WELCOME CAMERA - inteligentna kamera indoor

899,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 89 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 89 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 8,90 zł.

Nowy produkt

Kamera, która rozpoznaje twarz dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii to innowacyjne rozwiązanie na rynku inteligentnych urządzeń. Po rozpoznaniu twarzy kamera zwraca się do człowieka po imieniu, lub powiadamia użytkownika systemu o pojawieniu się osoby nieznajomej.

Więcej szczegółów

WYSYŁKA 24H

- +

Marka: NETATMO

 
Więcej informacji

Kamera, która rozpoznaje twarz dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii to innowacyjne rozwiązanie na rynku inteligentnych urządzeń. Po rozpoznaniu twarzy kamera zwraca się do człowieka po imieniu, lub powiadamia użytkownika systemu o pojawieniu się osoby nieznajomej. Urządzenie uczy się rozpoznawać wszystkich członków Twojej rodziny. Dzięki zastosowaniu polityki prywatności każdemu użytkownikowi systemu (domownikowi) możne nadać odpowiednie uprawnienia dotyczące np. wysyłania odpowiednich powiadomień. Korzystając z Netatmo Welcome wiesz kto aktualnie przebywa w Twoim domu a dzięki odpowiedniemu powiadomieniu wiesz czy Twoje dziecko wróciło już ze szkoły czy zajęć dodatkowych. Wszystkie informacje przechowywane i nagrywane są na kartę pamięci SD, a nie w chmurze dzięki czemu wszystkie nagrania są w pełni zabezpieczone przed niepowołanym odczytem przez osoby postronne. Brak karty SD uniemożliwia jakikolwiek zapis danych. Dostęp to informacji z Netatmo Welcome można uzyskać za pośrednictwem urządzenia mobilnego np. smartphone’a, a dzięki szyfrowanemu połączeniu urządzenie zapewnia pełne bezpieczeństwo.

 

Specyfikacja techniczna:

  • zastosowanie technologii rozpoznawania twarzy
  • rozdzielczość FullHD 1920 x 1080
  • pole widzenia 130 stopni
  • zastosowanie podczerwieni LED zapewniająca bardzo  dobrą jakość obrazu również w nocy
  • karta micro-SD w zestawie
  • komunikacja za pomocą Wi-Fi lub Ethernet
  • dostępność aplikacji Netatmo Welcome dla systemów IOS 8 lub Android 34.3 (lub nowsze)
  • zasilanie za pomocą adaptera micro-USB

 
Gwarancja najniższej ceny!

Znalazłeś gdzieś oglądany produkt taniej?  Napisz do Nas postaramy się coś na to zaradzić.

17 innych produktów w tej samej kategorii: