CZUJNIK DYMU FIBARO Z-WAVE

249,00 zł

269,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 24 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 24 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,40 zł.

FGSD-002

Nowy produkt

Najnowszy czujnik dymu Fibaro FGSD to sensor pracujący w standardzie Z-wave, służy do wykrywania wczesnego stadium pożaru wykorzystujący optyczną metodę detekcji dymu, kompatybilny z centralami Fibaro HC2 oraz Vera. Sygnalizacja alarmu pożarowego odbywa się w sposób akustyczny i optyczny.

Więcej szczegółów

WYSYŁKA 24H

- +

Marka: Fibaro

 
Więcej informacji

Niezawodny czujnik dymu Fibaro


Specyfikacja techniczna:

  • Częstotliwość radiowa: 868.42MHz (EU)
  • Napięcie zasilania: 9V
  • Dźwięk alarmowy: 85 db
  • Zasięg w terenie otwartym  do 50 m w budynkach  do 30m
  • Ostrzeżenie o rozładowaniu baterii: Tak

W ramach ekosystemu od Fibaro możesz zainstalować w domu czy mieszkaniu czujniki dymu. To gwarancja bezpieczeństwa – Twojego i Twoich domowników. Automatyka domowa sprawdzi się szczególnie w przypadku osób starszych, ograniczonych mobilnie i dzieci. Z tych względów takie sensory powinny znaleźć się w każdym gospodarstwie domowym – są bardzo wrażliwe na dym pożarowy, dzięki czemu w porę zaalarmują Cię i innych mieszkańców o poważnym niebezpieczeństwie. System Fibaro umożliwia pełną kontrolę urządzenia – dzięki niemu możesz zarządzać sensorami w każdym momencie, co pozwoli Ci w porę zapobiec poważnemu nieszczęściu.

Jak działa czujnik dymu Fibaro? W momencie, gdy sensor wykryje choćby najmniejsze zagrożenie, uruchomi sygnał alarmowy, a Ty natychmiast otrzymasz powiadomienie na telefon. Dzięki temu będziesz mógł na bieżąco kontrolować sytuację i niezależnie od tego, gdzie znajdziesz się w ewentualnej sytuacji alarmowej, zareagujesz szybko i sprawnie, chroniąc dom i bliskich przed tragedią. W sytuacji nagłego zagrożenia, a więc podczas pożaru, nie ma czasu na złożone działania. Aby zminimalizować straty i ułatwić udzielenie pomocy osobom przebywającym w domu, postaw na rozwiązania marki Fibaro.

fibaro czujnik dymu

Najnowszy czujnik dymu Fibaro FGSD to sensor pracujący w standardzie Z-wave, służy do wykrywania wczesnego stadium pożaru wykorzystujący optyczną metodę detekcji dymu, który jest w pełni kompatybilny z centralami Fibaro HC2 oraz Vera. Sygnalizacja alarmu pożarowego odbywa się w sposób akustyczny i optyczny oraz poprzez wysyłania informacji do sieci Z-Wave dzięki czemu Fibaro w kilka sekund rozpozna sytuację kryzysową i rozpocznie procedurę alarmową.

Czujnik pracuje w najnowszym standardzie Z-wave Plus (500 series).

Jeżeli nie będzie Cię na miejscu, system wyśle na Twój telefon powiadomienie o sytuacji.

 

 
Gwarancja najniższej ceny!

Znalazłeś gdzieś oglądany produkt taniej?  Napisz do Nas postaramy się coś na to zaradzić.

Produkty powiązane

Vera Edge

449,00 zł 599,00 zł

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: