WELCOME CAMERA - inteligentna kamera indoor

899,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 89 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 89 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 8,90 zł.

Nowy produkt

Kamera, która rozpoznaje twarz dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii to innowacyjne rozwiązanie na rynku inteligentnych urządzeń. Po rozpoznaniu twarzy kamera zwraca się do człowieka po imieniu, lub powiadamia użytkownika systemu o pojawieniu się osoby nieznajomej.

Więcej szczegółów

WYSYŁKA 24H

- +

Marka: NETATMO

 
Więcej informacji

Kamera rozpoznająca twarz dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii to innowacyjne rozwiązanie na rynku inteligentnych urządzeń. Po wykonaniu tej czynności zwraca się do człowieka po imieniu lub powiadamia użytkownika systemu o pojawieniu się osoby nieznajomej. Urządzenie uczy się rozpoznawać wszystkich członków Twojej rodziny. Dzięki zastosowaniu polityki prywatności każdemu użytkownikowi systemu (domownikowi) można nadać odpowiednie uprawnienia dotyczące np. wysyłania odpowiednich powiadomień. Korzystając z Netatmo Welcome, wiesz, kto aktualnie przebywa w Twoim domu, a dzięki odpowiedniemu powiadomieniu wiesz, czy Twoje dziecko wróciło już ze szkoły bądź zajęć dodatkowych. Wszystkie informacje przechowywane i nagrywane są na kartę pamięci SD (a nie w chmurze), dzięki czemu nagrania są w pełni zabezpieczone przed niepowołanym odczytem przez osoby postronne. Brak karty SD uniemożliwia jakikolwiek zapis danych. Dostęp do informacji z kamery Netatmo Welcome można uzyskać za pośrednictwem urządzenia mobilnego np. smartfona, a dzięki szyfrowanemu połączeniu urządzenie zapewnia pełne bezpieczeństwo.

 

Specyfikacja techniczna:

  • zastosowanie technologii rozpoznawania twarzy
  • rozdzielczość FullHD 1920 x 1080
  • pole widzenia 130 stopni
  • zastosowanie podczerwieni LED zapewniająca bardzo  dobrą jakość obrazu również w nocy
  • karta micro-SD w zestawie
  • komunikacja za pomocą Wi-Fi lub Ethernet
  • dostępność aplikacji Netatmo Welcome dla systemów IOS 8 lub Android 34.3 (lub nowsze)
  • zasilanie za pomocą adaptera micro-USB

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich

Dom lub mieszkanie powinny być azylem, gdzie czujemy się komfortowo niezależnie od sytuacji, a także miejscem, o zabezpieczenie którego nie obawiamy się podczas krótszych lub dłuższych podróży. Kamera Netatmo natychmiast wykrywa intruza, a następnie błyskawicznie powiadamia właściciela o zaistniałej sytuacji. Dodatkowo sprzęt wykonuje wysokiej jakości zdjęcie twarzy, uzupełnione o nagranie wideo. Camera Netatmo została wykonana z solidnych materiałów. Dotyczy to zarówno zewnętrznej obudowy, jak i wewnętrznych systemów. Producent zadbał również o wiele dodatkowych funkcjonalności. Jedną z nich jest wysyłanie powiadomień, gdy kamera usłyszy alarm związany z wykryciem tlenku węgla lub dymu. Inteligentny algorytm potrafi też rozpoznać zwierzęta, ignorując ich ruch i informując jedynie o przypadkach faktycznych włamań. Z programu obsługującego urządzenie można korzystać za pomocą: smartfona, smartwatcha, tabletu, czy też tradycyjnego komputera.

Stworzona z myślą o użytkowniku

Camera Netatmo stanowi produkt kompletny. Nie ma potrzeby dokupowania do niej dodatkowych elementów. Wybierając urządzenie od francuskiego producenta, od razu otrzymujemy dostęp do jego wszystkich funkcjonalności bez ukrytych opłat abonamentowych. Instalacja akcesorium należy do zadań niezwykle prostych. Sprzęt wystarczy ustawić w dogodnym dla nas miejscu, skierować na wejście i podłączyć do zasilania. Kamera Netatmo posiada dedykowaną aplikację do jej obsługi. W programie dodamy twarze naszych bliskich, aby sprzęt rozpoznawał domowników. Dzięki temu unikniemy przypadkowych, a zarazem stresujących alarmów. Ma to jeszcze jedną, dodatkową zaletę. Inteligentna kamera chroni prywatność członków rodziny, ponieważ wyłącza nagrywanie, kiedy rozpozna wgraną do systemu twarz. Daje to gwarancję, że użytkownik nie będzie czuł się szpiegowany we własnym mieszkaniu. Kamerę wykonano z anodyzowanego aluminium. Zapewnia jej to nowoczesny, a zarazem elegancki design.

 
Gwarancja najniższej ceny!

Znalazłeś gdzieś oglądany produkt taniej?  Napisz do Nas postaramy się coś na to zaradzić.

18 innych produktów w tej samej kategorii: