Żarówki LED

Żarówki LED 

Od teraz w każdym pomieszczeniu może panować nieco inny klimat. Może błękit w łazience? Delikatne, nastrojowe, zmysłowe światło w zaciszu Twojej domowej sypialni? Ciepłe, białe światło w gabinecie, gdy chcesz się skoncentrować na pracy i jednocześnie nie męczyć wzroku? Podczas spotkań z przyjaciółmi możesz pozwolić sobie również na odrobinę ekstrawagancji. Wystarczy postawić na model RGB, który ma 15 diod i pozwala na ustawienie jednego z 16 milionów kolorów. Niezwykły efekt gwarantowany! Twoi goście na pewno też będą chcieli mieć takie rozwiązanie w swoich domach. 

Pokaż 1- 1 z
 • Aeotec

  249,00 zł 299,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Zdalnie sterowana żarówka ledowa Z-Wave. Daje możliwość uzyskania temperatury światła od 2580K do 7050K oraz 16 milionów kolorów.

 • DOMITECH

  170,00 zł 180,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Żarówka LED ZBulb 9W od Domitech pozwala na całkowite zaciemnienie. Daje ciepłe białe światło (2700K). Można nią sterować za pomocą klasycznego włącznika naściennego jak i za pomocą sieci Z-wave. Jej moc to 9W co jest odpowiednikiem 60W.

Pokaż 1- 1 z

Żarówki LED do domu

Oferowane przez nas żarówki ledowe przystosowane są do użytku domowego. Mają gwint E27, więc nie będzie najmniejszych problemów z ich założeniem i to bez wykonywania skomplikowanych czynności, jak kucie w ścianie, stosowanie adapterów i innych utrudnień. Współpracują z nowoczesną technologią Z-Wave umożliwiającą zdalne kontrolowanie urządzeń elektronicznych w całym domu z dowolnego miejsca. Mogą również działać jako powielacz sygnału. Wystarczy wkręcić i dodać urządzenie do sieci, by zyskać pełną kontrolę nad oświetleniem kuchni czy łazienki. Nawet wtedy, gdy przełącznik będzie w pozycji “off”. Jeśli potrzebujemy pełnego zaciemnienia, również będzie to jak najbardziej możliwe. Specjalna aplikacja pozwala zarządzać żarówkami z poziomu telefonu, komputera czy tabletu. Siedząc wygodnie na kanapie ze smartfonem w ręku, możemy zatem operować natężeniem i kolorami. To doskonały pomysł nie tylko na huczne imprezy noworoczne czy urodzinowe.

Stwórz wyjątkowy klimat w każdym pomieszczeniu

Zapomniałeś wyłączyć lampę w łazience? Wystarczy chwila i naprawisz błąd bez konieczności powrotu do pomieszczenia. Kolory mogą też pozytywnie wpływać na nasz nastrój. Białe, ciepłe oświetlenie pomoże się skupić, poprawiając efektywność. Niebieski i zielony działają tonizująco oraz kojąco - warto o nich pomyśleć, gdy dopada nas nadmierny, długotrwały stres w pracy i chcemy zająć się jogą lub medytacją. Czerwony to z kolei kolor energetyczny, a jednocześnie bardzo zmysłowy. W zależności od nastroju i chęci możemy wykreować tajemniczą, romantyczną, energetyczną bądź kojącą atmosferę - bez ruszania się z fotela. Proponowane przez nas żarówki LED do domu zmieniają zwykłą lampę w wyjątkowe, inteligentne urządzenie.