RADIATOR THERMOSTAT HEAD FIBARO - GŁOWICA TERMOSTATYCZNA

339,99 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 33 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 33 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,30 zł.

FIBEFGT-001

Nowy produkt

Radiator Thermostat Head to obecnie najbardziej zaawansowana głowica termostatyczna na rynku.

Oferuje:

 • Zarządzanie grzejnikiem
 • Pomiar temperatury
 • Harmonogramy ogrzewania
 • Adaptacyjny tryb pracy
 • Zabezpieczenie przed dziećmi
 • Funkcja odkamieniania zaworu
 • Wykrywanie otwarcia okna

Więcej szczegółów

WYSYŁKA 24H

- +

Marka: Fibaro

 
Więcej informacji

Marka Fibaro – głowica termostatyczna


Specyfikacja:

 • Komunikacja: Z-Wave Plus
 • Adaptery: M30 x 1,5,RTD-N, RA-N
 • Dokładność pomiaru temperatury: 0.5°C (w zakresie 0–40°C)
 • Zasilanie:  Wbudowany akumulator litowo-polimerowy 3.7V
 • Port ładowania: micro-USB
 • Temperatura pracy: 0–40°C
 • Zakres trybu czuwania: -10–25°C
 • Maksymalna temperatura wody: 90°C
 • Wymiary (średnica x wysokość): 56 x 74 mm (bez adaptera) 56 x 87 mm (z adapterem)
 • Zgodność z normami UE: RoHS 2011/65/EU, RED 2014/53/EU
 • Wymiary zewnętrznego czujnika: 38 x 12 mm.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się m.in. Radiator Thermostat Head, czyli głowica termostatyczna marki Fibaro, która umożliwia wygodne i komfortowe zarządzanie grzejnikiem. To rozwiązanie sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym, a zwłaszcza w tych mieszkaniach, w których przebywają osoby starsze, chore, niepełnosprawne czy dzieci. System jest łatwy w obsłudze i w dużej mierze intuicyjny.

Fibaro to polska marka, która proponuje szereg rozwiązań w ramach inteligentnego domu. Urządzenia rekomendowane przez Fibaro tworzą kompleksowy system automatyki domowej dostosowanej do potrzeb mieszkańców. Skutecznie podnoszą funkcjonalność pomieszczeń i przyczyniają się do podniesienia komfortu użytkowania domu, a także dają poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad sytuacją.

Fibaro – głowica termostatyczna z licznymi zaletami

Radiator Thermostat Head od Fibaro to obecnie najbardziej zaawansowana głowica termostatyczna na rynku. Oferuje zarządzanie grzejnikiem, pomiar temperatury, harmonogramy ogrzewania, adaptacyjny tryb pracy, zabezpieczenie przed dziećmi, funkcję odkamieniania zaworu, wykrywanie otwarcia okna. Urządzenie charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem. Ma wbudowany czujnik temperatury, który reguluje poziom ciepła zgodnie z nastawioną temperaturą. Może współpracować z Fibaro Temperature Sensor1, który jest zewnętrznym, bezprzewodowym czujnikiem temperatury. Razem osiągniesz pełen pakiet usług.

fibaro głowica termostatyczna
sf17.jpg

Fibaro – głowica termostatyczna wrażliwa na każdą zmianę

Fibaro głowica termostatyczna to innowacyjne podejście do informowania użytkownika o nastawionej temperaturze za pomocą LED-owego pierścienia, który zaświeci odpowiednią barwą zgodną z aktualnie nastawioną temperaturą, kiedy zbliżysz do niej rękę. Powinno to znacznie ułatwić nastawienie parametrów, głównie w ciemności. Funkcja harmonogramów dostosowanych do częstotliwości i czasu przebywania w danym pomieszczeniu zapewni najwyższy komfort poprzez idealną temperaturę dopasowaną do danej pory dnia i Twoich przyzwyczajeń.

Na funkcjonalność głowicy termostatycznej Fibaro składa się też umiejętność wykrycia otwartych okien – wówczas Radiator Thermostat Head wyłączy grzanie w obsługiwanym grzejniku na 30 minut. Producent zapewnia natychmiastową reakcję urządzenia w momencie zmiany nastawy za pomocą aplikacji, co wyróżnia ten produkt na tle konkurencji.

Głowica termostatyczna charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, ma wbudowany czujnik temperatury który reguluje poziom ciepła zgodnie z nastawioną temperaturą. Urządzenie może współpracować z Fibaro Temperature Sensor1 który jest  zewnętrznym, bezprzewodowym czujnikiem temperatury.

Innowacyjne podejście do informowania użytkownika o nastawionej temperaturze za pomocą LEDowego pierścienia, który zaświeci odpowiednią barwą zgodną z aktualnie nastawioną temperaturą, zbliżając do niej rękę. Powinno to znacznie ułatwić nastawę głównie w ciemności.

Funkcja harmonogramów dostosowanych do częstotliwości i czasu przebywania w danym pomieszczeniu zapewni najwyższy komfort poprzez idealną temperaturę o danej porze dnia i Twoich przyzwyczajeń.

Funkcjonalność wykrycia otwarcie okn, wyłączy  grzanie w obsługiwanym grzejniku na 30 minut.

Producent zapewnia natychmiastową reakcję głowicy w momencie zmiany nastawy za pomocą aplikacji co wyróżnia ten produkt na tle konkurencji.

 
Gwarancja najniższej ceny!

Znalazłeś gdzieś oglądany produkt taniej?  Napisz do Nas postaramy się coś na to zaradzić.

Produkty powiązane

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: