Lista produktów per producent NUKI

Pokaż 1- 1 z
 • NUKI

  369,00 zł WYSYŁKA 3-5 DNI

  Zrób pierwszy krok w kierunku codziennego korzystania z klawiatury Nuki. Twórz spersonalizowane kody dostępu, które zapewniają członkom rodziny, przyjaciołom lub gościom wygodny dostęp bez fizycznego klucza lub smartfona.

 • NUKI

  420,00 zł WYSYŁKA 24H

  NUKI BRIDGE – połączenie zamka Nuki SmartLock 2.0 z internetem Mostek Nuki łączy zamek z Internetem, dzięki czemu możesz zarządzać nim i kontrolować zdalnie za pomocą aplikacji Nuki w dowolnym miejscu i czasie. Bądź w kontakcie, gdziekolwiek jesteś ... Nuki Bridge oferuje pełny  zdalny dostęp do Smart Lock - gdziekolwiek jesteś

 • NUKI

  169,00 zł WYSYŁKA 3-5 DNI

  NUKI FOB to pilot do zamka zamka NUKI SmartLock 2.0. Umieść to małe urządzenie Bluetooth w pęku swoich kluczy, aby zamknąć lub otwierać zamek Nuki bez smartfona.

 • NUKI

  999,00 zł WYSYŁKA 3- 5 DNI

  Nuki Smart Lock przekształca Twój klucz i obecny zamek w cyfrowy system dostępu i zamienia smartfon w inteligentny klucz. Jego elegancka, ale bardzo prosta konstrukcja zapewnia maksymalny komfort. Bez użycia smartfona możesz zablokować i odblokować blokadę za pomocą wbudowanego przycisku i funkcji Lock 'n' Go. Jasny pierścień wskazuje stan blokady...

 • NUKI

  1 249,00 zł 1 349,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Zestaw w którego skład wchodzi inteligentny zamek NUKI SmartLock 2.0 i Nuki BRIDGE który łączy zamek z internetem i pozwala na zdalny dostęp z  dowolnego miejsca na świecie.

Pokaż 1- 1 z