CZUJNIK CZADU FIBARO CO SENSOR

349,00 zł

399,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 34 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 34 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,40 zł.

FGCD-001

Nowy produkt

Czujnik tlenku węgla (czadu) wyposażony w syrenę alarmową, diodę LED i czujnik temperatury. Może pracować jako niezależne urządzenie.

Więcej szczegółów

WYSYŁKA 24H

- +

Marka: Fibaro

 
Więcej informacji

Sprawdzona marka Fibaro – niezawodny czujnik czadu


Specyfikacja techniczna:

  • Zasilanie:  bateria CR123A, 3.0V DC
  • Żywotność standardowe warunki pracy: 8lat
  • Zakres pracy czujnika CO: 0 – 450 ppm
  • Dokładność pomiaru: ±10ppm / ±5%
  • Warunki pracy: Temperatura: 0 – 50°C, Wilgotność: 10-95%RH
  • Głośność syreny Alarmowej : 85 dBA z  3 metrów
  • Częstotliwość alarmu: 50ppm 60-90min; 100ppm 10-40min; 300ppm <1.5min
  • Zgodny z dyrektywami EU: RED 2014/53/EU;RoHS 2011/65/EU;EN 50291-1:2010
  • Komunikacja: Z-Wave Plus
  • Wymiary (średnica x wysokość):  65 x 28 mm

Czujnik tlenku węgla (czadu) od Fibaro to certyfikowany sensor o niezwykłej precyzji pomiaru, dzięki czemu wykryje nawet nieznacznie podwyższone ilości tlenku węgla. To urządzenie powinno znaleźć się w każdym domu czy mieszkaniu, ponieważ daje poczucie bezpieczeństwa wszystkim mieszkańcom. W naszej ofercie znajduje się sensor wyposażony w syrenę alarmową, diodę LED i czujnik temperatury. Może pracować jako niezależne urządzenie.

Czujnik czadu od Fibaro – zalety rozwiązania

Mało kto wie, że nawet nieznacznie podwyższona ilość czadu w mieszkaniu czy domu w dłuższej perspektywie może bardzo niekorzystnie wpływać na samopoczucie Twoje i Twojej rodziny. Przy wyższych stężeniach CO niebezpieczeństwo rośnie – właśnie dlatego w ramach ekosystemu Fibaro warto zainstalować czujnik czadu, który w takiej sytuacji natychmiast powiadomi Cię o zagrożeniu. Sensor zadziała nawet bez łączności z systemem, a jego praca jest stale monitorowana, dzięki czemu masz poczucie pełnej kontroli nad sytuacją.

CO sensor to bezprzewodowy czujnik w nowoczesnej i świetnie wyglądającej obudowie. Przeznaczony do montowania na ścianie, zapewni ochronę przed tlenkiem węgla, który jest niewidoczny i nie ma zapachu. Fibaro czujnik czadu ma bardzo wysoką czułość i wykryje obecność CO wystarczająco wcześnie, aby poinformować cię za pomocą wbudowanej syreny alarmowej oraz migającej diody LED.

fibaro czujnik czadu

CO sensor to bezprzewodowy czujnik czadu w nowoczesnej i świetnie wyglądającej obudowie. Przeznaczony do montowania na ścianie, zapewni ochronę przed tlenkiem węgla, który jest niewidoczny i nie ma zapachu. Czujnik ma bardzo wysoką czułość i wykryje obecność CO wystarczająco wcześnie aby poinformować cię za pomocą wbudowanej syreny alarmowej oraz migającej diody LED.  W przypadku korzystania z czujnika w sieci inteligentnego domu z-wave urządzenie może wyzwolić włącznie wentylatorów czy otwarcie drzwi.

 

 
Gwarancja najniższej ceny!

Znalazłeś gdzieś oglądany produkt taniej?  Napisz do Nas postaramy się coś na to zaradzić.

Produkty powiązane

2 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: