Inteligentne termostaty 

Tradycyjne termostaty to już historia! Nowoczesne i inteligentne termostaty dostosowują się do Twojego trybu życia i po prostu… ułatwiają je. Niezwykle prosta instalacja pomoże Ci zwiększyć komfort mieszkania. Aby ułatwić życie i codzienne obowiązki w naszej ofercie znajdziesz inteligentny termostat pokojowy, a także wiele innych urządzeń, które pomogą Ci szybko i sprawnie regulować temperaturę w Twoim domu. Oszczędność energii będzie zauważalna już od pierwszego dnia.

Pokaż 1- 1 z
 • Google NEST

  1 250,00 zł ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ

  Termostat Nest 3 to inteligentne urządzenie, które uczy się Twoich ulubionych temperatur w ciągu jednego tygodnia by później ustawiać odpowiednią, taką jak lubisz. 

 • Google NEST

  799,00 zł 999,00 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  NOWY -prezentacyjny, pokazowy. Z termostatem E od Nest łatwo jest oszczędzać energię. Matowy wyświetlacz pokazuje temperaturę, gdy zbliżysz się do urządzenia, a następnie znika, gdy odchodzisz.

 • NETATMO

  798,00 zł Wysyłka 24H

  Inteligentny termostat od Netatmo został zaprojektowany przez znanego disignera Starck. Ma kształt sześcianu i wykonany jest z półprzeźroczystego pleksiglasu. Wyróżnia się minimalistycznym i ponad czasowym wyglądem. Możliwość dopasowania do Twojego wnętrza dzięki 4 kolorowym ramkom (czerwona, pomarańczowa, zielona, niebieska).

Pokaż 1- 1 z

Inteligentne termostaty pozwolą Ci poczuć komfort mieszkania

Temperatury w Polsce są bardzo różne - jednego dnia może świecić piękne słońce, a następnego temperatura spada o kilka stopni, dlatego regulacja ogrzewania może być uciążliwa, szczególnie w czasie zimy. Od kilku lat w domach znajdują się już czujniki ścienne, które sterują pracą grzejników, jednak takie rozwiązania mają zasadniczą wadę - nie dostosowują się do tego, co dzieje się w pomieszczeniu w danym momencie. Jeżeli samodzielnie nie zmienimy ich ustaleń, będą emitowały ciepło nawet wtedy, kiedy domownicy są poza domem.

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór urządzeń, które ułatwią Ci panowanie nad temperaturą w pomieszczeniach Twojego domu. Możesz więc wybrać termostat, który będzie odpowiadał istnieniu różnych systemów ogrzewania. W przypadku grzejników możesz zdecydować się na inteligentne głowice termostatyczne, w sytuacji posiadania ogrzewania podłogowego, wodnego czy też elektrycznego niezbędne będą inteligentne termostaty. Sterują one ogrzewaniem bez względu na źródło ciepła (może też to być piec lub miejskie ogrzewanie).

Takie rozwiązanie pozwoli w prosty sposób dostosować funkcjonowanie ogrzewania do Twojego rytmu dnia. System ogrzewania zadba o odpowiednią temperaturę w danym miejscu i o konkretnej porze. Dzięki temu rano w kuchni może być ciepło, a po południu grzejniki nie będą emitować zbędnej energii.

Termostat ścienny

Jednym z popularniejszych rozwiązań jest termostat ścienny. Można podłączyć go do systemu automatyki, ponadto dodatkowy czujnik temperatury montowany w podłodze umożliwia bieżące wyświetlanie temperatury otoczenia lub podłogi (model Heatit). Decydując się na model NEST, (NEST3) zyskujemy jeszcze bardziej zaawansowany model, który nauczy się Twoich ulubionych temperatur i zadba o to, aby komfort cieplny w Twoim domu był dla Ciebie zawsze odpowiedni. Ponadto NEST 3 prezentuje się niezwykle designersko, zachwycając domowników, jak i gości. Jeszcze inne termostaty (np. MH7) pozwalają na kontrolę różnych systemów ogrzewania wodnego, bojlera, pompy wodnej, wodnego ogrzewania podłogowego. MH7 posiada wbudowany moduł z-wave plus.

Inteligentne głowice termostatyczne

Możesz również zdecydować się na inteligentną głowicę termostatyczną montowaną bezpośrednio do grzejnika, taką jak np. model NETATMO VALVE. Wyposażony został m.in. w funkcję BOOST, umożliwiającą szybki, tymczasowy wzrost temperatury w ciągu 3 godzin, bezprzewodowe połączenie pomiędzy termostatem i przekaźnikiem, połączenie Wi-Fi oraz kompatybilność z systemem iOS, Android. Z kolei model Spirit od Eurotronic reaguje natychmiastowo na komendy zmiany nastawów. Dzięki temu znacząco oszczędzasz na czasie i nie musisz czekać nawet kilkunastu minut na reakcję. Wspomniana głowica może działać jako samodzielny termostaty lub siłownik sterowany zewnętrznym czujnikiem.

Inteligentnie i wygodnie!

Oferowane w Smart4Living urządzenia są niezwykle łatwe w obsłudze, dodatkowo bardzo intuicyjne, a ich nowoczesny design pozwala na wkomponowanie się w przestrzeń mieszkania. Kompatybilność inteligentnych termostatów pozwala na integrację urządzeń z innymi czujnikami rozmieszczonymi w domu. Na przykład - integracja z czujnikami otwarcia okien pozwala na wyłączanie grzejników w momencie, kiedy wietrzysz pomieszczenia. Dzięki temu nie musisz przejmować się, że zapomniałeś wyłączyć grzejniki, które próbują nadmiernie ocieplić pomieszczenie, które przecież miało być przewietrzone. To wszystko sprawia, że oszczędzasz czas i energię, dbając przy tym o domowy budżet.

Dodatkową zaletą jest możliwość sterowania swoim inteligentnym systemem ogrzewania przez smartfona lub tablet. Wszystko to dzięki aplikacji, która usprawnia funkcjonowanie oferowanych urządzeń. To dzięki niej możesz w łatwy, mobilny sposób włączyć ogrzewanie przez inteligentne termostaty - na przykład na godzinę przed powrotem do domu.

Chcesz dowiedzieć się więcej i wybrać inteligentny termostat odpowiedni do Twojego domu? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Przedstawimy nasz bogaty asortyment i pomożemy dokonać wyboru, który sprawi, że komfort mieszkania będzie jeszcze wyższy.