Głowica Netatmo Valve

349,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 34 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 34 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,40 zł.

Nowy produkt

Netatmo Velve to elegancka oraz inteligentna głowica termostatyczna.

Uwaga!

Jest uzupełnieniem zestawu startowego Netatmo Velves Set. Bez zestawu startowego nie będzie możliwe zarządzanie zdalnie termostatem a wyłącznie manualnie.

Więcej szczegółów

Wysyłka 24H

- +

Marka: NETATMO

 
Więcej informacji

Przyszłość zaczyna się dziś! Głowica Netatmo Valve to innowacyjne rozwiązanie z kategorii smart home. Produkt francuskiego przedsiębiorstwa posiada niesamowicie atrakcyjny design, ale jego prawdziwy potencjał został ukryty wewnątrz. To niezwykle inteligentne systemy sterujące, które można obsługiwać za pomocą aplikacji dostępnej na smartfony z systemem Android oraz IOS. Dzięki temu bez problemu ustawimy pożądaną temperaturę. Z jednej strony głowica Netatmo Valve zwiększa komfort wypoczynku we własnym domu, z drugiej pozwala optymalnie zarządzać ogrzewaniem, a więc w bezpośredniej linii przekłada się na oszczędności. Według szacunkowych wyliczeń wielkość rachunków może być nawet 37% mniejsza. Inteligentne produkty Netatmo pozwalają również na długofalowe planowanie. Harmonogram ogrzewania można zdalnie dopasować do pory dnia, czy też prowadzonego trybu życia. Oznacza to, że w dowolnych momentach zwiększamy intensywność pracy grzejników lub obniżamy ich wydajność.

Główne cechy:

 • Możliwość uruchomienia funkcji BOOST, która umożliwia szybki, tymczasowy wzrost temperatury w ciągu 3 godzin
 • Możliwość ręcznej regulacji temperatury bezpośrednio na termostacie
 • Bezprzewodowe połączenie pomiędzy termostatem i przekaźnikiem (radio dalekiego zasięgu)
 • Komunikacja: Wi-Fi 802.11 b/g/n (2.4GH)
 • Zasilanie: bateryjne 2 x 2 baterie typu AA dla inteligentnego termostatu Netatmo Valves.
 • Wymiary termostat: 80x58 mm.
 • Nawet 2 lata pracy na jednym komplecie baterii
 • Kompatybilność iOS: minimum iOS 9 dla urządzeń typu iPhone, iPad, iPod (kompatybilność Android: minimum Android 4.2 z dostępem do Google Play i zaszyfrowanego protokołu komunikacyjnego - darmowa aplikacja dostępna w App Store i Google Play)
 • Maksymalna liczba Valves w jednej instalacji: 20 szt

W opakowaniu:

 • 1 x inteligentna głowica termostatyczna Netatmo Valve
 • 6 x adapterów dostosowanych do grzejników marek takich jak Danfoss, Heimeir, Honeywell i innych.
 • 4 x kolorowe dekory do wyboru
 • 2 x baterie typu AA dla inteligentnego termostatu Netatmo Valves.
 • Wymiary: 80x58 mm.
 • Połączenie bezprzewodowe pomiędzy termostatem i przekaźnikiem: 100m

Solidne wykonanie

Głowica Netatmo Valve, podobnie jak pozostałe produkty francuskiej firmy, cechuje się solidnością wykonania. To ważne, ponieważ jedynie wysokiej klasy urządzenia gwarantują rzetelność pomiarów, co pozwala ustawić pożądaną przez nas temperaturę. Głowicę wyposażono dodatkowo w szereg innowacyjnych funkcjonalności. Jedną z nich jest wykrywanie otwartego okna, w efekcie czego następuje wyłączenie ogrzewania, aby uniknąć niepotrzebnych strat ciepła. Urządzenie należy do tanich w konserwacji. Ta ogranicza się w zasadzie do wymiany baterii. Akcesorium działa na jednym zestawie nawet 2 lata. Warto pamiętać jednak, że głowica stanowi uzupełnienie dla zestawu startowego Netatmo Velves Set. Dopiero w pakiecie pokazuje pełnię potencjału, w tym możliwość zdalnego zarządzania. Głowica od firmy Netatmo sprawdzi się w różnego rodzaju pomieszczeniach, poczynając od kuchni, przez salon, a na sypialni kończąc. To najlepsza inwestycja w komfort własny oraz rodziny.

 
Gwarancja najniższej ceny!

Znalazłeś gdzieś oglądany produkt taniej?  Napisz do Nas postaramy się coś na to zaradzić.

Produkty powiązane

9 innych produktów w tej samej kategorii: