Z-wave 

Produkty dla inteligentnego domu wykorzystujące komunikację z wykorzystaniem technologii Z-wave.

 • Kontrolery
  Kontrolery

  Kontrolery z-wave stanowią serce i mózg sieci urządzeń. Pozwalają budować, zarządzać oraz sterować urządzeniami połączonymi w sieć tworząc inteligentny, bezpieczny dom. Połączenie kontrolera do internetu daje ogromne możliwości zdalnej kontroli urządzeń poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację na Twoim smartfonie co w znacznym stopniu zwiększa bezpieczeństwo Twojego domu. Aplikacje kontrolerów umożliwiają tworzenie scenariuszy (scen) zachowań które pozwolą Ci stworzyć komfortowy,inteligentny oraz bezpieczny dom. 

 • Inteligentne Czujniki
  Inteligentne Czujniki

  Inteligentne czujniki są niezwykle ważnym elementem wyposażenia każdego nowoczesnego domu. Doskonale sprawdzą się również w Twoim mieszkaniu o czym możesz się przekonać nabywając jeden z modeli w Smart4Living. Czy wiedziałeś, że w zależności od konkretnego modelu, potrafią one raportować mierzone parametry, takie jak wilgotność, temperatura lub zadymienie? Inteligentny dom wyposażony w czujniki zapewni bezpieczeństwo i komfort domownikom. Zastosowanie czujników ruchu lub sabotażu sprawia, że będziesz mógł czuć się bardziej komfortowo i żyć w domu przyszłości, czyli takim, który będzie dopasowany do Twoich oczekiwań. Czujniki z-wave stworzą dom przyszłości, dopasowany do preferencji jego mieszkańców.

 • Inteligentne Ogrzewanie
  Inteligentne Ogrzewanie

  Chcesz wydawać na ogrzewanie do 40% mniej, jednocześnie podnosząc komfort swojego życia? Wyobraź sobie system ogrzewania, który inteligentnie dopasowuje się do potrzeb Twoich i Twojej rodziny. Takie właśnie możliwości daje Ci inteligentne ogrzewanie. To nie technologia przyszłości, a ogólnie dostępne już rozwiązanie technologiczne, które zmieni Twoje życie na lepsze. Oszczędzaj i żyj wygodnie - to wszystko możesz zrobić dzięki inteligentnemu ogrzewaniu. Poznaj oferowane przez nas produkty, a w razie wątpliwości skontaktuj się, udzielimy Ci bliższych informacji.

 • Inteligentne oświetlenie
  Inteligentne oświetlenie

  Chcesz przejąć kontrolę nad oświetleniem w Twoim domu? Samodzielnie ustalać natężenie poszczególnych świateł? Po wyjściu z domu wciąż zastanawiasz się, czy wyłączyłeś lampy? A może wolałbyś, aby zapalała się, gdy tylko wejdziesz do pokoju? Dziś to możliwe. Wystarczy, że sięgniesz po inteligentne oświetlenie zintegrowane z systemem zarządzania domem. Dzięki niemu możesz sterować wszystkimi elementami oświetlenia w domu za pomocą smartfona, tabletu czy innego urządzenia, do którego podłączony jest Internet. Jeśli połączysz je z czujnikiem natężenia światła, uruchomią się automatycznie, gdy system wykryje, że zrobiło się zbyt ciemno. Twój dom będzie bezpieczny, oparty na innowacyjnych rozwiązaniach.

 • Stacje pogody
  Stacje pogody

  Inteligentne stacje pogodowe to już nie tylko wskaźniki temperatury. Wykonają za Ciebie większość pracy. Podłączone do centralki na bieżąco monitorują natężenie światła, ciśnienie czy wilgotność powietrza. Odpowiednio zaprogramowane pomyślą za Ciebie - dosłownie! Zamkną żaluzje, zapalą światło czy w inny sposób zabezpieczą dom przed negatywnymi zjawiskami atmosferycznymi. Nie musisz też martwić się o zasilanie - zajmą się tym panele słoneczne. Jest pochmurno? Nie szkodzi! Nasze urządzenie nadal będzie działać. Ma funkcję kumulowania energii, dzięki czemu jest zdolne do pracy nawet w niekorzystnych warunkach pogodowych. Automatycznie i regularnie raportuje, co pozwala skutecznie zarządzać planem podlewania czy oszczędzać energię elektryczną.

 • Sterowniki inteligentnego domu
  Sterowniki...

  Urządzenia do  zdalnego sterowania bramami, drzwiami garażowymi, roletami okiennymi, żaluzjami markizami. Komunikacja oparta o bezprzewodową komunikację z-wave. Dzięki tym urządzeniom Twoja brama może otwierać się bez konieczności używania pilota a w momencie gdy się do niej zbliżasz, a Twoje rolety mogę wpuszczać odrobinę światła rano lub się opuszczać gdy zaczyna się zmierzch.

 • Systemy alarmowe
  Systemy alarmowe

  W tej kategorii znajdziesz urządzenia korzystające z nowoczesnej technologii Z-Wave, takie jak syreny alarmowe, które w połączeniu z innymi urządzeniami (np. czujnik ruchu czy elektroniczne zamki do drzwi) pomogą stworzyć Tobie i Twojej rodzinie bezpieczny, wygodny dom. Wszystkie urządzenia związane z bezpieczeństwem posiadają zaszyfrowaną komunikację oraz dodatkowe zabezpieczenie w postaci jednorazowego hasła, aby chronić przed niepożądanym wykorzystaniem. Poczuj się w pełni komfortowo i bezpiecznie we własnym domu. Wybierz skuteczne systemy alarmowe.

 • Inteligentne gniazdka
  Inteligentne gniazdka

  Inteligentne gniazdko ma dwie główne zalety: pozwala włączyć lub wyłączyć podłączonego laptopa bądź telewizor z poziomu aplikacji. To ważne, kiedy mamy przykry zwyczaj zapominać o tym przed położeniem się spać. Możemy zaprogramować automatyczne odcięcie zasilania w danym gniazdu o określonej godzinie - np. 00:00. Dodatkowo informuje o poborze energii elektrycznej. Aplikacja zapisuje wyniki będące doskonałym punktem wyjścia dla optymalizacji kosztów. Dzięki temu zyskujemy kontrolę nad własnymi wydatkami. Takie rozwiązanie pozwala zmniejszyć rachunki nawet o 30%. Jest to więc inwestycja, która bardzo szybko się zwróci.

 • Mierniki zużycia
  Mierniki zużycia

  W tej kategorii znajdziesz produkty, których zadaniem jest pomiar zużycia wody, gazu czy też energii. Dzięki ich zastosowaniu w swoim inteligentnym domu będziesz mógł kontrolować pobór danego medium i łatwiej będziesz mógł zoptymalizować jego wykorzystanie.

 • Urządzenia Fibaro
  Urządzenia Fibaro
 • Piloty
  Piloty

  Posiadanie ogromnej ilości urządzeń w sieci Z-wave nie jest niczym niezwykłym lecz zarządzanie nimi w domu z poziomu laptopa czy smartfonu nie jest naturalne. Na przeciw tym potrzebą wychodzą pilotami, nazywane również przenośnymi kontrolerami Z-wave. W tej kategorii znajdziecie Państwo takie urządzenia. Pozwalają one sterować wcześniej przypisanymi im scenami jak i konkretnymi urządzeniami. Mogą pełnić dodatkowe funkcje jak na przykład przełącznika ściennego lub breloka przy kluczach w zależności od producenta i przeznaczenia.

Pokaż 1- 1 z
 • Fibaro

  339,99 zł WYSYŁKA 24H

  Radiator Thermostat Head to obecnie najbardziej zaawansowana głowica termostatyczna na rynku. Oferuje:Zarządzanie grzejnikiem Pomiar temperatury Harmonogramy ogrzewania Adaptacyjny tryb pracy Zabezpieczenie przed dziećmi Funkcja odkamieniania zaworu Wykrywanie otwarcia okna

 • Danfoss

  1 159,00 zł Wysyłka 2-5 DNI

  Danfoss HC pozwala kontrolować wodne ogrzewanie podłogowe. Urządzenie oferuje mnóstwo funkcji dla optymalizacji komfortu i zmaksymalizowania oszczędności wynikających z tego typu ogrzewania pomieszczeń. Wyposażony w chipset z-wave może być obsługiwany bezprzewodowo w systemie domu inteligentnego.

 • Danfoss

  899,00 zł 999,00 zł Wysyłka 24H
  Spadające ceny!

  Danfoss HC pozwala kontrolować wodne ogrzewanie podłogowe. Urządzenie oferuje mnóstwo funkcji dla optymalizacji komfortu i zmaksymalizowania oszczędności wynikających z tego typu ogrzewania pomieszczeń. Wyposażony w chipset z-wave może być obsługiwany bezprzewodowo w systemie domu inteligentnego.

 • Fibaro

  359,00 zł 379,00 zł Dostępny
  Spadające ceny!

  Walli Outlet to inteligentne gniazdko, które umożliwia sterowanie i zarządzanie podłączonym do niego urządzeniem elektrycznym. Wyposażony jest w pierścień LED informujący o poborze mocy. Może kontrolować maksymalne obciążenie 3680 W (16 A). W obecnej wersji Wall plug Walli sam w sobie jest gniazdkiem a nie wystającym urządzeniem ze zwykłego kontaktu.

 • Fibaro

  359,00 zł 379,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Fibaro Walli Roller Shutter to inteligentny sterownik, który pozwala sterować taki urządzeniami jak brama, rolety zewnętrzne/wewnętrzne, żaluzje z lamelami i scenami za pomocą jednego kliknięcia. W serii gniazdek Walli Twój roller shutter będzie wyglądał dizajnersko. 

Pokaż 1- 1 z