Czujniki zalania 

Czujniki zalania wodą podobnie, jak bardzo popularne czujniki dymu, to niezbędne wyposażenie w inteligentnym domu. Mogą uchronić Twoje mieszkanie przed kosztownym i czasochłonnym remontem w przypadku awarii różnego rodzaju urządzeń, na przykład pralki czy zmywarki. Często wychodzisz z domu, zostawiając je uruchomione? Rozwiązaniem może być czujnik, który pozwoli Tobie oraz domownikom na jeszcze bardziej swobodne korzystanie ze sprzętu AGD. Dzięki czujnikom zalania będziesz niezwłocznie poinformowany o ewentualnej awarii, co sprawi, że szybko zareagujesz, unikając większych szkód.

Pokaż 1- 1 z 1
Pokaż 1- 1 z 1

Bezprzewodowy czujnik zalania wodą - bezpieczeństwo i skuteczność

Zastanawiasz się, czy na pewno potrzebny jest Ci czujnik zalania wodą? Przecież można dbać o węże wodne i odpowiednio korzystać z urządzeń AGD podczas swojej obecności w mieszkaniu. Niestety, nawet regularnie wymieniane węże mogą nie zabezpieczyć nas przed małą powodzią. Tego rodzaju produkty nawet niedługo po zakupie mogą pęknąć, a wówczas zalanie swojego domu, a przy okazji sąsiada, jest wręcz gwarantowane.

Zalanie wodą to nie tylko stres i konieczność czasochłonnego sprzątania oraz remontu. Często po wyciekach zostają nieestetyczne plamy, cierpi podłoga, której niekiedy nie można odratować i należy położyć nową. Co więcej, zalane ściany i podłoga nasiąkają, a ich dokładne wysuszenie jest niezwykle trudne. To sprawia, że pojawiają się idealne warunki do rozwoju grzyba, którego usunięcie jest uciążliwe oraz często bardzo kosztowne. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz najbardziej nowoczesne, bezprzewodowe czujniki zalania wodą. W większości są to urządzenia zasilane bateryjnie, dlatego nie znajdziesz przy nich dodatkowego okablowania. Dzięki temu z łatwością można umieścić je w dowolnym miejscu, na przykład pod pralką lub zmywarką. Ponadto dostępne w naszym sklepie czujniki przypadną do gustu zarówno osobom szukającym tradycyjnych, niczym nie wyróżniających się modeli, jak i bardziej dizajnerskich, które z powodzeniem mogą stać się elementami dekoracyjnymi i przyciągającymi wzrok domowników oraz gości. Takie mogą znaleźć się w pokojach, a czujniki bardziej tradycyjne i tańsze, sprawdzą się na przykład w garażu lub kotłowni oraz innych, mniej eksponowanych miejscach. Czujniki mogą komunikować się poprzez WiFi lub z-wave - takie oferujemy w naszym sklepie.

Mobilnie czyli wygodnie

Podczas Twojej nieobecności możesz otrzymać mobilne powiadomienie, alarmujące o ewentualnym niebezpieczeństwie. Dzięki temu w każdym miejscu i o każdej porze jesteś dobrze poinformowany o tym, co dzieje się w Twoim mieszkaniu. Czujniki można zamontować na wysokości, na której urządzenie powinno wyczuć wyciek wody. W przypadku oferowanych produktów w naszym sklepie, masz pewność, że ich skuteczność jest potwierdzona certyfikatami. Dodatkowo urządzenia są kompatybilne z innymi elementami oraz czujnikami. To wszystko zapewnia nam najwyższy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa mieszkania. Produkty przez nas oferowane zostały wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak czujnik sabotażu (przechyłu) oraz czujnik temperatury. Zasięg czujnika wynosi do 50 m na terenie otwartym, do 30 m w budynkach, a zakres pomiaru temperatury wynosi od 20 do 100 degC. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a pomożemy dobrać Ci urządzenia do Twojego mieszkania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.