Profesjonalne doradztwo

 Doradztwo

Naszym priorytetem jest wsparcie klientów poprzez skrojone idealnie do potrzeb projekty inteligentnych domów. Nie zadowalamy się kompromisami i zawsze staramy się jasno wyjaśnić plany, pokazując wszystkie możliwe i optymalne rozwiązania. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego realizowanego projektu jesteśmy w stanie efektywnie połączyć najwyższą funkcjonalność z ograniczeniami technicznymi i finansowymi podczas realizacji przedsięwzięcia. Z myślą o naszych klientach nieustannie się doskonalimy i sięgamy do coraz lepszych technologii dostępnych na rynku. Staramy się, aby oferowane przez nas systemy sterowania projektem inteligentnego budynku były w jak najwyższym stopniu kompatybilne z urządzeniami innych przodujących producentów, aby ułatwić Państwu codzienne, w pełni komfortowe funkcjonowanie. Zawsze jednak jako priorytet stawiamy oczekiwania klienta – ponad aktualne trendy w branży czy utarte schematy. Oprócz profesjonalnego doradztwa oferujemy także sprzedaż urządzeń wraz z usługą montażu i programowania systemu Smart Home.

Projektowanie z myślą o potrzebach klienta

W naszym portfolio znajdą Państwo różnorodne rozwiązania stworzone z myślą o naszych klientach. Dzięki temu inteligentny, nowoczesny dom jest w zasięgu Państwa ręki. Zdajemy sobie sprawę z wymagań budżetowych, ale też z innych towarzyszących okoliczności. Korzystając z naszych usług, można zrobić krok w przyszłość wraz z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi! Oprócz usług na zamówienia indywidualne oferujemy również standardowe pakiety:

1. Pakiet BASIC:

  • Sterowanie ogrzewaniem (głowice termostatyczne Z-Wave)
  • Sterowanie oświetleniem (moduły podtynkowe montowane w puszkach przełączników światła)
  • Kontroler (serce i mózg systemu inteligentnego domu umożliwiający sterowanie i zarządzanie).

Cena orientacyjna*: 3000-3500 zł

2. PAKIET COMFORT

  • Pakiet Basic
  • Czujnik ruchu x1
  • Czujnik zalania x1
  • Czujnik dymu x1
  • Czujnik otwarcia okna x1

Cena orientacyjna*: 4000-5000 zł

*Cena orientacyjna podana dla mieszkania M3 wraz z montażem. Wyliczenie jest przykładowe i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Rozwiązania na zamówienie indywidualne

Zapraszamy również do składania zamówień indywidualnych, w których możemy wszystkie rozwiązania idealnie dostosować do potrzeb klienta. Są to specjalnie przygotowywane i wyceniane realizacje, dlatego zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu przygotowania spersonalizowanej oferty. Jesteśmy pewni, że sprostamy nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Przygotowanie samego projektu kosztuje 150 złotych, ale w przypadku zdecydowania się na zakup urządzeń lub/i usługę montażu koszt projektu zostanie odjęty od wyceny. Serdecznie zapraszamy!

Usługi instalacyjne i konfiguracyjne inteligentnych systemów

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową instalację inteligentnego domu, dzięki czemu nie będą Państwo musieli martwić się szukaniem podwykonawców. Szybko i bezproblemowo skonfigurujemy wszystkie urządzenia, umożliwiając tym samym swobodne korzystanie ze wszelkich udogodnień. Inteligentny dom będzie dostosowany do Państwa potrzeb i możliwości. Zamiana zwykłego domu w Dom Smart będzie automatycznym podniesieniem wygody użytkowania. Przestrzeń będzie optymalnie wykorzystana, a dzięki temu jeszcze bardziej funkcjonalna. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych obniżą się koszty eksploatacji oraz wzrośnie bezpieczeństwo. Korzystanie z urządzeń mobilnych typu smartphone lub tablet będzie utrzymywało całość pod kontrolą, nawet jeżeli nikogo nie będzie w domu. Szerokie możliwości monitoringu oraz bezpośredniego reagowania na zmieniające się okoliczności to jedne z największych atutów instalacji inteligentnego systemu w domu.

Projekt inteligentnego domu

Za pomocą zastosowania rozwiązań technologii bezprzewodowych, takich jak Z-Wave, Zigbee, czy popularne Wi-Fi lub Bluetooth, nie muszą Państwo martwić się już o dodatkowe koszty przeprowadzenia ponownego remontu, kucia ścian czy prowadzenia kilometrów kabli. Poszczególne elementy instalacji montujemy bezpośrednio przy urządzeniu, którym chcą Państwo sterować, co znacznie obniża koszty i czas wykonania ewentualnych późniejszych instalacji. Warto w tym momencie dodać, że nigdy nie jest za późno na decyzję o realizacji Smart Home. Nie trzeba planować wszystkiego na etapie remontu czy budowy nowego mieszkania lub domu, ponieważ dzięki możliwości łatwej rozbudowy system stale można wzbogacać o dodatkowe elementy. Instalacje inteligentnego domu znacząco wpłyną na komfort użytkowania wszystkich osób. Zachęcamy do zapoznania się z indywidualną ofertą i początkiem zmiany swojego domu na Smart Dom już dziś!

Zapraszamy do kontaktu!

Nasza firma usługowa i doradcza Smart4living działa głównie na terenie województwa mazowieckiego. Jeżeli jednak są Państwo spoza tego regionu i chcą skorzystać z naszych usług, jak najbardziej zapraszamy do składania zamówień indywidualnych, na pewno się odezwiemy. Chętnie pomożemy Państwu w znalezieniu najlepszego rozwiązania i doradzimy w wyborze odpowiednich systemów, tworząc projekt inteligentnego domu.