FIBARO MOTION SENSOR - CZUJNIK RUCHU

229,00 zł

239,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 22 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 22 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,20 zł.

Nowy produkt

Multisensor Fibaro zwiększy komfort Twojego inteligentnego domu. Oprócz funkcji wykrywania ruchu posiada wbudowany czujnik temperatury, czujnik natężenia światła oraz akcelerometr który poinformuje Cię o zmianie położenia czy np trzęsieniu ziemi.

Więcej szczegółów

WYSYŁKA 24H

- +

Marka: Fibaro

 
Więcej informacji

Kompleksowa ochrona – Fibaro Motion Sensor


Fibaro Motion Sensor:

  •        to inteligentne rozwiązanie dla każdego domu, które zwiększa bezpieczeństwo,
  •        działa w oparciu o bezprzewodową technologię Z-Wave, nie musisz go podłączać do kabla zasilającego,
  •        jest sensorem o wielu funkcjach, który integruje się z Twoim kontrolerem inteligentnego domu,
  •        sprawia, że możesz spać spokojnie.

fibaro motion sensor

Kompleksowa ochrona – Fibaro Motion Sensor

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się pełen zestaw urządzeń ekosystemu Fibaro, w tym czujnik ruchu, światła i temperatury. To urządzenie w wersji multi to kompleksowe rozwiązanie, które oprócz detekcji ruchu posiada szereg innych atutów, m.in. pozwala mierzyć temperaturę i natężenie światła. Jest niezwykle zaawansowane technologicznie – posiada nawet wbudowany akcelerometr, który jest w stanie wykryć zmianę położenia lub próbę otworzenia obudowy. To jedna z najbardziej zaawansowanych technologii na świecie, którą schowano w mikroskopijnej obudowie.

Ten sensor Fibaro Motion zdaje się dowodzić, że małe jest piękne, a technologie mogą zdobić i nie przeszkadzają w aranżacji wnętrz. Piękna, a zarazem nowoczesna forma urządzenia została odlana w nieskazitelnej bieli, która wtopi się w każde pomieszczenie – zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne. Zaletą czujnika jest pełna mobilność – działa na baterie, nie wymaga kabli. Został wyposażony w specjalny, efektowny uchwyt, dzięki któremu bez trudu przeniesiesz go tam, gdzie zechcesz – choćby na ścianie czy suficie!

Profesjonalny czujnik ruchu Fibaro

Sensor Fibaro Motion współpracuje z innymi urządzeniami w tzw. systemie inteligentnego domu. Potrafi on uruchomić nawet najbardziej złożone sekwencje, aby czuwać nad bezpieczeństwem Twojego mieszkania czy domu niczym profesjonalny strażnik. Jeśli wykryje jakikolwiek ruch, natychmiast Cię o tym poinformuje, wysyłając Ci powiadomienie na telefon. Dzięki temu będziesz miał pełną kontrolę nad sytuacją niezależnie od sytuacji.

Multisensor Fibaro Motion Sensor zwiększy komfort Twojego inteligentnego domu. Oprócz funkcji wykrywania ruchu posiada wbudowany czujnik temperatury, czujnik natężenia światła oraz akcelerometr, który poinformuje Cię o zmianie położenia czy np. trzęsieniu ziemi.

Wykryty ruch oraz obecna temperatura będą prezentowane kolorem na czujniku. 

Czujnik Fibaro Motion Sensor Z-wave, dzięki regulacji czułości, świetnie spełni swoją rolę w domu aby ignorować domowe zwierzaki.

Dodatkowo multisensor Z-wave monitoruje, ile osób weszło do pomieszczenia i jak długo czasu w nim spędził.

Poinformuje Cię o pożarze lub niechcianym intruzie i wyśle Ci powiadomienie sms-em. Dzięki temu Twój dom będzie bezpieczny. 

Zamów już teraz!

 
Gwarancja najniższej ceny!

Znalazłeś gdzieś oglądany produkt taniej?  Napisz do Nas postaramy się coś na to zaradzić.

Produkty powiązane

Vera Edge

399,00 zł 599,00 zł

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: