Wielofunkcyjne urządzenia Wi-Fi 

Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego urządzenia wi-fi to moduły stacji pogodowych, inteligentne termostaty, kamery. Łączy je kilka cech, ale przede wszystkim mają za zadanie ułatwiać Nam życie. To niezwykle opłacalna inwestycja i wygoda, którą docenisz od razu. Oferujemy kilka rodzajów tego typu urządzeń wyróżniających się funkcjonalnością, użytecznością oraz wysoką jakością.

per strona
Pokaż 1- 1 z
 • Google NEST

  1 250,00 zł ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ

  Termostat Nest 3 to inteligentne urządzenie, które uczy się Twoich ulubionych temperatur w ciągu jednego tygodnia by później ustawiać odpowiednią, taką jak lubisz. 

 • NETATMO

  899,00 zł WYSYŁKA 24H

  Kamera, która rozpoznaje twarz dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii to innowacyjne rozwiązanie na rynku inteligentnych urządzeń. Po rozpoznaniu twarzy kamera zwraca się do człowieka po imieniu, lub powiadamia użytkownika systemu o pojawieniu się osoby nieznajomej.

 • NETATMO

  749,00 zł WYSYŁKA 24H

  Stacja pogodowa od Netatmo. Nowoczesny design, wiele funkcji z możliwością monitorowania jakości powietrza dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Zasilana bateryjni lub sieciowo.

 • NETATMO

  289,00 zł Dostępny

  Dodatkowy moduł wewnętrzny który możesz umieścić w dowolnym pomieszczeniu i kontrolować w nim temperaturę, wilgotność czy jakość powietrza.

 • Google NEST

  1 049,00 zł WYSYŁKA 24H

  Kamera Nest ma wszystko co powinna mieć nowoczesna kamera bezpieczeństwa. Wyposażona w noktowizor może nagrywać w rozdzielczości full HD  24/7. Poinformuje Cię o wykrytej aktywność rozpoznając czy to osoba czy rzecz. Wyposażona w głośniki i mikrofon więc komunikacja audio w obie strony dzięki darmowej aplikacji. Bardzo łatwa w montażu.

 • Google NEST

  1 159,00 zł 1 199,00 zł WYSYŁKA 2-5 DNI
  Spadające ceny!

  Inteligentna kamera zewnętrzna NEST to:Monitoring  24/7  Alerty wysyłane bezpośrednio na Twój telefon Komunikacja w 2 strony (słuchanie i mówienie) Rozpoznanie osoby/przedmiot co chroni przed otrzymywaniem fałszywych alertów Wygodna aplikacja Zobacz więcej dzięki rozdzielczości Full HD, noktowizorowi i szerokiemu kątowi obiektywu 130°

 • Vera

  690,00 zł 940,00 zł WYSYŁKA 2-5 DNI
  Spadające ceny!

  Vera Plus - najbardziej kompatybilny kontroler na rynku Vera Plus potrafi wszystko co popularna Vera Edge..Plus rozszerzona kompatybilność o ZigBee i Bluetooth. Możesz połączyć więcej urządzeń! Plus szybszy procesor oraz więcej pamięci dla maximum wydajności! (Szczególnie ważne gdy wiele urządzeń wybudza się w tym samym momencie).

 • NETATMO

  798,00 zł Wysyłka 24H

  Inteligentny termostat od Netatmo został zaprojektowany przez znanego disignera Starck. Ma kształt sześcianu i wykonany jest z półprzeźroczystego pleksiglasu. Wyróżnia się minimalistycznym i ponad czasowym wyglądem. Możliwość dopasowania do Twojego wnętrza dzięki 4 kolorowym ramkom (czerwona, pomarańczowa, zielona, niebieska).

 • NETATMO

  899,00 zł Wysyłka 24H

  Netatmo Velves Set to eleganckie oraz inteligentne głowice termostatyczne, które zadbają o Twój komfort cieplny oraz pozwolą Ci zaoszczędzić nawet do 37% na zużyciu energii. Zarządzaj ogrzewaniem swojego mieszkania ze smartfona. Zmieniaj i reguluj temperaturę w pomieszczeniach z domu, podróży oraz każdego innego miejsca na świecie.

Pokaż 1- 1 z

Termostaty i głowice termostatyczne

Termostaty oraz głowice termostatyczne pozwalają optymalnie wyregulować temperaturę panującą w danym pomieszczeniu. Mają nowoczesny i elegancki wygląd, który z pewnością spodoba się domownikom. Niektóre z tych urządzeń wi-fi posiadają nawet specjalną funkcję uczenia się i zapamiętują nasze ulubione parametry. Po powrocie do domu zastaniesz więc dokładnie taką temperaturę, jaką lubisz. Wyjeżdżasz na dłużej, a przed powrotem chcesz ogrzać budynek? Nie ma problemu! Wybierz głowicę z funkcją Boost i ogrzej pomieszczenie w ciągu kilku godzin z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy aplikacja w Twoim smartfonie. To sprytne rozwiązanie pozwoli Ci zdalnie zarządzać temperaturą np. na działce. Instalacja na pewno nie zostanie uszkodzona przez mróz, a utrzymywanie ogrzewania na niższym poziomie zmniejszy rachunki za prąd.

Kamery

Kamery to ważny element systemu bezpieczeństwa. Obecnie technologia pozwala nawet na rejestrację obrazu w rozdzielczości Full HD. Nic dziwnego, że na zainstalowanie monitoringu decyduje się coraz więcej osób. Mogą być umieszczane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Nowe modele łączą się z Internetem za pośrednictwem sieci wi-fi i wyposażone są w wiele dodatkowych funkcji, jak noktowizor czy system rozpoznawania twarzy. Specjalny program eliminuje fałszywe alarmy, informowani jesteśmy jedynie o najważniejszych zdarzeniach, mając cały czas możliwość podglądu obrazu. W przypadku włamania kamera wykona zbliżenie i prześle na adres mailowy lub wskazany numer telefonu. Interesujący fragment możemy przekazać na przykład organom ścigania. Model NEST ma też możliwość dwustronnej komunikacji (słuchanie i mówienie). Welcome Camera Netatmo z kolei rozpoznaje gości, przywita ich w naszym imieniu i powiadomi nas o miłej wizycie. To nie tylko rejestratory obrazu - to elektroniczni asystenci bezpieczeństwa.

Stacje pogodowe wi-fi

Dodatkowe moduły stacji pogodowej na bieżąco rejestrują wilgotność, ciśnienie oraz temperaturę panującą w pomieszczeniu. Model Netatmo dodatkowo mierzy poziom CO2 czy hałasu, co jest szczególnie ważne dla naszego dobrego samopoczucia. Poinformuje nas także o ogólnej jakości powietrza. Pomiarów dokonuje co 5 minut. Zawiera szczegółową prognozę pogody na 7 dni, co znacznie ułatwia przygotowanie garderoby do pracy, szkoły czy na uczelnię. Urządzenie wi-fi może być zasilane zarówno przez kabel z wejściem USB, jak i dwie baterie AAA. Gwałtowne zmiany aury już nigdy nie zaskoczą Cię dzięki powiadomieniom wysyłanym za pośrednictwem dedykowanej aplikacji.

Centrala wi-fi Vera Plus

Zarządzanie inteligentnym domem jest znacznie łatwiejsze, gdy posiadamy kontroler komunikujący się w wielu protokołach tych dedykowanych inteligentnym domom jak z-wave i zig bee ale i te najpopularniejsze w naszych domach wi-fi. Aby lepiej i wygodniej nimi sterować, dobrze jest wybrać odpowiedni kontroler. Właśnie taką jednostką centralną Z-Wave jest Vera Plus. Oprócz tego, że możesz uruchamiać i wygaszać system oświetlenia czy zamknąć okna, masz możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły dzięki kompatybilności z ZigBee i Bluetooth. Współpracuje z urządzeniami większości producentów, w tym Fibaro. To prawdziwe serce inteligentnego domu. Niezależnie od tego, na który produkt się zdecydujesz, połączenie z Internetem za pośrednictwem wi-fi ułatwia zarządzanie każdym z nich. Spróbuj!