Wall plug Walli Fibaro Type E

359,00 zł

379,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 35 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 35 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,50 zł.

Nowy produkt

Walli Outlet to inteligentne gniazdko, które umożliwia sterowanie i zarządzanie podłączonym do niego urządzeniem elektrycznym. Wyposażony jest w pierścień LED informujący o poborze mocy. Może kontrolować maksymalne obciążenie 3680 W (16 A). W obecnej wersji Wall plug Walli sam w sobie jest gniazdkiem a nie wystającym urządzeniem ze zwykłego kontaktu.

Więcej szczegółów

- +

Marka: Fibaro

 
Więcej informacji

Wall Plug Walli Fibaro Type E to wyjątkowe urządzenie, które umożliwia sterowanie i zarządzanie podłączonym do niego urządzeniem elektrycznym, a nawet aplikacjami głosowymi. Wyposażony jest w pierścień LED informujący o poborze mocy, który można dowolnie personalizować, nadając mu wybrany kolor. Fibaro Wall Plug Fibaro Type E może kontrolować maksymalne obciążenie do 3680 W (16 A). Kompletna seria inteligentnych przełączników i gniazd Fibaro oparta jest na technologii Z-Wave i wprowadza nowy komfort użytkowania w Państwa inteligentnym domu. Sam unikatowy wygląd tej linii urządzeń był inspirowany perłą. Projektanci umiejętnie przełożyli jej ponadczasowe wyrafinowanie oraz piękny, wyjątkowy kształt na projekt serii Fibaro Walli, z której urządzenia podkreślą charakter każdego wnętrza.

Główne zalety:

Sprawdzone i bezpieczne rozwiązanie do każdego domu

Fibaro Wall Plug posiada możliwość monitorowania ilości zużywanej energii przez sprzęt domowy. Niezawodność poszczególnych komponentów oraz detale, które przyciągają wzrok wysmakowanym wyglądem, to jedne z wielu atutów tego oprzyrządowania. Poprawia ono komfort oraz bezpieczeństwo domowników. W łatwy sposób można skonfigurować przełącznik Walli, aby w pełni wykorzystać jego niesamowite możliwości. Wystarczy jedno kliknięcie, aby włączyć światło, podwójne kliknięcie, aby je wyłączyć albo potrójne kliknięcie, aby oświetlić dowolną scenę. Atrakcyjna cena Wall Plug Fibaro to kolejna z zalet, zaraz obok możliwości kompatybilnego połączenia z innymi produktami producentów akcesoriów elektrycznych: GIRA - System 55, Legrand - Céliane, Schneider - Odace. Inteligentne przełączniki i gniazda Walli w pełni współpracują także z popularnymi asystentami głosowymi, jak Google Assistant i Amazon Alexa, co pozwala na łatwe i wygodne zarządzanie głosem w całym domu przez każdego domownika.

Bezproblemowa obsługa i konfiguracja sprzętu

Kolejną możliwością są specjalne aplikacje obsługujące komunikację Z-Wave, które umożliwią zarządzanie inteligentnymi przełącznikami i gniazdami także za pomocą smartfona, tabletu lub smartwatcha. Pozwala to na uzyskanie dogłębnego obrazu swojego domu, następnie przeanalizowanie zużycia energii przez urządzenia domowe oraz finalnie zoptymalizowanie swoich wydatków. W efekcie znacznie zwiększa się świadomość trwających eksploatacji i wzrasta motywacja do ich zmian na lepsze i wydajniejsze. To niewątpliwie bogate w nowoczesne rozwiązania technologiczne urządzenie z pewnością odczuwalnie wpłynie na Państwa komfort. Model Fibaro Wall Plug Fibaro Type E ma optymalne wymiary 86 x 86 x 48 centymetrów oraz dopuszczalną temperaturę pracy od 0 do 40 stopni Celsjusza, przy czym maksymalna moc transmisji wynosi + 6dBm. Jedną z głównych zalet jest możliwość zdalnego zarządzania inteligentnym domem za pośrednictwem każdego urządzenia elektrycznego, a nawet za pośrednictwem poleceń głosowych. Można swobodnie dopasować kolor światła pierścienia ledowego do preferencji użytkownika. Fibaro Wall Plug to z pewnością duży krok w przyszłość w świecie rozwiązań technicznych dostępnych do zastosowania w domu.

 • Zdalne zarządzanie dowolnym urządzeniem elektrycznym.

 • Sterowanie urządzeniem elektrycznym za pomocą poleceń głosowych.
 • Dopasuj pierścień światła do preferencji użytkownika.
 • Dostęp do urządzenia z aplikacji
 • Powiadomienia o awarii urządzenia elektrycznego.
 • Kontrola zużycia energii.

Dane techniczne:

 

 • Zasilanie: 110-230 V 50/60 Hz
 • Prąd znamionowy obciążenia: 16A - obciążenia rezystancyjne
 • Częstotliwość radiowa: 868,0–868,6 MHz
 • Zasięg: do 40 m wewnątrz (w zależności od ukształtowania terenu i struktury budynku)
 • Max. moc transmisji: + 6dBm
 • Temperatura pracy: 0-40 ° C
 • Wilgotność otoczenia: wilgotność względna 10-90% bez kondensacji
 • Do montażu w pudełkach: Ø = 60 mm, głębokość ≥ 50 mm
 • Wymiary (wys. X szer. X gł.): 86 x 86 x 48 mm
 
Gwarancja najniższej ceny!

Znalazłeś gdzieś oglądany produkt taniej?  Napisz do Nas postaramy się coś na to zaradzić.

Produkty powiązane

1 inny produkt w tej samej kategorii: