CENTRALA FIBARO - HOME CENTER 2

2 399,00 zł

2 499,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 239 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 239 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 23,90 zł.

Nowy produkt

KOD RABATOWY: HC2

Home Center 2 polskiej firmy FIBARO to główny mózg zarządzania Twoim domu. Jest to w 100 % polski produkt zaprojektowany od podstaw przez inżynierów firmy Fibaro.  Dzięki swojej innowacyjności, Home Center 2 zrewolucjonizuje dotychczasowe podejście do bramek sterujących automatyką domową w standardzie Z-Wave.

Więcej szczegółów

WYSYŁKA 24H

- +

Marka: Fibaro

 
Więcej informacji

Niezawodna centrala Fibaro

 Cechy produktu:

  •         dwurdzeniowy procesor Intel Atom 1,6 GHz
  •         dysk RECOVERY 4GB MLC ( dla utrzymywania kopi bezpieczeństwa systemu)
  •         1 GB pamięci RAM
  •         prosta i szybka instalacja
  •         obudowa wykonana z aluminium
  •         lokalizacja członków rodziny
  •         nowy, rozbudowany interfejs pozwalający na tworzenie zaawansowanych scen
  •         zastosowanie bezprzewodowej technologii Z-Wave (połączenie do 230 urządzeń)
  •         możliwość zarządzania grupą centralek Home Center Lite
  •         przydzielanie uprawnień użytkowników

Home Center 2 (tzw. centrala) to innowacyjny system zarządzania w Twoim domu. Jest to w 100% polski produkt zaprojektowany od podstaw przez inżynierów firmy Fibaro. Dzięki swojej innowacyjności, Home Center 2 zrewolucjonizuje dotychczasowe podejście do bramek sterujących automatyką domową w standardzie Z-Wave.

To prawdziwa rewolucja w świecie technologii inteligentnego zarządzania budynkiem. Stanowi wyjątkowe „centrum dowodzenia” i mózg systemu, dzięki któremu możesz mieć pod kontrolą swój dom lub mieszkanie. Polski producent przedstawia zupełnie nową wersję kontrolera opartego na technologii Z-Wave, która przynosi wyraźną zmianę.

centrala fibaro
sf8.jpg

Centrala Fibaro – zarządzaj domem szybko i z każdego miejsca na świecie

Nowa wersja centrali Fibaro Home Center 2 wprowadza dotychczas niedostępne funkcjonalności. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki zwiększeniu mocy obliczeniowej urządzenia. Kontroler zachwyca również estetycznym designem, który dobrze zaprezentuje się w każdym nowoczesnym domu.

Home Center 2 pozwoli Ci się w jeszcze większym stopniu cieszyć możliwościami, jakie daje system inteligentnego domu czy mieszkania. Podłącz do niego w bezprzewodowej technologii Z-Wave nawet 230 urządzeń i zarządzaj nimi zdalnie – szybko, komfortowo i automatycznie. Dzięki temu kontrolerowi Twój dom stanie się jeszcze bardziej przyjazny. Od dziś możesz podróżować bez strachu o to, czy Twój dom lub mieszkanie są bezpieczne. Zarządzaj domem nawet na wakacjach czy w podróży służbowej – wszędzie tam, gdzie się znajdujesz.

Fibaro Home Center 2 to prawdziwa rewolucja w świecie technologii inteligentnego zarządzania budynkiem. Stanowi wyjątkowe „centrum dowodzenia” i mózg systemu, dzięki któremu masz pod kontrolą swój dom lub mieszkanie. Polski producent, Fibaro, przedstawia zupełnie nową wersję kontrolera opartego na technologii Z-Wave, która przynosi wyraźną zmianę.

Nowa wersja Fibaro Home Center 2 wprowadza nowe, dotychczas niedostępne funkcjonalności. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki zwiększenie mocy obliczeniowej urządzenia. Kontroler zachwyca również estetycznym designem, który dobrze zaprezentuje się w każdym nowoczesnym domu.

Fibaro Home Center 2 pozwoli Ci się w jeszcze większym stopniu cieszyć możliwościami, jakie daje system inteligentnego domu czy mieszkania. Podłącz do niego w bezprzewodowej technologii Z-Wave nawet 230 urządzeń i zarządzaj nimi zdalnie: szybko, komfortowo i automatycznie. Dzięki temu kontrolerowi Twój dom stanie się jeszcze bardziej przyjazny!

 
Gwarancja najniższej ceny!

Znalazłeś gdzieś oglądany produkt taniej?  Napisz do Nas postaramy się coś na to zaradzić.

Produkty powiązane

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: