Usługi  

W tej kategorii znajdziecie Państwo listę usług jakie świadczymy klientom w ramach swojej działalności. Do usług zaliczać się będzie zarówno montaż urządzeń krańcowych takich jak moduły podtynkowe do których należą dimmery, roller shutter'y oraz wszelkiego rodzaju czujniki: zalania, dymu, ruchu, temperatury, wilgotności i wiele innych. Poza montażem świadczymy również usługi konfiguracji centralek (kontrolerów) inteligentnych domów. Do usługi konfiguracji zaliczamy takie czynności jak: rejestrację centrali, ustawienia ogólne takie jak: lokalizacja, język, koszty energii itd., dodanie użytkownika(ów), dodanie pomieszczeń, dodanie urządzeń (pierwsze 3 urządzenia w cenie konfiguracji), dodanie scen. Bardzo często świadczymy też swoim klientom usługi utrzymania. W zakres takiej usługi wchodzi przede wszystkim wsparcie klienta w momencie, gdy jakieś urządzenie przestaje prawidłowo działać i trzeba ponowić konfigurację lub klient chciałby stworzyć jakąś nową scenę. Bardzo często przy skomplikowanych scenach użyci prostych warunków dostępnych z interfejsu aplikacji może być niewystarczająca i w takich przypadkach należy napisać warunki w LUA. LUA to język programowania używany do oprogramowywania urządzeń (firmware). Większość producentów centralek umożliwia tworzenie złożonych warunków właśnie w języku LUA do oprogramowania złożonych scen. Inną usługą, którą świadczymy na rzecz naszych klientów to integracja różnych urządzeń/systemów które nie komunikują się ze sobą bezpośrednio, ponieważ używają innej technologii np. WiFi i Z-wave. Natomiast istnieją dedykowana oprogramowania, które umożliwiają zintegrowanie tych urządzeń w jeden współdziałający system. Dzięki temu nie musimy się ograniczać do urządzeń pracujących tylko w jednej technologii. Świadczymy również usługi doradcze klientom którzy chcieliby mieć inteligentny dom/mieszkanie ale nie mają czasu zajmować się zgłębianiem tajników świata Internetu Rzeczy i chcą jak wiele innych usług pozostawić w rękach fachowców.

Pokaż 1- 1 z
  • 615,00 zł Do ustalenia po zamówieniu usługi do 5 dni roboczych

    Usługa polegająca na konfiguracji centrali Home Center 2 firmy FIBARO. Nie trać czasu na konfigurację swojego Smarthome. Zleć to ekspertom i ciesz się w pełni swoim systemem inteligentnego domu.

  • 615,00 zł Termin do uzgodnienia po zamówieniu usługi

    Usługa konfiguracji centrali Vera. Nie trać czasu na konfigurację swojej centrali. Zleć usługę profesjonalistom i ciesz się w pełni swoim inteligentnym domem.

Pokaż 1- 1 z