CENTRALA FIBARO - HOME CENTER 2

2 399,00 zł

2 499,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 239 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 239 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 23,90 zł.

Nowy produkt

KOD RABATOWY: HC2

Home Center 2 polskiej firmy FIBARO to główny mózg zarządzania Twoim domu. Jest to w 100 % polski produkt zaprojektowany od podstaw przez inżynierów firmy Fibaro.  Dzięki swojej innowacyjności, Home Center 2 zrewolucjonizuje dotychczasowe podejście do bramek sterujących automatyką domową w standardzie Z-Wave.

Więcej szczegółów

WYSYŁKA 24H

- +

Marka: Fibaro

 
Więcej informacji

Niezawodna centrala Fibaro

 Cechy produktu:

  •         dwurdzeniowy procesor Intel Atom 1,6 GHz
  •         dysk RECOVERY 4GB MLC ( dla utrzymywania kopi bezpieczeństwa systemu)
  •         1 GB pamięci RAM
  •         prosta i szybka instalacja
  •         obudowa wykonana z aluminium
  •         lokalizacja członków rodziny
  •         nowy, rozbudowany interfejs pozwalający na tworzenie zaawansowanych scen
  •         zastosowanie bezprzewodowej technologii Z-Wave (połączenie do 230 urządzeń)
  •         możliwość zarządzania grupą centralek Home Center Lite
  •         przydzielanie uprawnień użytkowników

Home Center 2 (tzw. centrala) to innowacyjny system zarządzania w Twoim domu. Jest to w 100% polski produkt zaprojektowany od podstaw przez inżynierów firmy Fibaro. Dzięki swojej innowacyjności, Home Center 2 zrewolucjonizuje dotychczasowe podejście do bramek sterujących automatyką domową w standardzie Z-Wave.

To prawdziwa rewolucja w świecie technologii inteligentnego zarządzania budynkiem. Stanowi wyjątkowe „centrum dowodzenia” i mózg systemu, dzięki któremu możesz mieć pod kontrolą swój dom lub mieszkanie. Polski producent przedstawia zupełnie nową wersję kontrolera opartego na technologii Z-Wave, która przynosi wyraźną zmianę.

centrala fibaro
sf8.jpg

Centrala Fibaro – zarządzaj domem szybko i z każdego miejsca na świecie

Nowa wersja centrali Fibaro Home Center 2 wprowadza dotychczas niedostępne funkcjonalności. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki zwiększeniu mocy obliczeniowej urządzenia. Kontroler zachwyca również estetycznym designem, który dobrze zaprezentuje się w każdym nowoczesnym domu.

Home Center 2 pozwoli Ci się w jeszcze większym stopniu cieszyć możliwościami, jakie daje system inteligentnego domu czy mieszkania. Podłącz do niego w bezprzewodowej technologii Z-Wave nawet 230 urządzeń i zarządzaj nimi zdalnie – szybko, komfortowo i automatycznie. Dzięki temu kontrolerowi Twój dom stanie się jeszcze bardziej przyjazny. Od dziś możesz podróżować bez strachu o to, czy Twój dom lub mieszkanie są bezpieczne. Zarządzaj domem nawet na wakacjach czy w podróży służbowej – wszędzie tam, gdzie się znajdujesz.

Fibaro Home Center 2 to prawdziwa rewolucja w świecie technologii inteligentnego zarządzania budynkiem. Stanowi wyjątkowe „centrum dowodzenia” i mózg systemu, dzięki któremu masz pod kontrolą swój dom lub mieszkanie. Polski producent, Fibaro, przedstawia zupełnie nową wersję kontrolera opartego na technologii Z-Wave, która przynosi wyraźną zmianę.

Nowa wersja Fibaro Home Center 2 wprowadza nowe, dotychczas niedostępne funkcjonalności. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki zwiększenie mocy obliczeniowej urządzenia. Kontroler zachwyca również estetycznym designem, który dobrze zaprezentuje się w każdym nowoczesnym domu.

Fibaro Home Center 2 pozwoli Ci się w jeszcze większym stopniu cieszyć możliwościami, jakie daje system inteligentnego domu czy mieszkania. Podłącz do niego w bezprzewodowej technologii Z-Wave nawet 230 urządzeń i zarządzaj nimi zdalnie: szybko, komfortowo i automatycznie. Dzięki temu kontrolerowi Twój dom stanie się jeszcze bardziej przyjazny!

 
Gwarancja najniższej ceny!

Znalazłeś gdzieś oglądany produkt taniej?  Napisz do Nas postaramy się coś na to zaradzić.

Produkty powiązane

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: