED informujący o poborze mocy. Może kontrolować maksymalne obciążenie 3680 W (16 A). W obecnej wersji Wall plug Walli sam w sobie jest gniazdkiem a nie wystającym urządzeniem ze zwykłego kontaktu.

 • Fibaro

  359,00 zł 379,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Fibaro Walli Roller Shutter to inteligentny sterownik, który pozwala sterować taki urządzeniami jak brama, rolety zewnętrzne/wewnętrzne, żaluzje z lamelami i scenami za pomocą jednego kliknięcia. W serii gniazdek Walli Twój roller shutter będzie wyglądał dizajnersko. 

Pokaż 1- 1 z