Czujniki otwarcia drzwi/okna 

W tej kategorii czujników z-wave znajdują się wszelkiego rodzaju kontaktrony, które pozwolą nam zabezpieczyć drzwi i okna przed niepowołanym otwarciem. Dzięki rosnącej popularności technologii z-wave mamy dzisiaj do dyspozycji sporą gamę różnych czujników otwarcia drzwi/okna. Od klasycznych montowanych na ramie( mimo niewielkich rozmiarów widocznych gołym okiem) po sprytne paski montowane wewnątrz framugi lub maskujące się dzięki dyskretnemu montażowi w roku okna z możliwością pomalowania w kolorze ramy okna.

Pokaż 1- 1 z
 • Aeotec

  209,00 zł WYSYŁKA 24H

  Magnetyczny czujnik otwarcia drzwi/okna Z-Wave który jest wpuszczany w futrynę i skrzydło drzwi/okna. Łatwy wewnętrzny montaż w skrzydło drzwi/okna powoduje, że czujnik  jest niewidocznym i nie zaburza wyglądu pomieszczenia.

 • Fibaro

  189,00 zł 209,00 zł WYSYŁKA 2-5 DNI
  Spadające ceny!

  Bezprzewodowy, zasilany bateryjnie magnetyczny czujnik otwarcia drzwi lub okna sterowany za pomocą dowolnego kontrolera Z-WAVE. Urządzenie umożliwia podłączenie zewnętrznego przełącznika lub innego czujnika typu ON/OFF oraz czujnika temperatury Fibaro DS001. Montując czujnik drzwi/okno w swoim domu, zwiększasz bezpieczeństwo i komfort zamieszkania....

 • Sensitive

  225,00 zł WYSYŁKA 24H

  Strips to ultra cienki magnetyczny sensor otwarcia drzwi/okna. Montaż na wewnętrznej części ramy, niewidoczny przy zamkniętym oknie czy też drzwiach.

 • Aeotec

  215,00 zł WYSYŁKA 2-5 DNI

  Door / Window Sensor 6 od Aeotec jest mały praktycznie niewidoczny I może być zamalowywany aby nie odróżniać się od ramy drzwi czy okna na którym jest zamocowany.

 • Sensitive

  669,00 zł 699,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Strips by Sensative 3 szt. to bezprzewodowe ultra cienkie magnetyczne sensory otwarcia drzwi/okna. 

Pokaż 1- 1 z