GERDALOCK V3 - Bluetooth , HomeKit, Z-wave

1 249,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 139 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 139 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 13,90 zł.

Nowy produkt

5 razy lepszy czyli

Szybszy - 4x szybciej otwiera/zamyka niż poprzednik

Silniejszy - 2x zamek mocniejszy niż poprzednik

Bezpieczniejszy - kodowanie transmisji sygnału 256 bit AES

Mądrzejszy - dzięki zastosowaniu sprzęgła otwieranie zamka standardowym kluczem nie wiąże się z dodatkowym oporem.

Mniejszy - tylko 59 x 59 mm

Cena obejmuje:

  • Zamek GERDALOCK V3
  • wkładkę GERDA PRO SYSTEM
  • Montaż

Więcej szczegółów

WYSYŁKA 24H

- +

Marka: GERDA

 
Więcej informacji

GERDALOCK V3 - CENA

Zamek GERDALOCK V3 jak i jego poprzednika montuje się od wewnętrznej strony drzwi na dedykowanej wkładce GERDA PRO System o najwyższym współczynniku zabezpieczenia 6 i odporności na włamanie C. Jest to standardowa europejska wkładka profilowa1. Najwyższe bezpieczeństwo zapewnia najbardziej zaawansowana technologia kodowania transmisji sygnału między aplikacją a zamkiem- AES-256.

Za zasilanie zamka odpowiadają cztery baterie CR123, które wystarczają na około 12 miesięcy pracy. W momencie, gdy stan baterii jest na wyczerpaniu aplikacja poinformuje głównego użytkownika zamka, iż należy je wymienić.

Dodatkową zaletą najnowszej wersji zamka GERDALOCK V3 jest to, iż bez dodatkowego oporu otworzymy go za pomocą standardowego klucza dzięki zastosowaniu w zamku sprzęgła. Dodatkowy opór jaki stawia poprzedni model może być uciążliwy głównie dla osób starszych. Nowy model pozwala również na otworzenie drzwi od wewnątrz dzięki pięknie zaprojektowanemu pokrętłu przywracając klasyczną funkcję gałki. Cena urządzenia jest bardzo atrakcyjna w stosunku do urządzeń konkurencyjnych marek.

gerdalock v3
gerdalock v3 cena

GERDALOCK V3 - Łatwy montaż i atrakcyjna cena

Bezpłatne usługi fachowego montażu są dostępne wyłącznie wraz z Voucherem GERDA wydawanym przy zakupie zamka GERDALOCK V3. Voucher wysyłany jest emailem do klienta po dokonaniu zakupu wraz z linkiem do strony producenta w celu umówienia się na montaż w dogodnym terminie. Zaplombowaną wkładkę GERDA PRO System dostarcza monter który dobierze odpowiednią po wymontowaniu starej.

WAŻNE: W przypadku konieczności regulacji drzwi, instalator może doliczyć dodatkową opłatę. Drzwi należy wyregulować, gdy istniejący zamek się zacina lub gdy mechanizm zamka pracuje z dużymi oporami. Zamek GERDALOCK V3 nie wyeliminuje problemów wynikających ze złego działania drzwi.

GERDALOCK V3 - Aplikacja

Aplikacja GERDALOCK 2017 daje możliwość automatycznego otwarcia zamka gdy zbliżamy się do drzwi wracając do domu (dzięki iBeacon Estimote Proximity, dostosowanym do współpracy z aplikacją).
W samej aplikacji rozszerzono również możliwości współdzielenia dostępu (czasowo, regularnie lub na stałe oraz wysyłania dostępu mailem bądź smsem oraz dodano mozliwość tworzenia grup użytkowników.

Dzięki aplikacji można śledzić historię zdarzeń, otrzymywać powiadomienia o każdorazowym otwarciu/zamknięciu zamka a także ustawiać wszystkie parametry pracy urządzenia.

Wymagania  nowej aplikacji GERDALOCK 2017 to iPhone 5 z iOS10 lub nowszy, a także telefony z systemem Android 5.0 lub nowszym (lista kompatybilnych telefonów z Androidem znajduje się na naszej stronie).

Aplikacja dostępna w Apple Store(Iphone) oraz Google Play.

  1. W przypadku drzwi otwieranych na zewnątrz, prosimy o wcześniejszy kontakt na biuro@smart4living.pl
  2. Przy założeniu średnio 5 cykli dziennie.
 
Gwarancja najniższej ceny!

Znalazłeś gdzieś oglądany produkt taniej?  Napisz do Nas postaramy się coś na to zaradzić.

Produkty powiązane

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: