Vera Plus

690,00 zł

940,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 69 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 69 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 6,90 zł.

Nowy produkt

Vera Plus - najbardziej kompatybilny kontroler na rynku

Vera Plus potrafi wszystko co popularna Vera Edge..

  • Plus rozszerzona kompatybilność o ZigBee i Bluetooth. Możesz połączyć więcej urządzeń!
  • Plus szybszy procesor oraz więcej pamięci dla maximum wydajności! (Szczególnie ważne gdy wiele urządzeń wybudza się w tym samym momencie).

Więcej szczegółów

WYSYŁKA 2-5 DNI

- +

Marka: Vera

 
Więcej informacji

kompatybilna z wifi kopatybilne amazon echo kopatybilne z bluetooth

Niezawodna centrala Vera Plus

Vera Plus to centrala kompatybilna z urządzeniami większości producentów w tym Fibaro, która daje możliwość obsługi i wygodnego sterowania kamerami, czujnikami, termostatami i innymi urządzeniami automatyki domowej dostosowanej do funkcji pomieszczeń i potrzeb mieszkańców, zwłaszcza osób starszych i dzieci. Możesz przeglądać i kontrolować dom z dowolnego miejsca na świecie, korzystając z telefonu czy komputera. Nadszedł czas na nowe życie w świecie nowoczesnych technologii!

To rozwiązanie oferuje Ci więcej bezpieczeństwa i spokoju. Ustaw swój system ogrzewania lub klimatyzacji na temperaturę, jaką chcesz zastać, kiedy wracasz do domu. Co więcej, nie pozwól, aby te systemy marnowały energię, gdy nikogo nie ma. Już nigdy nie wracaj do ciemnego mieszkania. Dzięki Vera Plus będziesz mógł zawsze sprawdzić, czy Twoje dziecko bezpiecznie wróciło do domu. Podróżuj bez strachu, czy Twój dom lub mieszkanie są zabezpieczone, czy też zalane przez nieoczekiwaną awarię. Miej oko na osoby starsze pozostające w domu bez opieki. Zarządzaj domem nawet, gdy jesteś na wakacjach.

vera plus

Zyskaj wszystkie korzyści jakie daje Vera Plus.

Vera Plus oferuje Ci więcej bezpieczeństwa i spokoju. Ustaw swój system ogrzewania lub klimatyzacji na temperaturę jaką chcesz zastać kiedy przychodzisz do domu, co więcej nie pozwól aby te systemy marnowały energię gdy nikogo nie ma.  Już nigdy nie wracaj do ciemnego mieszkania. Będziesz mógł zawsze sprawdzić czy Twoje dziecko bezpiecznie wróciło do domu. Podróżuj bez strachu czy Twój dom, mieszkanie jest zabezpieczone  lub  zalane przez nieoczekiwaną awarią. Miej oko na osoby starsze pozostające w domu bez opieki. Zarządzaj domem nawet gdy jesteś na wakacjach. 

 
Gwarancja najniższej ceny!

Znalazłeś gdzieś oglądany produkt taniej?  Napisz do Nas postaramy się coś na to zaradzić.

 
Specyfikacja techniczna

Hardware
CPU: 880MHz MIPS SoC
Pamięć Flash: NAND 128MB
RAM: DDR3 256MB
Z-Wave: Z-Wave Plus
ZigBee: HA 1.2
Bluetooth: 4.0 + BLE
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac
USB Port: USB 2.0
WAN Port: Gigabit Ethernet

Wymiary:
7.71in x 5.00in x 1.33in (HxWxD)

Certyfikaty
FCC, CE, RoHS, Z-Wave Plus

Zasilanie:
Input: AC 100-240VAC, 50-60Hz
Output: DC 12V/1.5A

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: