Roller Sutter Walli Fibaro

359,00 zł

379,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 35 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 35 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,50 zł.

WalliRoller

Nowy produkt

Fibaro Walli Roller Shutter to inteligentny sterownik, który pozwala sterować taki urządzeniami jak brama, rolety zewnętrzne/wewnętrzne, żaluzje z lamelami i scenami za pomocą jednego kliknięcia. W serii gniazdek Walli Twój roller shutter będzie wyglądał dizajnersko. 

Więcej szczegółów

WYSYŁKA 24H

- +

Marka: Fibaro

 
Więcej informacji

Inteligentny sterownik Fibaro Walli Roller Sutter pozwala na łatwe i wygodne operowanie takimi urządzeniami jak brama, rolety zewnętrzne oraz wewnętrzne, żaluzje z lamelami, już za pomocą jednego kliknięcia. Wyróżnia się unikalnym designem i wyjątkową, nowoczesną technologią, która poprawia komfort użytkowania codziennych przedmiotów w domu. Kompletna seria inteligentnych przełączników i gniazd Fibaro opartych na technologii Z-Wave zapewni maksymalne wykorzystanie potencjału Państwa domu. Unikalny wygląd serii inspirowany jest perłą – jej ponadczasowym wyrafinowaniem oraz pięknym kształtem. Ten niepowtarzalny design uzupełni wystrój każdego wnętrza. Można dowolnie wybrać kolor pierścienia LED, który będzie idealnie dopasowywał się do aranżacji domu. Fibaro Walli Roller Sutter ma także opcję podwójnego podświetlania i wyboru dwóch różnych kolorów na dole i na górze, aby uzyskać dokładny status urządzenia. To niezawodne urządzenie ma też widoczny podgląd na poziom procentowy zużycia baterii.

Idealne połączenie wysokiej klasy designu i przemyślanych rozwiązań

Jedną z cech szczególnych tego inteligentnego systemu jest doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania z przyciągającymi wzrok detalami. Linia Walli została zaprojektowana, aby poprawić komfort i bezpieczeństwo w Państwa domu. W łatwy sposób można skonfigurować urządzenie, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Obsługa jest bardzo intuicyjna i bezproblemowa, co sprawia, że każdy będzie mógł z łatwością go obsłużyć. Sprzęt jest w pełni kompatybilny z innymi produktami akcesoriów elektrycznych renomowanych producentów, co również ułatwia późniejszą pracę. Fibaro Walli Roller Sutter doskonale współdziała z adapterami wraz z ramkami innych producentów: GIRA - System 55, Legrand - Céliane, Schneider - Odace. Ciekawą funkcją jest też możliwość połączenia inteligentnych przełączników i gniazd Walli z popularnymi asystentami głosowymi Google Assistant i Amazon Alexa. Umożliwi to łatwe i niezwykle wygodne zarządzanie głosem w całym domu, i to przez wszystkich domowników.

 
Gwarancja najniższej ceny!

Znalazłeś gdzieś oglądany produkt taniej?  Napisz do Nas postaramy się coś na to zaradzić.

1 inny produkt w tej samej kategorii: