Czujniki dymu/CO 

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się podzespoły ekosystemu Fibaro. Wszystkie urządzenia rekomendowane przez tę polską markę tworzą kompleksowy, w pełni zintegrowany system dostosowany do funkcji poszczególnych pomieszczeń i potrzeb mieszkańców. Wśród najpopularniejszych rozwiązań można znaleźć czujniki dymu, dwutlenku węgla czy czadu – są to sensory, który służą do wykrywania wczesnego stadium pożaru i zadymienia czy zaczadzenia. Najczęściej wykorzystują one optyczną metodę detekcji dymu czy CO2 i CO. Sygnalizacja alarmu odbywa się w sposób akustyczny i optyczny, dzięki czemu jest skuteczna i stanowi efektywny system ostrzegania i zapobiegania tragediom.
Pokaż 1- 1 z
 • Fibaro

  249,00 zł 269,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Najnowszy czujnik dymu Fibaro FGSD to sensor pracujący w standardzie Z-wave, służy do wykrywania wczesnego stadium pożaru wykorzystujący optyczną metodę detekcji dymu, kompatybilny z centralami Fibaro HC2 oraz Vera. Sygnalizacja alarmu pożarowego odbywa się w sposób akustyczny i optyczny.

 • MCO Home

  799,00 zł 849,00 zł WYSYŁKA 3-5 DNI
  Spadające ceny!

  Czujnik jakości powietrza VOC. Potrafi w czasie rzeczywistym wykryć i zaalarmować o  stężeniu C02 w powietrzu. Dodatkowo wyposażony w czujnik temperatury i wilgotności. 

 • MCO Home

  749,00 zł 799,00 zł WYSYŁKA 2-5 DNI
  Spadające ceny!

  Sensor jakości powietrza mierzy w czasie rzeczywistym przekroczenie stężenia zanieczyszczeń powietrza PM 2.5 (pył zawieszony o średnicy nie większej niż 2,5 μm) w pomieszczeniu. (Jest to najgroźniejsze dla zdrowia człowieka i długotrwała ekspozycja na to zanieczyszczenie powoduje wzrost chorób układu oddechowego i krążenia).

 • Fibaro

  349,00 zł 399,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Czujnik tlenku węgla (czadu) wyposażony w syrenę alarmową, diodę LED i czujnik temperatury. Może pracować jako niezależne urządzenie.

 • NEST

  605,00 zł Wysyłka 24H

  Czujnik dymu i CO (czadu). Różni się od innych dostępnych na rynku czujników dymu, ponieważ potrafi wykryć zarówno pożary powstające bardzo szybko jak i te które tlą się powoli zanim pojawi się ogień. Dzięki wbudowanemu dodatkowemu czujnikowi wilgotności potrafi odróżnić parę wodną od dymu co uchroni Cię przed fałszywymi alarmami podczas pracy w kuchni.

Pokaż 1- 1 z