DORADZAMY

 Doradztwo

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego naszego klienta jesteśmy w stanie elastycznie dopasować rozwiązanie projektowe do potrzeb zamawiającego uwzględniając zarówno funkcjonalność jak i optymalny koszt wykonania.

Ciągle doskonalimy się dla Ciebie poprzez poznawanie i wykorzystywanie aktualnie dostępnych na rynku technologii aby jak najlepiej wspierać naszych klientów. Staramy się aby oferowany przez nas system sterowania inteligentnego budynku mógł w jak największym stopniu integrować się z urządzeniami różnych producentów kreujących aktualne trendy, ale przede wszystkim spełniał oczekiwania Naszych klientów.

Oferujemy również sprzedaż urządzeń oraz usługę montażu i programowania systemu SMART HOME.

PROJEKTUJEMY

Projektowanie systemu inteligentnego domu

Już dziś Inteligentny dom jest w zasięgu Twojej ręki i wcale nie musi kosztować majątek. Zaprojektujemy dla Ciebie system inteligentnego domu, przekonaj się sam i już dziś zrób krok w przyszłość!

Oferujemy również standardowe pakiety:

PAKIET BASIC

·        Sterowanie ogrzewaniem (głowice termostatyczne z-wave)

·        Sterowanie oświetleniem (moduły podtynkowe montowane w puszkach przełączników światła)

·        Kontroler (Serce i mózg systemu inteligentnego domu umożliwiający sterowanie i zarządzanie)

Cena orientacyjna*: 3000-3500 zł

PAKIET COMFORT

·        Pakiet Basic

·        Czujnik ruchu x1

·        Czujnik zalania x1

·        Czujnik dymu x1

·        Czujnik otwarcia okna x1

Cena orientacyjna*: 4000-5000 zł

*Cena orientacyjna podana dla mieszkania M3 wraz z montażem. Wyliczenie jest przykładowe i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

PAKIET INDYWIDUALNY

Pakiet przygotowywany i wyceniany jest indywidualnie. Jeśli chcesz abyśmy przygotowali ofertę skrojoną specjalnie dla Ciebie napisz do nas.

Przygotowanie projektu kosztuje 150 pln (w przypadku zdecydowania się na zakup urządzeń lub/i usługę montażu koszt projektu zostanie odjęty od wyceny). Zapraszamy!

INSTALUJEMY/ KONFIGURUJEMY

Usługa instalacji smart dom

W sposób kompleksowy wykonamy za Ciebie całą usługę, abyś mógł się cieszyć dodatkowymi możliwościami Twojego domu bez brudzenia sobie rąk.

Zamieniając swój DOM w SMART DOM podniesiesz jego komfort użytkowania, bezpieczeństwo oraz znacznie obniżysz koszt jego eksploatacji, a korzystając z urządzeń mobilnych typu SmartPhone lub tablet będziesz miał zawsze wszystko pod kontrolą również poza domem.

Dzięki zastosowaniu rozwiązań technologii bezprzewodowych takich jak Z-wave, Zigbee czy popularne WiFi lub Bluetooth nie musisz martwić się już o dodatkowe koszty przeprowadzenia ponownego remontu, kucia ścian czy prowadzenia kilometrów kabli. Poszczególne elementy instalacji montujemy bezpośrednio przy urządzeniu, którym chcesz sterować, co znacznie obniża koszty i czas wykonania instalacji.

Najważniejsze, że nigdy nie jest za późno na Twoją decyzję o realizacji SMART HOME. Nie musisz planować wszystkiego na etapie remontu czy budowy mieszkania/domu dzięki możliwości łatwej rozbudowy systemu o dodatkowe elementy.

Zacznij zmieniać swój DOM w SMART DOM już dziś!

Napisz do Nas

Działamy głównie na terenie województwa mazowieckiego. Jeżeli jednak jesteś spoza tego regionu i chcesz skorzystać z naszych usług - skontaktuj się z nami, na pewno się odezwiemy.