FIBARO SKLEP ONLINE - WARSZAWA

Na naszej stronie internetowej znajdziesz kompleksowe rozwiązania technologiczne dedykowane do domów jednorodzinnych lub mieszkań, które mają na celu podnieść komfort użytkowania wnętrz oraz zadbać o bezpieczeństwo domowników. Dodatkowym atutem wdrażania takich innowacyjnych systemów jest możliwość znacznego obniżenia kosztów eksploatacji budynków mieszkalnych. Jest to tzw. inteligentny dom – komfortowy i nowoczesny system dostosowany do potrzeb i oczekiwań ludzi XXI wieku.

Brak produktów dla tego producenta

Systemy Fibaro – sklep

Nasz sklep online proponuje swoim Klientom m.in. systemy Fibaro. To obecnie jeden z wiodących systemów przeznaczonych dla domów inteligentnych. Sięga po niego coraz więcej klientów – cieszy się dużą popularnością i zaufaniem, w dużej mierze ze względu na bezprzewodowość poszczególnych urządzeń, modułowość systemu oraz działanie wpisujące się w ekonomiczne i proekologiczne trendy. Ogromną zaletą jest także nowoczesny, wyjątkowy design, który fenomenalnie komponuje się z każdym wnętrzem – zarówno minimalistycznym, jak i tradycyjnym. Ich stylistyka jest efektowna, dzięki czemu mogą się stać oryginalną ozdobą pomieszczeń w domu czy mieszkaniu.

fibaro sklep online
fibaro sklep warszawa

Oryginalne rozwiązania Fibaro – sklep z Warszawy

Ten system jest bardzo elastyczny, a zarazem sprawny i niezawodny. Stanowi swoiste centrum domowego dowodzenia, które gwarantuje pełne poczucie bezpieczeństwa – wyjeżdżając na wakacje czy w podróż służbową będziesz pewien, że Twój dom stoi w nienaruszonym stanie, że nie zostawiłeś otwartych drzwi czy odkręconego kranu. System umożliwia monitorowanie z telefonu komórkowego lub komputera, dzięki czemu jest to możliwe w każdym zakątku świata. Samo monitorowanie całego systemu jest proste w obsłudze i dość intuicyjne.

W szerokiej ofercie Fibaro, którą gwarantuje nasz sklep z Warszawy, znajdują się m.in. proste czujniki ruchu, zalania wodą czy otwarcia drzwi, ale i kompleksowe systemy, które umożliwiają pełne zarządzanie wszystkimi alarmami i wyżej wymienionymi czujnikami, a także oświetleniem, temperaturą, roletami czy muzyką i innymi i domowymi urządzeniami.