Czujniki otwarcia drzwi/okna 

W tej kategorii znajdziesz czujniki z-wave, które skutecznie zabezpieczą drzwi i okna przed niepowołanym otwarciem. Dzięki rosnącej popularności technologii z-wave proponujemy Tobie duży wybór czujników otwarcia drzwi i okien. W naszej ofercie znajdziesz klasyczne czujniki do montażu na framugę (dyskretne, praktycznie niewidoczne dzięki niewielkim rozmiarom) oraz nowoczesne paski instalowane wewnątrz framugi drzwi lub do montażu w rogu okna z możliwością pomalowania urządzenia w kolorze ramy, co zapewni jego niewidoczność i dyskretność.

Pokaż 1- 1 z
 • Fibaro

  189,00 zł 209,00 zł WYSYŁKA 2-5 DNI
  Spadające ceny!

  Bezprzewodowy, zasilany bateryjnie magnetyczny czujnik otwarcia drzwi lub okna sterowany za pomocą dowolnego kontrolera Z-WAVE. Urządzenie umożliwia podłączenie zewnętrznego przełącznika lub innego czujnika typu ON/OFF oraz czujnika temperatury Fibaro DS001. Montując czujnik drzwi/okno w swoim domu, zwiększasz bezpieczeństwo i komfort zamieszkania....

 • Sensitive

  225,00 zł WYSYŁKA 2-5 DNI

  Strips to ultra cienki magnetyczny sensor otwarcia drzwi/okna. Montaż na wewnętrznej części ramy, niewidoczny przy zamkniętym oknie czy też drzwiach.

 • Aeotec

  215,00 zł WYSYŁKA 2-5 DNI

  Door / Window Sensor 6 od Aeotec jest mały praktycznie niewidoczny I może być zamalowywany aby nie odróżniać się od ramy drzwi czy okna na którym jest zamocowany.

 • Sensitive

  669,00 zł 699,00 zł WYSYŁKA 2-5 DNI
  Spadające ceny!

  Strips by Sensative 3 szt. to bezprzewodowe ultra cienkie magnetyczne sensory otwarcia drzwi/okna. 

Pokaż 1- 1 z

Komfort mieszkania dzięki bezprzewodowym czujnikom drzwi

Chcesz zwiększyć poczucie bezpieczeństwa? Zdecyduj się na czujnik otwarcia drzwi. To łatwy i skuteczny sposób na zabezpieczenie Twojego domu lub firmy przed nieproszonymi gośćmi. Zabezpiecz w szczególności te drzwi, które są skryte lub zasłonięte przez bujną roślinność - to właśnie one mogą być głównym celem włamywacza. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór tego typu czujników - magnetycznych, sterowanych za pomocą dowolnego kontrolera z-wave lub wifi. Każde z oferowanych urządzeń działa na podobnej zasadzie - składa się z dwóch elementów: magnesu umieszczonego w estetycznej i dyskretnej budowie, a także czujki, która zawiera w swoim wnętrzu kontaktron. To właśnie ten element posiada styk elektryczny, który reaguje na każde otwarcie drzwi, informując właściciela posesji o ruchu.

Proponujemy urządzenia, które różnią się od siebie sposobem montażu oraz końcowym efektem wizualnym. W ofercie znajdziesz czujki do montażu powierzchniowego, które można zamontować na framudze, bez konieczności wykonywania wierceń w stolarkę. Tego typu czujniki otwarcia drzwi znajdują się niejako na wierzchu. Mimo mogą być niezauważalne, z łatwością dopasujesz je kolorem i strukturą do modelu swoich drzwi. Dla osób ceniących dyskretność, oferujemy czujki do tzw. montażu wpuszczonego. Urządzenia te są całkowicie niewidoczne po zamknięciu drzwi, dzięki czemu nie ingerują w wygląd domu. Przed zakupem czujników dowiedz się, z jakiego materiału wykonane są ościeżnice w Twoim domu. Metalowe framugi wymagają zakupu urządzeń specjalnie dostosowanych do tego rodzaju materiału.

Czujniki otwarcia okien - najwyższa klasa bezpieczeństwa

Okna to również element, przez który mogą dostać się do pomieszczenia niepowołane osoby. Jeśli chcesz poczuć pełne bezpieczeństwo, zamontuj również czujki w tym miejscu, zapewniając tym samym spokojny sen sobie i swojej rodzinie. Oferowane czujniki otwarcia okien mogą być wpuszczone w ramę okienną, dzięki czemu nie zaburzają wyglądu pomieszczenia. Są niezwykle dyskretne, a jednocześnie bardzo skuteczne. Możesz wybrać również urządzenia, które instalujesz na ramę, na przykład w rogu okna. Dostępna duża kolorystyka sprawi, że z łatwością dopasujesz produkt do wyglądu swojego okna tak, by idealnie wkomponowały się w przestrzeń całości domu. Oferowane urządzenia są bezprzewodowe, dzięki czemu masz pewność, że podczas otwierania okien lub ich mycia nie zostaną uszkodzone. Proponowane czujniki otwarcia okien są zasilane bateryjnie, sterowane za pomocą dowolnego kontrolera z-wave. Do urządzenia możesz podłączyć dowolny przełącznik ON/OFF oraz czujnik temperatury, który jeszcze bardziej zwiększy bezpieczeństwo mieszkania. Z oferowanych czujników można swobodnie korzystać również podczas miesięcy letnich. Możesz spać przy uchylonym oknie, jednak pamiętaj o odpowiednim zamontowaniu urządzenia, aby poszczególne elementy były ze sobą kompatybilne. Umieść czujkę w dolnym rogu okna po przeciwnej stronie zawiasów, a będziesz mógł cieszyć się nie tylko bezpieczeństwem, ale również i świeżym, letnim powietrzem podczas upalnych nocy.