1. Sprzedawca realizuje Zamówienia w formie przesyłki kurierskiej za pośrednictwem Dostawcy. Sprzedawca przewiduje możliwość wprowadzenia realizacji dostaw przesyłką pocztową za pośrednictwem Poczty Polskiej. Sprzedawca poinformuje o takiej możliwości na stronie internetowej Sklepu.

 Na czas otrzymania przesyłki składa się:

czas realizacji zamówienia (kompletowanie towaru, forma płatności, wystawienie dokumentu sprzedaży, spakowanie paczki)
czas dostawy, zależny od wybranego sposobu dostarczenia.

2. Wyróżniamy następujące terminy dostaw:

a)  zwykle do 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie Sprzedawcy gdy towar dostępny w magazynie.

b)  zwykle 3-10 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie Sprzedawcy gdy towar  nie jest aktualnie dostępny w naszym magazynie. W dniu wprowadzenia towaru na stan magazynowy i przy dostępności pozostałych zamawianych produktów, zamówienie jest realizowane i przekazywane do działu wysyłki.

c)  powyżej 10 dni  roboczych od momentu zaksięgowania na koncie Sprzedawcy gdy towar  nie jest aktualnie dostępny w naszym magazynie. Sprowadzany jest tylko na zamówienie.

Do czasu realizacji Zamówienia nie wlicza się sobót oraz dni ustawowo wolnych od pracy.

3. Sprzedawca zobowiązuje się dostarczać Towary bez wad.
4. Koszty dostarczenia Towaru, które oprócz ceny za Towar ponosi Klient, są podawane na stronie internetowej Sklepu przy składaniu Zamówienia.
5. Sprzedawca przewiduje możliwość odbioru osobistego Towaru przez Klienta Informację o takiej możliwości Sprzedawca zamieści na stronie internetowej Sklepu. Odbiór zamówionego Towaru możliwy będzie przez Klienta, w wyznaczonym punkcie po uprzednim potwierdzeniu terminu przez administrację Sklepu drogą mailową lub telefoniczną.