WEATHER STATION MODUL - Stacja pogodowa

289,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 28 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 28 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,80 zł.

Nowy produkt

Dodatkowy moduł wewnętrzny który możesz umieścić w dowolnym pomieszczeniu i kontrolować w nim temperaturę, wilgotność czy jakość powietrza.

Więcej szczegółów

- +

Marka: NETATMO

 
Więcej informacji

Chcesz w pełni kontrolować jakość powietrza w Twoim domu? Jeśli tak – skorzystaj z możliwości, jakie daje inteligentna stacja pogodowa. Netatmo pozwala na wygodne sprawdzanie temperatury, wilgotności oraz poziomu dwutlenku węgla. Korzystaj z informacji o warunkach w Twoim domu i zaprogramuj działanie systemu inteligentnego zarządzania budynkiem, aby zapewnić sobie maksimum komfortu.

Dodatkowy moduł powoduje, że Twoja stacja pogodowa będzie miała szerszy zakres działania. Akcesorium połączy się z modułem bezprzewodowo w odległości nawet 100 metrów. Dzięki temu urządzenie sprawdzi się doskonale nawet w większych domach. Skorzystaj z pełni możliwości, jakie daje stacja pogodowa. Zamów już dzisiaj i ciesz się pełną kontrolą jakości powietrza!

Moduł:

  • zintegruje się z urządzeniami Netatmo – stacja pogodowa może współpracować jednocześnie z trzema modułami,
  • w czasie rzeczywistym dostarczy informacji m.in. o stężeniu CO, CO2, wilgotności oraz temperaturze,
  • działa w oparciu o jednostki systemu metrycznego i amerykańskiego,
  • jest zasilany bateriami AAA, które z łatwością wymienisz na nowe,
  • wyróżnia się eleganckim i nowoczesnym designem, który doskonale będzie harmonizował z wystrojem Twojego domu.

Skorzystaj z możliwości, jakie daje Ci Twoja stacja pogodowa w pełni. Ten dodatkowy moduł Ci to umożliwi. Zamów już dzisiaj i ciesz się pełną kontrolą nad powietrzem!

Kontrola to podstawa

Każdy posiadacz samochodu systematycznie dokonuje przeglądów i dba o konserwację auta, ponieważ wie, jak ważne jest to dla komfortu oraz bezpieczeństwa podczas podróży. Podobny sposób myślenia należy przenieść na grunt własnego domu. Warto zadbać o jakość powietrza, bo od niej zależy samopoczucie nasze i bliskich, a w skrajnych przypadkach nawet zdrowie. Skutecznym sposobem okaże się Weather Station Modul od firmy Netatmo. Produkt francuskiego koncernu wykonano z najwyższej jakości materiałów. Jest on efektem długich prac, podczas których urządzenie wyposażono w inteligentne systemy. Wewnętrzny moduł posiada liczne czujniki zbierające informacje i podpowiadające, kiedy np. wywietrzyć mieszkanie, aby zmniejszyć ilość zanieczyszczeń. Stacja pogodowa Netatmo monitoruje kilka kluczowych czynników: temperaturę, wilgotność, dwutlenek węgla oraz poziom dźwięku. Co ważne, pomiary dokonywane są w czasie rzeczywistym, dzięki czemu otrzymujemy rzetelne oraz wiarygodne informacje.

Weather Station Modul nie tylko zbiera dane, ale potrafi także je analizować. Użytkownik dostaje do dyspozycji kompletne wykresy informujące o zmianach w otaczającym nas środowisku. Wiedza okazuje się niezwykle przydatna, gdy np. planujemy wprowadzić do domu nieco roślin, a te, jak wiadomo, wymagają konkretnych, często zróżnicowanych warunków. Wymieniając zalety akcesorium, nie można zapominać o designie. Stacja pogodowa Netatmo posiada nowoczesny wygląd. Obudowa została wykonana z pojedynczego bloku aluminium, co pozwoliło nadać jej niebywale eleganckiego wyrazu. Konstrukcja jest dodatkowo niezwykle wytrzymała, cechując się odpornością na działanie warunków atmosferycznych. Sprawia to, że produkt można stosować także na zewnętrznych powierzchniach. Warto skorzystać z oferty firmy Netatmo, ponieważ to jeden z wiodących koncernów na rynku inteligentnych rozwiązań. Firma działa w branży od blisko 10 lat, stale rozwijając katalog produktów z kategorii smart home.

 
Gwarancja najniższej ceny!

Znalazłeś gdzieś oglądany produkt taniej?  Napisz do Nas postaramy się coś na to zaradzić.

Produkty powiązane

18 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: