Lista produktów per producent Heatit

Heatit to norweska marka firmy Thermo-Floor AS dla inteligentnych domów. Firma istnieje 25 lat na rynku norweskim i specjalizuje się w elektrycznych systemach ogrzewania.

Swoim klientom oferują różne maty grzewcze w zależności od materiału jaki klient wybrał na podłogę swojego domu lub mieszkania.  Ich produktem eksportowym są termostaty ścienne wyposażone w moduł z-wave dzięki któremu mogą się komunikować z centralami z-wave i tworzyć wspólnie z innymi urządzeniami inteligentny dom. Produkty tego producenta cechują się nowoczesnym designem i perfekcyjnym wykończeniem elementów. Na razie w ofercie Heatit jest termostat ścienny w dwóch kolorach: białym i czarnym oraz  zestaw akcesoriów zwiększających jego pracą. Dostępne akcesoria to: dodatkowe czujniki temperatury w 2 wersjach oraz dodatkowy czujnik z możliwością montażu na zewnątrz budynku. W ofercie naszego sklepu dostępne są termostaty z-wave w obu kolorach oraz dodatkowe czujniki natomiast pozostałe akcesoria jak ramki do termostatów lub przewody do pomiaru temperatury podłogi o długości 6 m sprowadzamy na zamówienie klienta.

Więcej
Pokaż 1- 1 z 1
  • Heatit

    500,00 zł 599,00 zł Niedostępny
    Spadające ceny!

    Termostat elektroniczny heatit wyposażony jest w moduł Z-Wave co pozwala podłączyć go do systemu automatyki. Posiada wejście na dodatkowy czujnik temperatury który jest montowany w podłodze. Wyświetlacz pokazuje aktualną temperaturę otoczenia lub podłogi.

Pokaż 1- 1 z 1