Głowice termostatyczne 

Ogrzewanie w domu w zasadniczy sposób przekłada się na komfort naszego życia. Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia już nie tylko utrzymanie właściwej temperatury powietrza w pomieszczeniach, ale także na generowanie oszczędności związanych z obniżeniem wydatków na energię. Proponowane przez Nas głowice termostatyczne doskonale spełniają stawiane przed nimi zadania, dzięki czemu zyskujesz pełną kontrolę nad sterowaniem ogrzewania w domu. To niezwykle wygodne! Klasyczne głowice termostatyczne do grzejników nie spełniają oczekiwań w dzisiejszych czasach. Postęp technologiczny umożliwił wprowadzenie nowych funkcjonalności, z których zdecydowanie warto skorzystać. Głowica termostatyczna wifi lub z-wave umożliwia obsługę w pełni zdalną, za pomocą smartfona lub komputera, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

Pokaż 1- 1 z
 • NETATMO

  899,00 zł Wysyłka 24H

  Netatmo Velves Set to eleganckie oraz inteligentne głowice termostatyczne, które zadbają o Twój komfort cieplny oraz pozwolą Ci zaoszczędzić nawet do 37% na zużyciu energii. Zarządzaj ogrzewaniem swojego mieszkania ze smartfona. Zmieniaj i reguluj temperaturę w pomieszczeniach z domu, podróży oraz każdego innego miejsca na świecie.

 • Fibaro

  359,99 zł 389,99 zł WYSYŁKA 24H
  Spadające ceny!

  Radiator Thermostat Starter Pack zawiera: głowicę termostatyczną  oraz zewnętrzny czujnik temperatury. Inteligentna głowica termostatyczna FIBARO- Radiator Thermostat oferuje:Zarządzanie grzejnikiem Pomiar temperatury Harmonogramy ogrzewania Adaptacyjny tryb pracy Zabezpieczenie przed dziećmi Funkcja odkamieniania zaworu

 • Fibaro

  339,99 zł WYSYŁKA 24H

  Radiator Thermostat Head to obecnie najbardziej zaawansowana głowica termostatyczna na rynku. Oferuje:Zarządzanie grzejnikiem Pomiar temperatury Harmonogramy ogrzewania Adaptacyjny tryb pracy Zabezpieczenie przed dziećmi Funkcja odkamieniania zaworu Wykrywanie otwarcia okna

Pokaż 1- 1 z

Zastosowanie nowoczesnych głowic termostatycznych

Dostępne w ofercie Smart4Living głowice termostatyczne należą do najbardziej zaawansowanych produktów tego typu dostępnych na rynku. Umożliwiają niezwykle komfortowe zarządzanie grzejnikiem, dlatego też doskonale sprawdzą się w każdym gospodarstwie domowym. Dzięki prostej obsłudze oraz dużej intuicyjności bardzo dobrze sprawdzą się w domu osoby starszej, która może zapomnieć skręcić lub nagrzać pomieszczenie do określonej temperatury. Czujnik obecności może wykonać tę czynność za nią, możliwe jest również zdalne sterowanie.

Głowica termostatyczna oferuje szereg możliwości. Zarządzenie grzejnikiem odbywa się poprzez pomiar temperatury i harmonogramy ogrzewania. Przyrząd posiada wbudowaną funkcję zabezpieczenia przed dziećmi oraz odkamieniania zaworu. Potrafi także wykryć i zasygnalizować otwarcie okna. Wbudowany czujnik temperatury pozwala na bieżącą regulację poziomu ciepła, według wartości ustawionej przez użytkownika.

Głowica termostatyczna do grzejnika jest produktem, w którym zastosowano innowacyjne rozwiązania. Przekazywanie informacji o ustawionej temperaturze odbywa się za pomocą LEDowego pierścienia (na przykład w przypadku głowicy Fibaro), który świeci odpowiednią barwą. Z kolei głowice innych producentów mogą informować o temperaturze na komfortowym wyświetlaczu. Możliwe jest również korzystanie z harmonogramów, które można dostosowywać do czasu przebywania w konkretnych pomieszczeniach. Dzięki temu uzyskuje się idealną temperaturę w wybranych wnętrzach o odpowiednich porach dnia. W momencie otwarcia okna urządzenie automatycznie jest w stanie wyłączyć grzanie na okres 30 minut.

Sterowanie za pomocą smartfona

Głowice termostatyczne bezprzewodowe z-wave, bluetooth lub WiFi to prawdziwy skok technologiczny w kwestii ogrzewania nowoczesnego domu. Tego typu produkty można nabyć za pośrednictwem Smart4Living. Zarządzanie ogrzewaniem w domu za pośrednictwem smartfona to nie tylko duża wygoda, ale również doskonały sposób na generowanie oszczędności. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, możliwe staje się regulowanie temperatury z każdego miejsca na świecie. To świetne rozwiązanie dla osób, które często przebywają na różnego rodzaju wyjazdach i znajdują się poza miejscem zamieszkania. Praca urządzenia jest niezwykle wydajna, jeden komplet baterii z powodzeniem wystarcza na 2 lata. Głowice znajdą uznanie przede wszystkim u miłośników nowoczesnych technologii, którzy niezwykle cenią sobie dodatkowe funkcje oraz wygodę użytkowania.

Zadbaj o komfort cieplny swojego domu za pomocą nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań. Produkty oferowane w naszym sklepie internetowym posiadają wysoką jakość, dają poczucie wygody, komfortu oraz zapewniają pełną kontrolę nad ogrzewaniem w domu lub mieszkaniu.